23.10.2017,12:36
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
GEFCO, CMS Jant’ın tüm lojistik operasyon sürecinden sorumlu olacak
GEFCO Türkiye, otomotiv sektörünün önemli jant üreticilerinden CMS Jant Sanayi ile önemli otomotiv firmalarının Avrupa’daki fabrikalarına jant tedariği sağlıyor.
2016 yılında başlayan proje kapsamında 150 TIR’dan fazla jant Fransa, İspanya ve İtalya’daki fabrikalara teslim edildi.
 
Otomotiv lojistiğinde Avrupa’da lider GEFCO, işbirliği kapsamında CMS Jant’ın tüm lojistik operasyon sürecinden sorumlu olacak.
CMS Jant’ın düzenli araç tedariği, ürünlerinin sürekli izlenebilirliği ve tek bir kontakt kişi ile geri bildirim gibi ihtiyaçlarını titizlikle yerine getiren GEFCO, kritik durumlardaki proaktif yaklaşımı ile, kesintisiz hizmet sağlıyor.
 
Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan GEFCO Türkiye Satış ve Pazarlama Direktörü Serkan Çelik: “CMS Jant dünya markalarına üretim yapan, Türkiye’nin en büyük jant üreticisi firmalarından biri. Başarı ve planlama odaklı CMS Jant ile GEFCO’nun lojistik mühendisliği arasında büyük benzerlikler bulunuyor. Bu projenin daha ileri ki dönemlerde artacak işbirliğimizin bir başlangıcı olduğuna inanıyoruz” dedi.
 
CMS Jant Sanayi A.Ş. Hakkında;
 
CMS Jant ve Makina Sanayi A.Ş ise; 1980 yılında İzmir'de kuruldu.
Müşterilerinin en hızlı ve güvenilir çözüm ortağı olmayı hedefleyen firmanın amacı, Avrupa’nın ilk iki jant üreticisinden biri olmak.
Firmanın temelleri en büyük hedefi otomotiv yan sanayi sektörüne yatırım yapmak olan Tonguç Ösen tarafından atıldı.
1955 yılında Türkiye'nin ilk alüminyum gravite/enjeksiyon döküm şirketini ortağı ile kuran Ösen, motor parçaları imalatına başladı.
 
http://www.cms.com.tr/
 
GEFCO Grup Hakkında;

 
GEFCO sanayi ve üretim sektörlerinde faaliyet gösteren kuruluşlara katma değer sağlamak ve rekabet avantajlarını artırmak için lojistik planları tasarlıyor ve uyguluyor.
GEFCO’nun müşterilerine sunduğu performans son 65 senede özellikle de en karmaşık ve en talepkar sektörlerden biri olan otomotiv sektöründe edindiği uzmanlığa dayanıyor.
150 ülkede faaliyet gösteren GEFCO Avrupa’nın en büyük 10 Lojistik Grubu arasında yer alıyor.
Dünyanın dört bir yanında 350’den fazla merkez ve tesiste 11.500 çalışanıyla hizmet veren GEFCO Grup, 2015 yılında 4,2 milyar € ciro yaptı.
Grup, Güneydoğu Asya, Orta ve Doğu Avrupa, Balkanlar, Doğu Asya ve Güney Amerika’daki faaliyetlerini artırarak sürdürmektedir.
 
www.gefco.netYORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Dünya bambaşka bir noktaya gidiyor ve bu dönüşüm, aynı zamanda kabullenilmiş gerçekleri de farklılaştırıyor. Özellikle siber güvenlik meselesi artık, yepyeni bir bakış açısının da yansıması olarak ortaya çıkıyor.
Diğer Yazarlar
2018’de vatandaş, belki de evim yok diye sevinecek.
Yaklaşık bir haftadır yazılı ve görsel medyada sık sık duyduğumuz ve ilk anda çok merak uyandıran bir isim var…
Haziran 2017’de İsviçre’de yapılan Kıbrıs Konferansından yine bir sonuç çıkmadı.
Bülent Ecevit; 1980 ihtilâlinin ardından Hamzakoy’ da “misafir” edildi. Sonrasında siyasi yasaklı olduğu için geçim sıkıntısına düştü.
Bolca tahmin, öngörü ve iddiadan sonra nihayet ligin dörtte birini geride bıraktık.
“Her ölüm, sana olan küçük bir ölümdür. ‘Çanların kimin için çaldığını sorması için birini gönderme, onlar senin için çalıyor’. Her ölüm, senin ölümündür. Ağaçtan kuru bir yaprak düştüğünde bile, o senin ölümündür.” Osho
KOBİ’ler de en önemli sorun, işletmelerin iyi yönetilememesidir.
Brüksel'de Avrupa Birliği mahallesi Schuman'dan merhaba.
Ülkemizdeki barajlı santralların yatırım ekonomisi açısından bir felâket olduğunu biliyor muydunuz?
Şirketlerin kurumsal Check-Upları ve ihtiyaç analizlerini bilimsel temelli yapmak artık çok kolay