18.10.2017,01:17
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
3 yıl içerisinde,video konferans kurumların vazgeçilmezi olacak
Unify tarafından yapılan araştırmaya göre, kurumlar bünyelerine tümleşik iletişim çözümlerinden ses konferans, Web konferans, anlık mesajlaşma, video konferans, görüntülü paylaşım ve sosyal platform gibi farklı uygulamaları entegre ediyor.
 
Çalışanlar, bu uygulamalardan yüzde 79 oranıyla en çok sesli konferansı tercih ediyor.
 
Web konferans kullanma oranı yüzde 76, anlık mesajlaşma oranı yüzde 73 iken, video konferans uygulamalarını kullananların oranı yüzde 68.
 
3 yıl içerisinde video konferans kurumların vazgeçilmezi olacak
 
Tümleşik iletişim teknolojileri seyahat, konaklama gibi maliyetleri azaltıyor ve verimliliği artırıyor.
 
Unify tarafından yapılan araştırmaya göre, BT yöneticilerinin yüzde 36’sı 3 yıl içerisinde tümleşik iletişim çözümlerini daha sık kullanılacağını ifade ediyor.
 
Üç yıl içerisinde tercih edilecek ilk çözümün ise; video konferans olacağı öngörülüyor.
 
İlk yatırım maliyetine gerek yok
 
Değişen çalışma şekli ile evrilen ihtiyaçlar teknoloji sağlayıcılarının da iş yapış şekillerini değiştiriyor.
 
Ürün odaklı çözümler yerine kullanıcı odaklı yenilikçi çözümler tercih ediliyor.
 
Tüm iletişim kanallarını tek kanalda birleştiren çözümler, büyük kurumlarla birlikte günümüz rekabet şartlarında teknolojinin avantajlarına daha çok ihtiyaç duyan KOBİ’ler tarafından da kullanılıyor.
 
Sahada çalışanları olan, mobil çalışanlar dahil tüm çalışanlara özel tümleşik iletişim çözümleri sunan Unify, ilk yatırım maliyeti gerektirmeyen modelleriyle işletmelere katma değer sağlıyor.
 
Fiziksel olarak bir araya gelme dönemi bitiyor
 
Sağladıkları çözümlerle işletmelerin ilave yatırımlara, beklenmedik giderlere katlanmak zorunda kalmadığını ve tasarruf edebildiklerini belirten Unify Türkiye Ülke Müdürü Erda Tütüncüoğlu, “Çalışanlar, Unify tarafından geliştirilen çözümler sayesinde fiziksel olarak bir araya gelmek yerine sesli ve görüntülü konferans yapabiliyor, masaüstü görüntülerini paylaşabiliyor.
 
Aynı dosya üzerinde beraber çalışarak karar alınabiliyor. Kullanıcı deneyimi dikkate alınarak tasarlanmış çözümlerimiz, yalın bir kullanım deneyimi sunuyor.
 
Sunduğumuz çözüm ve hizmetlerin odak noktasında, şirketlerin verimliliklerini artırmak bulunuyor.
 
Böylece çalışanlar sadece işlerine odaklanabiliyorlar. Çözümlerimizin esnekliği ve kademeli bir geçiş sağlaması sayesinde şirketler, maliyetten tasarruf ediyor.” dedi.
 
Unify hakkında;
 
Unify, Fortune Global 500 listesindeki şirketlerin yaklaşık yüzde 75’ine tümleşik iletişim çözümleri sağlayan, dünyanın önde gelen iletişim yazılım ve hizmetleri şirketidir.
Unify, çözümleri ile çoklu ağları, cihazları ve uygulamaları tek bir platformda birleştirerek kurumların verimli ve kesintisiz görüşmeler yapmalarını sağlar.
Kurumların iletişim kurma ve birlikte çalışmasında, kolektif çabayı artıran, iş akışlarına enerji veren ve iş performanslarını artıran Unify; ürün güvenilirliği, yenilik, açık standartlar ve güvenlik konularında güçlü bir mirasa sahiptir.
 
www.unify.comYORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Ekonominin patronaji tamamen dağıldı. İroni yaparak durum mu anlatmaya çalışıyor, yoksa gerçeklerle başa çıkamayınca geleneğe uyup hayâller diyarında mı gezmeye karar verdi; açıkçası bundan emin değilim.
Diğer Yazarlar
2018’de vatandaş, belki de evim yok diye sevinecek.
Yaklaşık bir haftadır yazılı ve görsel medyada sık sık duyduğumuz ve ilk anda çok merak uyandıran bir isim var…
Haziran 2017’de İsviçre’de yapılan Kıbrıs Konferansından yine bir sonuç çıkmadı.
Bülent Ecevit; 1980 ihtilâlinin ardından Hamzakoy’ da “misafir” edildi. Sonrasında siyasi yasaklı olduğu için geçim sıkıntısına düştü.
Bu yazımızda günümüz endüstriyel süper lig futbolundan uzaklaşıp şu anda sorunlarla boğuşan, Türkiye’nin batıya açılan kapısı Trakya’nın futbol gündeminden bahsedeceğim.
“Her ölüm, sana olan küçük bir ölümdür. ‘Çanların kimin için çaldığını sorması için birini gönderme, onlar senin için çalıyor’. Her ölüm, senin ölümündür. Ağaçtan kuru bir yaprak düştüğünde bile, o senin ölümündür.” Osho
KOBİ’ler de en önemli sorun, işletmelerin iyi yönetilememesidir.
Avrupa'daki Türkiye itibarının kötüye gitmesinde Türkiye'deki iktidarın politikaları temel rol oynuyor.
Ülkemizde yapılan barajların ölü hacimleri, faydalı hacimlerinden fazladır.
Şirketlerin kurumsal Check-Upları ve ihtiyaç analizlerini bilimsel temelli yapmak artık çok kolay