23.10.2017,12:52
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
KOÇTAŞ’a, Dijitalde Uluslararası Ödül
Evini geliştirmek ve güzelleştirmek isteyenlerin bir numaralı tercihi Koçtaş, sektörde fark yaratan uygulamalarıyla uluslararası arenada önemli bir ödüle layık görüldü.
 
Mobil pazarlamanın en yaratıcı ve cesur uygulamalarına verilen Smarties Awards’ta, Vantilatör Üfleme Projesi, önce Türkiye’de İnteraktif Pazarlama En İyi Mobil/Akıllı Cihaz Uygulaması dalında ikincilik ödülü, ardından EMEA bölgesinde Promosyon kategorisinde Gümüş ödül aldı.
 
Londra’da düzenlenen ödül törenine katılan Koçtaş Genel Müdürü Alp Önder Özpamukçu; “Hızla dijitalleşen dünyada, müşterinin ilgisini çekecek, ürünün özelliklerini geniş kitlelere doğrudan anlatacak yöntem ve tasarımlara odaklanıyoruz. Dijital dünyanın tüm olanaklarını yaratıcılıkla birleştirerek, tüketiciye faydaya dönüşecek uygulamalara dönüştürüyoruz.
 
Mevsimsel ihtiyaçlarda her zaman başı çeken ısıtma ve soğutma ürünleri çok iddialı olduğumuz bir alan. Bu üstünlüğümüzü, Vantilatör üfleme kampanyamıza aldığımız ödül ile taçlandırdık ” dedi.
 
‘Vantilatör Üfleme Projesi’ , mobil kullanıcılara Koçtaş’ın indirimli ürünlerinden interaktif bir kurgu ile haberdar olma imkânı sunuyor.
 
Mobil kullanıcılar, telefonlarının mikrofonlarına üfleyerek ekranda dönen pervane aracılığıyla Koçtaş’ın serinleten kampanyaları ile tanıştı.
 
Kampanyanın ilk haftasında 205 bin 728 kullanıcı telefonlarına üfledi, 59 bin 428 kullanıcı indirim sayfasına yönlendirilirken toplamda 1 milyon 628 bin 429 gösterim elde edildi.
 
Koçtaş bu motivasyonla teknolojik perakendeci olma yolunda devam edecek.
 
http://www.koctas.com.tr/YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Dünya bambaşka bir noktaya gidiyor ve bu dönüşüm, aynı zamanda kabullenilmiş gerçekleri de farklılaştırıyor. Özellikle siber güvenlik meselesi artık, yepyeni bir bakış açısının da yansıması olarak ortaya çıkıyor.
Diğer Yazarlar
2018’de vatandaş, belki de evim yok diye sevinecek.
Yaklaşık bir haftadır yazılı ve görsel medyada sık sık duyduğumuz ve ilk anda çok merak uyandıran bir isim var…
Haziran 2017’de İsviçre’de yapılan Kıbrıs Konferansından yine bir sonuç çıkmadı.
Bülent Ecevit; 1980 ihtilâlinin ardından Hamzakoy’ da “misafir” edildi. Sonrasında siyasi yasaklı olduğu için geçim sıkıntısına düştü.
Bolca tahmin, öngörü ve iddiadan sonra nihayet ligin dörtte birini geride bıraktık.
“Her ölüm, sana olan küçük bir ölümdür. ‘Çanların kimin için çaldığını sorması için birini gönderme, onlar senin için çalıyor’. Her ölüm, senin ölümündür. Ağaçtan kuru bir yaprak düştüğünde bile, o senin ölümündür.” Osho
KOBİ’ler de en önemli sorun, işletmelerin iyi yönetilememesidir.
Brüksel'de Avrupa Birliği mahallesi Schuman'dan merhaba.
Ülkemizdeki barajlı santralların yatırım ekonomisi açısından bir felâket olduğunu biliyor muydunuz?
Şirketlerin kurumsal Check-Upları ve ihtiyaç analizlerini bilimsel temelli yapmak artık çok kolay