23.10.2017,12:34
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
Üsküdar Antika Fuarı; 27 Ekim - 6 Kasım
Üsküdar Belediyesi ev sahipliğinde Üsküdar Sahilinde düzenlenen, Üsküdar Antikacılar Çarşısı tarafından organize edilen ve sadece antika eserlerin sergilendiği Üsküdar Antika Fuarı 2016, 27 Ekim Perşembe günü törenle ziyarete açıldı.
 
İstanbul’un çeşitli ilçelerinden gelen 35 antika esnafının eserlerini sergilediği etkinliğin açılış törenine Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen katıldı.
 
Açılışta konuşan Hilmi Türkmen, tarih ve kültür şehri Üsküdar’da kıymetli antika eserleri ziyaretçilerle buluşturmaktan mutluluk duyduklarını belirtti ve ekledi:
 
“Tarihin izlerini bugünlere taşıyan antika eserleri bu güzel atmosferde, Boğaz manzarası eşliğinde misafir etmek bizler için büyük bir keyif. Farklı yerlerden gelen zanaatkar dostlarımız, Üsküdar sahilinde birbirinden kıymetli eserleri sergiliyor. Tamamı antika eserlerden oluşan bir açık hava etkinliğinde, sizlerle birlikte olmanın kıvancını yaşıyoruz.”
 
Açılışa getirilen 1898 model itfaiye arabasıyla yapılan animasyon gösterisi, ziyaretçilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı.
 
Üsküdar Antika Fuarı; 27 Ekim ve 6 Kasım tarihleri arasında 10 gün boyunca Üsküdar Sahilinde kurulan çadırlarda ziyaretçi kabul ediyor. YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Dünya bambaşka bir noktaya gidiyor ve bu dönüşüm, aynı zamanda kabullenilmiş gerçekleri de farklılaştırıyor. Özellikle siber güvenlik meselesi artık, yepyeni bir bakış açısının da yansıması olarak ortaya çıkıyor.
Diğer Yazarlar
2018’de vatandaş, belki de evim yok diye sevinecek.
Yaklaşık bir haftadır yazılı ve görsel medyada sık sık duyduğumuz ve ilk anda çok merak uyandıran bir isim var…
Haziran 2017’de İsviçre’de yapılan Kıbrıs Konferansından yine bir sonuç çıkmadı.
Bülent Ecevit; 1980 ihtilâlinin ardından Hamzakoy’ da “misafir” edildi. Sonrasında siyasi yasaklı olduğu için geçim sıkıntısına düştü.
Bolca tahmin, öngörü ve iddiadan sonra nihayet ligin dörtte birini geride bıraktık.
“Her ölüm, sana olan küçük bir ölümdür. ‘Çanların kimin için çaldığını sorması için birini gönderme, onlar senin için çalıyor’. Her ölüm, senin ölümündür. Ağaçtan kuru bir yaprak düştüğünde bile, o senin ölümündür.” Osho
KOBİ’ler de en önemli sorun, işletmelerin iyi yönetilememesidir.
Brüksel'de Avrupa Birliği mahallesi Schuman'dan merhaba.
Ülkemizdeki barajlı santralların yatırım ekonomisi açısından bir felâket olduğunu biliyor muydunuz?
Şirketlerin kurumsal Check-Upları ve ihtiyaç analizlerini bilimsel temelli yapmak artık çok kolay