19.03.2018,02:25
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
Mobilyada, 14 Mart Tıp Bayramı’na özel kampanya
Evgör, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla düzenlediği kampanya kapsamında, tüm sağlık çalışanlarına mobilyalarını net yüzde 25 indirim avantajıyla yenileme fırsatı sunuyor. 
 
Evgor.com.tr sitesi ile Evgör Mağazalarından yapılan mobilya ve aksesuar alışverişlerinde geçerli kampanya, 14 – 31 Mart tarihleri arasında geçerli olacak.  
 
2004 yılından bu tarafa, “Tasarımla Mutluluğun Birleştiği Nokta” sloganı ile hizmet veren ve sadece internet mağazasında 10 bini aşkın ürünü bir arada sunan Evgör Mobilya, yurdun her noktasında görev yapan sağlık çalışanlarını unutmadı. 
 
Firmanın 14 Mart Tıp Bayramı kampanyasında; yeni bir yuva kuran ya da evini yenileyen doktorlar ve doktor adayları ile diğer sağlık çalışanları, yatak odasından yemek odası takımına, oturma grubundan tamamlayıcı ürünlere kadar tüm mobilya alışverişlerini %25 indirimli olarak yapıyor. 
 
Ayrıca dileyen sağlık profesyonelleri, peşin fiyatına farklı vade seçeneklerinin yer aldığı
“Ön Ödemeli Satış” uygulamasından da yararlanabiliyor.  
 
www.evgor.com.tr - 444 888 6 
 
 YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Türk reel sektörünün şu an için önündeki en kritik gündemlerden birini dijitalleşme oluşturuyor.
Diğer Yazarlar
Türkiye ekonomisinin temeli % 99.8 KOBİ’lerimize bağlı.
Öyle bir coğrafya düşünün ki; doğudan gelen ticaret yollarının batıya açılan kapısı.
01 Mart 2018 Perşembe günü Kastanies-Pazarkule sınırı yakınında Türk topraklarına giren 2 Yunan askeri, bölgede devriye dolaşan Türk askerleri tarafından yakalanarak gözaltına alındı.
Çanakkale zaferlerinin 103. Yıldönümünü kutlamaya hazırlanıyoruz. Ama ne kutlama!
Ne yapmalıyız, yapabiliriz? Aydınlara düşen görevler ne olur?
Kaçak su bedellerini kim ödüyor?
Geçmişte olduğu gibi, günümüzde de, ülkeler arasında çıkan savaşların nedenleri araştırıldığında, asıl nedenlerin başında çıkar amaçlarının, yani ekonomik nedenlerin olduğu görülecektir.
Aşırı sağcı Almanya için Alternatif (AfD) Partisi’ndeki siyasetçiler başta olmak üzere Türk karşıtı olarak yorumlanabilecek söylem yükselişe geçti.
Sezon başından bu yana ön görülen ve tahmin edildiği gibi, büyük takımların zor – kolay maç periyotları sonucunda 3 büyüklerin puanlarının eşitleneceği öngörüsü sonunda gerçekleşti.
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
Bir meslek sahibi olmak mı yoksa dünyayı keşfetmek mi?