17.03.2018,15:10
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
'Her şubeyi merkez olarak kabul ediyoruz'
Eğitim alanında yüksek kalite ve standartta bir hizmet vermeyi amaçlayan Doğru Cevap Eğitim Kurumları, bu doğrultuda attığı adımlarla kısa zamanda sektörün lider kurumları arasına girmeyi başardı.
 
Bu başarının parametrelerini oluşturan güçlü kadrosu, benimsediği eğitim anlayışı, taviz vermediği ilkeleri ve şubeleşme politikaları ile Doğru Cevap, eğitimde sürdürülebilir başarıyı rehber kabul ediyor. 
 
Bu noktadaki en önemli hedefi ise; bilgi, teknoloji ve değerler temelli bir eğitim yatırımları ile özel okul sektöründe standartları değiştirmek. 
 
“Belli standart ve koşulların sağlanması en önemli önceliğimiz”
 
Şubeleşme sisteminin temelini; markanın kalitesi ve kanıtlanmış itibarını, güçlü kurumsal kimliğini paylaşma meselesi oluşturuyor. 
 
Bu noktada şubeleşme sisteminin, bağımsız yatırımcılar için hayli önemli olduğunu vurgulayan
Doğru Cevap Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Akarsu; “Doğru Cevap olarak bu konudaki en önemli hassasiyetimiz, paydaşlarımızın eğitime gönül vermesi ve konusunda tecrübeli olmasıdır. 
 
Çünkü; bu bir aileye ait olma ve o ailenin bayrağını taşıma meselesidir. Bu doğrultuda, yol arkadaşımız olacak eğitim yatırımcılardan istediğimiz koşulların sağlanması ilk önceliğimizdir. 
 
Bu koşulları şu şekilde özetlemek mümkündür. 
 
Öncelikle başvuru yapan eğitim yatırımcıları arasından bir ön değerlendirilme yapılır.
 
Ön değerlendirme sonucunda profile uygun görülen adaylar ile birebir görüşmeler gerçekleştirilir. 
 
Bu görüşmelerden sonra franchise alması uygun görülen adayların tespit ettiği lokasyonun, kriterlerimize uygun olarak fizibilite çalışmaları yapılır.
 
Doğru Cevap Eğitim Kurumları olarak lokasyon seçimine eğitim yatırımcısı ile birlikte karar veriyoruz.
 
Sonrasında  sözleşmeve resmi işlemler devreye giriyor.  
 
Bu noktada şubeleşme takip sürecinde titiz bir çalışma yürüttüğümüzü söylemek isterim” dedi.
 
“Planlamadan fizibilite çalışmalarına kadar paydaşlarımızın yanındayız”
 
Eğitim sektöründe son yıllarda yaşanan büyüme ve artan rekabetin özel okullarda yaşanan değişimin hızını da etkilediğini söyleyen Doğru Cevap Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Akarsu; “Küreselleşen dünyada bireysel işletmelerin yerini markalar almaya başladı.
 
Eğitim sektöründe de güçlü ve lider markalarla birlikte hareket etmek okullar için bir güç kaynağı oluşturuyor. 
 
Bizim de büyüme politikamızı oluşturan şubeleşme sistemi bu anlamda önemli bir kolaylık sağlıyor. 
 
Biz Doğru Cevap Eğitim Kurumları olarak planlama ve fizibilite çalışmaları, reklam ve tanıtım çalışmaları ile paydaşlarımızın her zaman yanında yer alarak bir eğitim çatısı kuruyoruz. 
 
Ayrıca; verdiğimiz danışmanlık hizmetiyle sürecin her aşamasında paydaşlarımızın yanında yer alıyor, her şubeyi merkez olarak kabul ediyoruz. 
 
Bu anlayış bizi diğer frachising uygulamalarından ayıran en önemli argümandır” dedi.
 
“Tüm adımlarımızı sürdürülebilirlik temellerinde atıyoruz”
 
Özel okul alanında yatırım yapmayı planlayan yatırımcılarla Türkiye’nin dört bir yanına uzanan bir eğitim ağı yaratmayı hedeflediklerinin altını çizen Doğru Cevap Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Akarsu; “Bizimle aynı hassasiyetini paylaşan ve eğitim anlayışımızı devam ettirecek yol arkadaşlarıyla devam etmek en büyük temennimiz. 
 
Çünkü; bizim temel inancımız, eğitimde yapılan her çalışmanın sürdürülebilir olması koşuluyla başarıya ulaşacağıdır. 
 
Bu sebeple; yaptığımız tüm planlama ve uygulamalar, sürdürülebilirlik temellidir. Franchising sistemini, sürdürülebilir başarıda önemli bir araç olarak görüyoruz. 
 
Bu anlamda, hedefimize ulaşmak için paydaşlarımızla birlikte adımlar atmaya ve yatırım hedeflerimizi gerçekleştirmeye devam edeceğiz” dedi.YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Türkiye’de verileri medya yoluyla öğrenenler yandı.
Diğer Yazarlar
Türkiye ekonomisinin temeli % 99.8 KOBİ’lerimize bağlı.
Öyle bir coğrafya düşünün ki; doğudan gelen ticaret yollarının batıya açılan kapısı.
01 Mart 2018 Perşembe günü Kastanies-Pazarkule sınırı yakınında Türk topraklarına giren 2 Yunan askeri, bölgede devriye dolaşan Türk askerleri tarafından yakalanarak gözaltına alındı.
Çanakkale zaferlerinin 103. Yıldönümünü kutlamaya hazırlanıyoruz. Ama ne kutlama!
Ne yapmalıyız, yapabiliriz? Aydınlara düşen görevler ne olur?
Kaçak su bedellerini kim ödüyor?
Geçmişte olduğu gibi, günümüzde de, ülkeler arasında çıkan savaşların nedenleri araştırıldığında, asıl nedenlerin başında çıkar amaçlarının, yani ekonomik nedenlerin olduğu görülecektir.
Aşırı sağcı Almanya için Alternatif (AfD) Partisi’ndeki siyasetçiler başta olmak üzere Türk karşıtı olarak yorumlanabilecek söylem yükselişe geçti.
Sezon başından bu yana ön görülen ve tahmin edildiği gibi, büyük takımların zor – kolay maç periyotları sonucunda 3 büyüklerin puanlarının eşitleneceği öngörüsü sonunda gerçekleşti.
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
Bir meslek sahibi olmak mı yoksa dünyayı keşfetmek mi?