22.02.2018,23:50
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
Loda Mobilya, Bulgaristan’da rafine zevklerin buluşma noktası olmayı hedefliyor
Özgün ve özgür bir dekorasyon stilini kendine rehber edinen Loda Mobilya, yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da varlığını gösteriyor.
 
Bu anlamda global bir oyuncu olmayı hedefleyen ve mağaza zincirine eklediği yeni halkalarla her geçen gün büyümesini sürdüren Loda, Bulgaristan’ın en önemli markalarından VNG ile iş birliği yaparak hedefine bir adım daha yaklaştı.
 
Yurt içi ve yurt dışında toplam 10 mağazası bulunan Loda, Bulgaristan’ın en büyük showroomuna sahip Plovdiv’in merkezinde açtığı mağazasıyla bu sayıyı 11’e yükseltti.
 
Loda Mobilya aynı zamanda bölgede önemli bir ekonomik hareketlilik de yarattı.
 
“Hedef, devler ligi
 
Benimsediği hizmet politikalarıyla Avrupa’nın en güçlü markaları arasında gösterilen VNG, geniş bir alana yayılan satış ve kurulum ağıyla sektörün çıtasını yükseltiyor.
 
Bu anlamda önemli bir iş birliğine imza atan Loda Mobilya, yüksek gusto ve ileri vizyonunu VNG’nin uzman ekibi ve uzun yıllara dayanan tecrübesiyle buluşturuyor.
 
Bulgaristan’ın en prestijli ismi VNG iş birliğinde açılan yeni mağaza ile ilgili değerlendirmede bulunan Loda Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Davut Karaçak, Avrupa pazarına yaptıkları yatırımlarla uzun zamandır hedefledikleri noktaya ulaşmak için önemli bir adım attıklarını ifade etti.
 
Loda olarak her zaman sınırların dışına çıkabilmeyi amaçladıklarını vurgulayan Loda Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Davut Karaçak; “Avrupa pazarında yaptığımız mağaza ataklarıyla bunu başardığımızı düşünüyorum.
 
Üstelik bölgenin en büyük markalarından VNG ile bunu yapıyor olmak da ayrı bir gurur kaynağı.
 
Loda Mobilya ve VNG güçlü bir sinerji yakaladı. Bu sinerjinin yaptığımız işe yansıdığını ilgi ve satış rakamlarından görebiliyorum.
 
Farklı çizgimiz, tercih ettiğimiz dizayn dili ve entegre hizmet anlayışımızın bu başarıda önemli bir paya sahip olduğunu düşünüyorum.
 
Ayrıca imza attığımız bu başarı, atacağımız yeni adımlar ve yatırımlar konusunda bizi daha da motive ediyor.
 
Bu noktadan hareketle şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki, Loda Mobilya olarak her zaman daha iyisi çalışmaya, hedefimiz olan devler liginde yer almak için ilerlemeye devam edeceğiz” dedi.
 
Rafine zevklerin buluşma noktası
 
Yenilikçi ve minimalist bir yaklaşımla çağdaş mobilya anlayışına yeni bir soluk getirmeyi amaçlayan Loda Mobilya, alanında farklılaşmayı başarıyor.
 
Bu yaklaşım doğrultusunda oluşturduğu konsept mağazalarıyla sektöre yön veren Loda, Plovdiv’e açtığı konsept mağazasıyla Avrupa’da kendi dekorasyon normlarını yaratıyor.
 
Loda’nın konsept mağaza anlayışıyla hayat bulan mağazamızda yatak odalarından yemek odalarına TV ünitelerinden, koltuk gruplarına ve mobilya aksesuarlarına kadar çok geniş bir ürün yelpazesi yer alıyor.
 
Sofistike ve çizgi üstü anlayışıyla harmanlanan yeni mağaza, Bulgaristan’da rafine zevklerin buluşma noktası olmayı hedefliyor.
 
Avrupa’dan Ortadoğu’ya tasarım mobilyanın yeni adı; Loda Mobilya
 
Mobilya sektöründe başarının çıtasını her zaman daha yükseğe taşıyan Loda Mobilya, Bulgaristan’ın yanı sıra Litvanya ve Dubai’de de, büyüyen ailesine iki yeni üye ekledi.
 
İç pazarda olduğu kadar Ortadoğu ve Avrupa’da yükselen bir değere dönüşen Loda Mobilya, global bir marka olarak devler ligine yükselişini sürdürüyor.
 
www.loda.com.tr
 YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Ekonomide yaşadığımız sorunlar açık.
Diğer Yazarlar
Türkiye ekonomisinin temeli % 99.8 KOBİ’lerimize bağlı.
Truva’nın Unesco Dünya Kültür Mirası listesine girişinin 20. yılı olan 2018; ülkemizde “Truva Yılı” ilan edildi.
AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan, 13 Şubat 2018’de yaptığı konuşmada, “Bizim için Afrin neyse Ege’deki, Kıbrıs’taki haklarımız da odur. Savaş gemilerimiz, Hava Kuvvetlerimiz, gerektiğinde her türlü müdahaleyi yapmak için yakın takipteler” dedi.
Haber programında Zeytindalı Harekâtı için Afrin’e giden Mehmetçikleri izliyorum.
Ne yapmalıyız, yapabiliriz? Aydınlara düşen görevler ne olur?
Sezon başından bu yana ön görülen ve tahmin edildiği gibi, büyük takımların zor – kolay maç periyotları sonucunda 3 büyüklerin puanlarının eşitleneceği öngörüsü sonunda gerçekleşti.
Dünyanın bir bütün olduğu günümüzde, bilimsel verilerden yararlanmanın vakti gelmiştir.
Aşırı sağcı Almanya için Alternatif (AfD) Partisi’ndeki siyasetçiler başta olmak üzere Türk karşıtı olarak yorumlanabilecek söylem yükselişe geçti.
Kaçak su bedellerini kim ödüyor?
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
Bir meslek sahibi olmak mı yoksa dünyayı keşfetmek mi?