18.02.2018,21:18
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
CRM Medya,ikinci tura kalarak ödülü zorlamaya devam ediyor
Bu yıl 8.’si gerçekleşecek ‘Quality Management AWARDS’; Kalite Yönetim Ödülleri için ikinci tur heyecanı başladı.
 
Türkiye’nin turizm sektöründe var olan tüm branşları takdir ve teşvik etmek amacıyla düzenlenen QmAwards’ta; CRM Medya, ‘En İyi Otel Dijital Pazarlama Firması’ kategorisinde ikinci tura kalarak ödülü zorlamaya devam ediyor.
 
Turizm sektöründe kalitenin önemini vurgulamak amacıyla GM Turizm ve Yönetim Dergisi tarafından 2010 yılında başlatılan Quality Management Ödülleri,  'QmAwards 2017' de ikinci tur oylama heyecanı başladı.
 
5-20 Aralık 2017 tarihlerinde arasında gerçekleşecek oylama sonucunda belirlenen ödül için nihai adaylar, Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD) Yönetim Kurulu’nca son bir değerlendirmeden geçerek belirlenecek.
 
CRM Medya, turizmde yeni satış kanalı ‘dijital pazarlama’nın farkındalığıyla projeler geliştiriyor.
 
Bünyesinde var olan markalara 360 derece dijital çözüm önerilerinde bulunan CRM Medya, turizm sektörüne özel düzenlediği Dijital Zirve ile de, turizm sektöründe dijitalin önemine dikkat çekiyor.
 
Sunduğu çözümlerle müşteri memnuniyetini satış odaklı arttıran ve başarılarını aldığı ödüllerle tescilleyen CRM Medya, müşterilerin en yakın partneri olarak yoluna devam ediyor. 
 
Quality Management AWARDS Kalite Yönetim Ödülleri; sahiplerine, 22 Aralık 2017 Cuma Günü Limak Hotels Lara’da gerçekleşecek olan POYD Geleneksel Sezon Galası’nda takdim edilecek.YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Bertolt Brecht’in 120 yaşı dolayısıyla Zeliha Berksoy müthiş bir oyun sahneye koydu: İnsan neyle yaşar?
Diğer Yazarlar
Türkiye ekonomisinin temeli % 99.8 KOBİ’lerimize bağlı.
Truva’nın Unesco Dünya Kültür Mirası listesine girişinin 20. yılı olan 2018; ülkemizde “Truva Yılı” ilan edildi.
AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan, 13 Şubat 2018’de yaptığı konuşmada, “Bizim için Afrin neyse Ege’deki, Kıbrıs’taki haklarımız da odur. Savaş gemilerimiz, Hava Kuvvetlerimiz, gerektiğinde her türlü müdahaleyi yapmak için yakın takipteler” dedi.
Haber programında Zeytindalı Harekâtı için Afrin’e giden Mehmetçikleri izliyorum.
Ne yapmalıyız, yapabiliriz? Aydınlara düşen görevler ne olur?
Sezon başından bu yana ön görülen ve tahmin edildiği gibi, büyük takımların zor – kolay maç periyotları sonucunda 3 büyüklerin puanlarının eşitleneceği öngörüsü sonunda gerçekleşti.
Dünyanın bir bütün olduğu günümüzde, bilimsel verilerden yararlanmanın vakti gelmiştir.
En önemlisi konunun eski anlamda bir 'siyaset' tartışması olmadığını idrak etmektir.
Kaçak su bedellerini kim ödüyor?
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
Bir meslek sahibi olmak mı yoksa dünyayı keşfetmek mi?