15.12.2017,07:23
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
CRM Medya,ikinci tura kalarak ödülü zorlamaya devam ediyor
Bu yıl 8.’si gerçekleşecek ‘Quality Management AWARDS’; Kalite Yönetim Ödülleri için ikinci tur heyecanı başladı.
 
Türkiye’nin turizm sektöründe var olan tüm branşları takdir ve teşvik etmek amacıyla düzenlenen QmAwards’ta; CRM Medya, ‘En İyi Otel Dijital Pazarlama Firması’ kategorisinde ikinci tura kalarak ödülü zorlamaya devam ediyor.
 
Turizm sektöründe kalitenin önemini vurgulamak amacıyla GM Turizm ve Yönetim Dergisi tarafından 2010 yılında başlatılan Quality Management Ödülleri,  'QmAwards 2017' de ikinci tur oylama heyecanı başladı.
 
5-20 Aralık 2017 tarihlerinde arasında gerçekleşecek oylama sonucunda belirlenen ödül için nihai adaylar, Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD) Yönetim Kurulu’nca son bir değerlendirmeden geçerek belirlenecek.
 
CRM Medya, turizmde yeni satış kanalı ‘dijital pazarlama’nın farkındalığıyla projeler geliştiriyor.
 
Bünyesinde var olan markalara 360 derece dijital çözüm önerilerinde bulunan CRM Medya, turizm sektörüne özel düzenlediği Dijital Zirve ile de, turizm sektöründe dijitalin önemine dikkat çekiyor.
 
Sunduğu çözümlerle müşteri memnuniyetini satış odaklı arttıran ve başarılarını aldığı ödüllerle tescilleyen CRM Medya, müşterilerin en yakın partneri olarak yoluna devam ediyor. 
 
Quality Management AWARDS Kalite Yönetim Ödülleri; sahiplerine, 22 Aralık 2017 Cuma Günü Limak Hotels Lara’da gerçekleşecek olan POYD Geleneksel Sezon Galası’nda takdim edilecek.YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Herkes istihdam meselesine takılmış durumda. Hatta şu an TOBB üyelerinden artı 2 istihdam istendi.
Diğer Yazarlar
Zenginlerden daha mı çok vergi alınsa?
Tanrı’nın yeryüzünde kendine ayırdığı iki toprak parçasından birisi olan Kudüs hiçbir milletin ya da dinin tek başına malı değildir. Özeldir. Kutsaldır. Ata yadigarıdır. Tüm insanlığın ortak mirasıdır.
Girit Adası’nın hukuki statüsü hakkında tarihçiler tarafından kullanılan iki tez vardır.
Meslekî bıkkınlık ya da günümüzün moda tabiriyle “Tükenmişlik Sendromu” uzun yıllar aynı mesleği yapmak zorunda kalanlarda sıkça görülebilen psikolojik bir rahatsızlıktır.
Süper Lig’te 13. Hafta geride kalırken, oluşan görüntüyü Afrika’nın vahşi topraklarında yaşanan yırtıcı savaşlarına benzetiyorum.
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
Yüksek enflasyon dönemlerinde işletmeleri bekleyen büyük tehlike...
PESCO, Avrupa’daki dengeleri ve Türkiye’nin durumunu nasıl etkileyecek?
İşlenen mühendislik sefaletlerinin sonuçlarını merak etmez misiniz?
“Her ölüm, sana olan küçük bir ölümdür. ‘Çanların kimin için çaldığını sorması için birini gönderme, onlar senin için çalıyor’. Her ölüm, senin ölümündür. Ağaçtan kuru bir yaprak düştüğünde bile, o senin ölümündür.” Osho
Bir meslek sahibi olmak mı yoksa dünyayı keşfetmek mi?