21.03.2018,04:18
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
Üniversitelerce düzenlenen uluslararası organizasyonların aranılan çözüm ortağı
Sultanahmet Köftecisi Yönetim Kurulu Üyesi Sinan Tezçakın, “1920 yılında kurulan Sultanahmet Köftecisi, sektöründe İstanbul’un en fazla yerli ve yabancı turist ağırlayan işletmesidir.
 
Tüm okul gezilerinin, tur organizasyonlarının Tarihi Yarımada’daki mola durağı Sultanahmet Köftecisi’dir.
 
Bu özelliğimizden dolayı da özellikle üniversitelerin uluslararası organizasyonlarında yabancı konukların ağırlanmasında tercih ediliyoruz.
 
Son olarak Marmara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü’nün Sultanahmet Yerleşkesi’nde düzenlenen (IMER-HS) Uluslararası Sağlık Bilimleri Eğitim ve Araştırması Kongresi’ne katılan yerli ve yabancı konukları da yapılan iş birliği kapsamında ağırladık.
 
Son derece başarılı geçen bu iş birliğini diğer üniversiteler ile de sürdürmeyi umuyoruz.” dedi.
 
Değişik organizasyonlar için Boğaziçi Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi’ne geçmişte catering hizmetleri vererek başarılı iş birlikleri yaptıklarını kaydeden Tezçakın, yüzlerce kişinin katıldığı ulusal ve uluslararası organizasyonların katılımcılarına catering ve Sultanahmet’teki 360 kişi kapasiteli merkez dükkanda yemek hizmeti verdiklerini bildirdi. 
 
www.sultanahmetkoftesi.com
 YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Herkesin dilinde aynı soru: Dolara ne oluyor? Aslına bakarsanız güncel gelişmeler her zaman, günlük şaşkınlıkları da beraberinde getiriyor.
Diğer Yazarlar
Türkiye ekonomisinin temeli % 99.8 KOBİ’lerimize bağlı.
Öyle bir coğrafya düşünün ki; doğudan gelen ticaret yollarının batıya açılan kapısı.
01 Mart 2018 Perşembe günü Kastanies-Pazarkule sınırı yakınında Türk topraklarına giren 2 Yunan askeri, bölgede devriye dolaşan Türk askerleri tarafından yakalanarak gözaltına alındı.
Çanakkale zaferlerinin 103. Yıldönümünü kutlamaya hazırlanıyoruz. Ama ne kutlama!
Ne yapmalıyız, yapabiliriz? Aydınlara düşen görevler ne olur?
Kaçak su bedellerini kim ödüyor?
Geçmişte olduğu gibi, günümüzde de, ülkeler arasında çıkan savaşların nedenleri araştırıldığında, asıl nedenlerin başında çıkar amaçlarının, yani ekonomik nedenlerin olduğu görülecektir.
Aşırı sağcı Almanya için Alternatif (AfD) Partisi’ndeki siyasetçiler başta olmak üzere Türk karşıtı olarak yorumlanabilecek söylem yükselişe geçti.
Sezon başından bu yana ön görülen ve tahmin edildiği gibi, büyük takımların zor – kolay maç periyotları sonucunda 3 büyüklerin puanlarının eşitleneceği öngörüsü sonunda gerçekleşti.
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
Bir meslek sahibi olmak mı yoksa dünyayı keşfetmek mi?