25.11.2017,12:19
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
Askıda Döner Hareketi'ne tavuk menü de eklendi
Bereket Döner'in tüm Türkiye'deki restoran ve şubelerinde uygulamaya koyduğu 'Askıda Döner' kampanyası çığ gibi büyüdü.
 
En çok gençlerin destek verdiği 'Askıda Döner' hareketi kısa sürede yaygınlaştı.
Bereket Döner CEO'su Muhammet Nezif Emek 'Türkiye'nin Dönercisi olmanın verdiği sorumluluğu eski bir geleneği yeniden hareketlendirerek süsledik. Binlerce ihtiyaç sahibi ile paylaştığımız kampanya şubelerimize de bereket getirdi' dedi. 
 
GELENEKLERİMİZ İLHAM VERDİ BİZ DAHA DA GELİŞTİRDİK
 
Askıda Bereket kampanyası için fırınlarda ve küçük simit tezgahlarında uygulanan yardımlaşma haraketinden ilham aldıklarını söyleyen Muhammet Nezif Emek "Yardımlaşma, ihtiyacını gözetme milletimizin genlerinde var.
 
Esnafımızın vatandaşlarımızın desteğiyle yürüttüğü 'askıda ekmek, askıda simit, askıda çay' gibi dayanışma hareketine Bereket Döner ailesi de Askıda Döner ile tüm şubelerinde samimiyetle yer aldı.
 
110'u aşan restoranda askıya konulan ilk menüyü de şubelerimize biz yolluyoruz. Ve bu hareket Bereket Ailesine 'bereket' getirdi. Lezzetimizi ve yaptığımız ticareti Askıda Bereket kampanyası ile daha da anlamlı hale getirdik" dedi.
 
ASKIDA BEREKET NEDİR?
 
Bereket Döner'in Türkiye'de 110'u aşan şubesinde uygulamaya koyduğu yardım hareketinin adıdır.
 
Tüm şubelerde bir sandviç et ya da tavuk döner, patates kızartması ve içeceğin yer aldığı menü, ihtiyaç sahiplerine destek olmak isteyenler tarafından alınarak askıya asılır.
 
Askıda Bereket'in ihtiyaç sahibini rencide etmeyecek şekilde tasarladığı sistemde 'Bir elin verdiğini diğer el' adeta görmüyor.
 
İhtiyaç sahibi askıya asılan numaralardan alarak kasada menüsünü ödemiş, menüsünü hiçbir sorgulama ve kontrol olmaksızın teslim alabiliyor.
 
Askıda Döner Hareketi'ne katılan vatandaşlara, Bereket Döner bu menü için maliyetine fiyat uygulaması yaparak katkıda bulunuyor ve kampanyanın daha da canlı ve yaygın halde sürmesini sağlıyor.
 
YOĞUN İLGİ NEDENİYLE TAVUK MENÜ DE ASKIYA GİRDİ
 
Bereket Döner CEO’su Muhammet Nezif Emek, daha önce et menüsü ile başlattıkları Askıda Bereket uygulamasına gelen yoğun ilgi nedeniyle daha uygun fiyatlı ikinci alternatif olan Tavuk menüyü de eklediklerini belirterek, “Bu yardımlaşma hareketinin yaygınlığını arttırmak  için daha uygun fiyatlı tavuk menüsü için de uygulamaya başladık ve daha ilk günden çok olumlu tepkiler aldık.” dedi.YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Türkiye’nin ne cari açık sorunu var; ne de mali ve özel kesimin yüksek borcu… İhracat da canlanıyor, faizle enflasyon da önümüzdeki ay düşmeye başlayacak. Aylardır aynı şeyi dinliyoruz.
Diğer Yazarlar
2018’de vatandaş, belki de evim yok diye sevinecek.
Türk Siyasi hayatına yeni bir parti daha katılıyor…
Türk Silahlı Kuvvetlerine subay adayı yetiştiren toplam dört askeri liseden üçü Osmanlı Devleti döneminde, birisi de Cumhuriyet döneminde kuruldu.
Basında yer alan haberlere göre AKP İstanbul il teşkilatları, Atatürk’ün 79. ölüm yıldönümünde Anıtkabir’e ziyaret organizasyonu düzenliyorlarmış!
Evet, Fenerbahçe yönetimi bile bile lades dedi.
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
KOBİ’ler de en önemli sorun, işletmelerin iyi yönetilememesidir.
PESCO, Avrupa’daki dengeleri ve Türkiye’nin durumunu nasıl etkileyecek?
İşlenen mühendislik sefaletlerinin sonuçlarını merak etmez misiniz?
“Her ölüm, sana olan küçük bir ölümdür. ‘Çanların kimin için çaldığını sorması için birini gönderme, onlar senin için çalıyor’. Her ölüm, senin ölümündür. Ağaçtan kuru bir yaprak düştüğünde bile, o senin ölümündür.” Osho
Şirketlerin kurumsal Check-Upları ve ihtiyaç analizlerini bilimsel temelli yapmak artık çok kolay