18.02.2018,20:59
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
Askıda Döner Hareketi'ne tavuk menü de eklendi
Bereket Döner'in tüm Türkiye'deki restoran ve şubelerinde uygulamaya koyduğu 'Askıda Döner' kampanyası çığ gibi büyüdü.
 
En çok gençlerin destek verdiği 'Askıda Döner' hareketi kısa sürede yaygınlaştı.
Bereket Döner CEO'su Muhammet Nezif Emek 'Türkiye'nin Dönercisi olmanın verdiği sorumluluğu eski bir geleneği yeniden hareketlendirerek süsledik. Binlerce ihtiyaç sahibi ile paylaştığımız kampanya şubelerimize de bereket getirdi' dedi. 
 
GELENEKLERİMİZ İLHAM VERDİ BİZ DAHA DA GELİŞTİRDİK
 
Askıda Bereket kampanyası için fırınlarda ve küçük simit tezgahlarında uygulanan yardımlaşma haraketinden ilham aldıklarını söyleyen Muhammet Nezif Emek "Yardımlaşma, ihtiyacını gözetme milletimizin genlerinde var.
 
Esnafımızın vatandaşlarımızın desteğiyle yürüttüğü 'askıda ekmek, askıda simit, askıda çay' gibi dayanışma hareketine Bereket Döner ailesi de Askıda Döner ile tüm şubelerinde samimiyetle yer aldı.
 
110'u aşan restoranda askıya konulan ilk menüyü de şubelerimize biz yolluyoruz. Ve bu hareket Bereket Ailesine 'bereket' getirdi. Lezzetimizi ve yaptığımız ticareti Askıda Bereket kampanyası ile daha da anlamlı hale getirdik" dedi.
 
ASKIDA BEREKET NEDİR?
 
Bereket Döner'in Türkiye'de 110'u aşan şubesinde uygulamaya koyduğu yardım hareketinin adıdır.
 
Tüm şubelerde bir sandviç et ya da tavuk döner, patates kızartması ve içeceğin yer aldığı menü, ihtiyaç sahiplerine destek olmak isteyenler tarafından alınarak askıya asılır.
 
Askıda Bereket'in ihtiyaç sahibini rencide etmeyecek şekilde tasarladığı sistemde 'Bir elin verdiğini diğer el' adeta görmüyor.
 
İhtiyaç sahibi askıya asılan numaralardan alarak kasada menüsünü ödemiş, menüsünü hiçbir sorgulama ve kontrol olmaksızın teslim alabiliyor.
 
Askıda Döner Hareketi'ne katılan vatandaşlara, Bereket Döner bu menü için maliyetine fiyat uygulaması yaparak katkıda bulunuyor ve kampanyanın daha da canlı ve yaygın halde sürmesini sağlıyor.
 
YOĞUN İLGİ NEDENİYLE TAVUK MENÜ DE ASKIYA GİRDİ
 
Bereket Döner CEO’su Muhammet Nezif Emek, daha önce et menüsü ile başlattıkları Askıda Bereket uygulamasına gelen yoğun ilgi nedeniyle daha uygun fiyatlı ikinci alternatif olan Tavuk menüyü de eklediklerini belirterek, “Bu yardımlaşma hareketinin yaygınlığını arttırmak  için daha uygun fiyatlı tavuk menüsü için de uygulamaya başladık ve daha ilk günden çok olumlu tepkiler aldık.” dedi.YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Bertolt Brecht’in 120 yaşı dolayısıyla Zeliha Berksoy müthiş bir oyun sahneye koydu: İnsan neyle yaşar?
Diğer Yazarlar
Türkiye ekonomisinin temeli % 99.8 KOBİ’lerimize bağlı.
Truva’nın Unesco Dünya Kültür Mirası listesine girişinin 20. yılı olan 2018; ülkemizde “Truva Yılı” ilan edildi.
AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan, 13 Şubat 2018’de yaptığı konuşmada, “Bizim için Afrin neyse Ege’deki, Kıbrıs’taki haklarımız da odur. Savaş gemilerimiz, Hava Kuvvetlerimiz, gerektiğinde her türlü müdahaleyi yapmak için yakın takipteler” dedi.
Haber programında Zeytindalı Harekâtı için Afrin’e giden Mehmetçikleri izliyorum.
Ne yapmalıyız, yapabiliriz? Aydınlara düşen görevler ne olur?
Sezon başından bu yana ön görülen ve tahmin edildiği gibi, büyük takımların zor – kolay maç periyotları sonucunda 3 büyüklerin puanlarının eşitleneceği öngörüsü sonunda gerçekleşti.
Dünyanın bir bütün olduğu günümüzde, bilimsel verilerden yararlanmanın vakti gelmiştir.
En önemlisi konunun eski anlamda bir 'siyaset' tartışması olmadığını idrak etmektir.
Kaçak su bedellerini kim ödüyor?
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
Bir meslek sahibi olmak mı yoksa dünyayı keşfetmek mi?