25.11.2017,12:09
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
%15+%10 indirim fırsatıyla evinize Loda dokunuşu
Türk Mobilya sektörünün öncülerinden olan ve sahip olduğu yüksek gustoyla ilham veren tasarımlara imza atan Loda Mobilya Kurban Bayram’ında tüm ürün gruplarında geçerli % 15+ %10 indirim ile evlerde değişim rüzgarları estirecek indirim fırsatları 30 Eylül’e kadar Loda mağazalarında devam edecek.
 
%15+%10 indirim fırsatıyla evinize Loda dokunuşu…
 
Gelişen teknolojisi, günden güne artan kapasitesiyle, genç ve dinamik bir firma olan Loda Mobilya; yatak odaları, yemek odaları, TV üniteleri, koltuk grupları ve mobilya aksesuarları ile evinizde mutlu yaşam alanları oluşturarak mobilya sektöründe standartları sürekli yükseltmeyi hedefliyor.
 
Modern, minimalist ve çizgi üstü konseptlerle hayat verdiği tasarımlarla Loda, %15+%10’luk bayram indirimi ile avantajlı bir alışveriş fırsatı sunuyor.
 
En güzel anlara…
 
Loda Mobilyabir evden çok bir yaşam alanı yaratmak için çalışıyor ve yatırımlar yapıyor.
 
Evinde rahat, şık ve konforu bir arada yaşamak isteyenleri, her zevke hitap eden dekorasyon ürünleri ile Loda Mobilya geniş ürün yelpazesi ile huzurlu bir yaşamın kapılarını açıyor.
 
‘Doğal ve en kaliteli malzemeler, iddialı tasarımlar, minimalist ve özgür bir tavır’ felsefesiyle yola çıkan Loda, tasarım anlayışına kattığı yeniliklerle mobilyada trendleri belirlemeye devam ediyor.
 
Sunduğu Kurban Bayram’ı indirim fırsatlarıyla Loda mobilya, sizleri değişimin bir parçası olmaya mağazalarına çağırıyor.
 
www.loda.com.trYORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Türkiye’nin ne cari açık sorunu var; ne de mali ve özel kesimin yüksek borcu… İhracat da canlanıyor, faizle enflasyon da önümüzdeki ay düşmeye başlayacak. Aylardır aynı şeyi dinliyoruz.
Diğer Yazarlar
2018’de vatandaş, belki de evim yok diye sevinecek.
Türk Siyasi hayatına yeni bir parti daha katılıyor…
Türk Silahlı Kuvvetlerine subay adayı yetiştiren toplam dört askeri liseden üçü Osmanlı Devleti döneminde, birisi de Cumhuriyet döneminde kuruldu.
Basında yer alan haberlere göre AKP İstanbul il teşkilatları, Atatürk’ün 79. ölüm yıldönümünde Anıtkabir’e ziyaret organizasyonu düzenliyorlarmış!
Evet, Fenerbahçe yönetimi bile bile lades dedi.
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
KOBİ’ler de en önemli sorun, işletmelerin iyi yönetilememesidir.
PESCO, Avrupa’daki dengeleri ve Türkiye’nin durumunu nasıl etkileyecek?
İşlenen mühendislik sefaletlerinin sonuçlarını merak etmez misiniz?
“Her ölüm, sana olan küçük bir ölümdür. ‘Çanların kimin için çaldığını sorması için birini gönderme, onlar senin için çalıyor’. Her ölüm, senin ölümündür. Ağaçtan kuru bir yaprak düştüğünde bile, o senin ölümündür.” Osho
Şirketlerin kurumsal Check-Upları ve ihtiyaç analizlerini bilimsel temelli yapmak artık çok kolay