18.02.2018,20:57
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
%15+%10 indirim fırsatıyla evinize Loda dokunuşu
Türk Mobilya sektörünün öncülerinden olan ve sahip olduğu yüksek gustoyla ilham veren tasarımlara imza atan Loda Mobilya Kurban Bayram’ında tüm ürün gruplarında geçerli % 15+ %10 indirim ile evlerde değişim rüzgarları estirecek indirim fırsatları 30 Eylül’e kadar Loda mağazalarında devam edecek.
 
%15+%10 indirim fırsatıyla evinize Loda dokunuşu…
 
Gelişen teknolojisi, günden güne artan kapasitesiyle, genç ve dinamik bir firma olan Loda Mobilya; yatak odaları, yemek odaları, TV üniteleri, koltuk grupları ve mobilya aksesuarları ile evinizde mutlu yaşam alanları oluşturarak mobilya sektöründe standartları sürekli yükseltmeyi hedefliyor.
 
Modern, minimalist ve çizgi üstü konseptlerle hayat verdiği tasarımlarla Loda, %15+%10’luk bayram indirimi ile avantajlı bir alışveriş fırsatı sunuyor.
 
En güzel anlara…
 
Loda Mobilyabir evden çok bir yaşam alanı yaratmak için çalışıyor ve yatırımlar yapıyor.
 
Evinde rahat, şık ve konforu bir arada yaşamak isteyenleri, her zevke hitap eden dekorasyon ürünleri ile Loda Mobilya geniş ürün yelpazesi ile huzurlu bir yaşamın kapılarını açıyor.
 
‘Doğal ve en kaliteli malzemeler, iddialı tasarımlar, minimalist ve özgür bir tavır’ felsefesiyle yola çıkan Loda, tasarım anlayışına kattığı yeniliklerle mobilyada trendleri belirlemeye devam ediyor.
 
Sunduğu Kurban Bayram’ı indirim fırsatlarıyla Loda mobilya, sizleri değişimin bir parçası olmaya mağazalarına çağırıyor.
 
www.loda.com.trYORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Bertolt Brecht’in 120 yaşı dolayısıyla Zeliha Berksoy müthiş bir oyun sahneye koydu: İnsan neyle yaşar?
Diğer Yazarlar
Türkiye ekonomisinin temeli % 99.8 KOBİ’lerimize bağlı.
Truva’nın Unesco Dünya Kültür Mirası listesine girişinin 20. yılı olan 2018; ülkemizde “Truva Yılı” ilan edildi.
AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan, 13 Şubat 2018’de yaptığı konuşmada, “Bizim için Afrin neyse Ege’deki, Kıbrıs’taki haklarımız da odur. Savaş gemilerimiz, Hava Kuvvetlerimiz, gerektiğinde her türlü müdahaleyi yapmak için yakın takipteler” dedi.
Haber programında Zeytindalı Harekâtı için Afrin’e giden Mehmetçikleri izliyorum.
Ne yapmalıyız, yapabiliriz? Aydınlara düşen görevler ne olur?
Sezon başından bu yana ön görülen ve tahmin edildiği gibi, büyük takımların zor – kolay maç periyotları sonucunda 3 büyüklerin puanlarının eşitleneceği öngörüsü sonunda gerçekleşti.
Dünyanın bir bütün olduğu günümüzde, bilimsel verilerden yararlanmanın vakti gelmiştir.
En önemlisi konunun eski anlamda bir 'siyaset' tartışması olmadığını idrak etmektir.
Kaçak su bedellerini kim ödüyor?
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
Bir meslek sahibi olmak mı yoksa dünyayı keşfetmek mi?