23.10.2017,12:46
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
Dönerde lezzetin sırrını, anneler yerinde gördü
Türk Döneri'nin dünyadaki sözcüsü ve savunucusu Bereket Döner, anneler ve anne adayları tarafından ziyaret edildi.
 
Bereket Döner'in İstanbul Hadımköy’deki üretim tesislerini gezen Anne Meclisi Derneği yönetici ve üyeleri olan anneler ve anne adayları, üretimin her aşamasında gösterilen titizliğe hayran kaldı.
 
Geçtimiz Mart ayında ekranlarda dönmeye başlayan reklam kampanyasındaki “%100 Anne Onaylı Döner'' sloganıyla kamuoyunda ve sosyal medyada geniş yankı uyandıran Bereket Döner'in yeni kampanyasında bu vurgu daha da güçleniyor.
 
Annelerin bu anlamlı ziyaretinin üzerine bir açıklama yapan Bereket Döner CEO'su Muhammet Nezif Emek, ürünlerinin uluslararası standartlarda ve Helal sertifikalı gerçek Türk Döneri olduğunu belirterek, "Bizler için daima en iyisini isteyen annelerimizin onayını alabilen bir marka olmak, çocuklara, gençlere, yetişkinlere annelerin tavsiyesiyle ulaşmak bizim için çok değerli.
 
30 yıldır Türkiye’nin vazgeçilemeyen lezzeti olan ürünlerimizde, anne hassasiyetindeki kalite ve lezzet anlayışını tüketicimizle buluşturabiliyor olmak bizim için bir gurur kaynağı" dedi.
 
Emek, ''Anne Onaylı Döner'' sloganının hem medyada hem kamuoyunda önemli bir yer edindiğini belirterek; ''Bereket Döner Markası'nın anne sıcaklığı ve güveni ile bütünleşmesi yeni ev dışı tüketim ürünlerimizin raflarda da yaygınlaşmasına hız kazandırdı.
 
Gençlerin severek yediği Bereket Döner lezzetleri, annelerin de farklı tarifleri ile şölene dönüşerek sofralarımızda daha sık yerini alacak." dedi.
 
Sosyal medyada da ses getirdi
 
''%100 Anne Onaylı Döner'' sloganı ile çekilen ilk reklam filminin ardından serinin ikinci filmi de görücüye çıktı.
 
Tam bir lezzet şöleni sunan yeni kampanyası ile ekranlarda dönmeye başlarken sosyal medyada da özellikle kadınlardan ve annelerden yoğun ilgi gördüklerini belirten Emek şunları söyledi:
 
"Anneler %100 emin olmadan asla önermez. Sağlıklı ve güvenilir ürünlerle sofra kurmak isteyen, çocuklarının ve yakınlarının dışarıda da doğru ürün tüketmeleri için titizlenen annelerimizin olumlu tepkisi, duygu dolu mesajları bizi daha da cesaretlendirdi.
 
Anne titizliğinde ve güvenilirliğinde ürettiğimiz ürünlerimizin Anne Meclisi Derneği tarafından da desteği ile markamız ve ürünlerimiz 30. Yılında da ayrıca taçlanmış oldu.
 
Böylelikle başka bir anlamda da markamıza duyulan güven daha da güçlenerek yeniden tescillendi.
 
Her öğünde ve her sofrada güvenle yer alıyor olmayı başarabilmenin mutluluğu, sorumluluğumuzu daha da artırdı."
 YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Dünya bambaşka bir noktaya gidiyor ve bu dönüşüm, aynı zamanda kabullenilmiş gerçekleri de farklılaştırıyor. Özellikle siber güvenlik meselesi artık, yepyeni bir bakış açısının da yansıması olarak ortaya çıkıyor.
Diğer Yazarlar
2018’de vatandaş, belki de evim yok diye sevinecek.
Yaklaşık bir haftadır yazılı ve görsel medyada sık sık duyduğumuz ve ilk anda çok merak uyandıran bir isim var…
Haziran 2017’de İsviçre’de yapılan Kıbrıs Konferansından yine bir sonuç çıkmadı.
Bülent Ecevit; 1980 ihtilâlinin ardından Hamzakoy’ da “misafir” edildi. Sonrasında siyasi yasaklı olduğu için geçim sıkıntısına düştü.
Bolca tahmin, öngörü ve iddiadan sonra nihayet ligin dörtte birini geride bıraktık.
“Her ölüm, sana olan küçük bir ölümdür. ‘Çanların kimin için çaldığını sorması için birini gönderme, onlar senin için çalıyor’. Her ölüm, senin ölümündür. Ağaçtan kuru bir yaprak düştüğünde bile, o senin ölümündür.” Osho
KOBİ’ler de en önemli sorun, işletmelerin iyi yönetilememesidir.
Brüksel'de Avrupa Birliği mahallesi Schuman'dan merhaba.
Ülkemizdeki barajlı santralların yatırım ekonomisi açısından bir felâket olduğunu biliyor muydunuz?
Şirketlerin kurumsal Check-Upları ve ihtiyaç analizlerini bilimsel temelli yapmak artık çok kolay