20.01.2018,09:40
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
Dönerde lezzetin sırrını, anneler yerinde gördü
Türk Döneri'nin dünyadaki sözcüsü ve savunucusu Bereket Döner, anneler ve anne adayları tarafından ziyaret edildi.
 
Bereket Döner'in İstanbul Hadımköy’deki üretim tesislerini gezen Anne Meclisi Derneği yönetici ve üyeleri olan anneler ve anne adayları, üretimin her aşamasında gösterilen titizliğe hayran kaldı.
 
Geçtimiz Mart ayında ekranlarda dönmeye başlayan reklam kampanyasındaki “%100 Anne Onaylı Döner'' sloganıyla kamuoyunda ve sosyal medyada geniş yankı uyandıran Bereket Döner'in yeni kampanyasında bu vurgu daha da güçleniyor.
 
Annelerin bu anlamlı ziyaretinin üzerine bir açıklama yapan Bereket Döner CEO'su Muhammet Nezif Emek, ürünlerinin uluslararası standartlarda ve Helal sertifikalı gerçek Türk Döneri olduğunu belirterek, "Bizler için daima en iyisini isteyen annelerimizin onayını alabilen bir marka olmak, çocuklara, gençlere, yetişkinlere annelerin tavsiyesiyle ulaşmak bizim için çok değerli.
 
30 yıldır Türkiye’nin vazgeçilemeyen lezzeti olan ürünlerimizde, anne hassasiyetindeki kalite ve lezzet anlayışını tüketicimizle buluşturabiliyor olmak bizim için bir gurur kaynağı" dedi.
 
Emek, ''Anne Onaylı Döner'' sloganının hem medyada hem kamuoyunda önemli bir yer edindiğini belirterek; ''Bereket Döner Markası'nın anne sıcaklığı ve güveni ile bütünleşmesi yeni ev dışı tüketim ürünlerimizin raflarda da yaygınlaşmasına hız kazandırdı.
 
Gençlerin severek yediği Bereket Döner lezzetleri, annelerin de farklı tarifleri ile şölene dönüşerek sofralarımızda daha sık yerini alacak." dedi.
 
Sosyal medyada da ses getirdi
 
''%100 Anne Onaylı Döner'' sloganı ile çekilen ilk reklam filminin ardından serinin ikinci filmi de görücüye çıktı.
 
Tam bir lezzet şöleni sunan yeni kampanyası ile ekranlarda dönmeye başlarken sosyal medyada da özellikle kadınlardan ve annelerden yoğun ilgi gördüklerini belirten Emek şunları söyledi:
 
"Anneler %100 emin olmadan asla önermez. Sağlıklı ve güvenilir ürünlerle sofra kurmak isteyen, çocuklarının ve yakınlarının dışarıda da doğru ürün tüketmeleri için titizlenen annelerimizin olumlu tepkisi, duygu dolu mesajları bizi daha da cesaretlendirdi.
 
Anne titizliğinde ve güvenilirliğinde ürettiğimiz ürünlerimizin Anne Meclisi Derneği tarafından da desteği ile markamız ve ürünlerimiz 30. Yılında da ayrıca taçlanmış oldu.
 
Böylelikle başka bir anlamda da markamıza duyulan güven daha da güçlenerek yeniden tescillendi.
 
Her öğünde ve her sofrada güvenle yer alıyor olmayı başarabilmenin mutluluğu, sorumluluğumuzu daha da artırdı."
 YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
TÜSİAD’ın genel kurulunda yaptığı önemli bir tüzük değişikliği var. Bu değişimle birlikte adındaki iş adamları ibaresi iş insanları olarak yenilendi.
Diğer Yazarlar
Türkiye ekonomisinin temeli % 99.8 KOBİ’lerimize bağlı.
Doğunun en batısı…Batının en doğusu…
Çavuşoğlu, kendi dönemlerinde hiçbir gelişme olmadığını da iddia etmişti.
Tarih 15 Nisan 2013.
Bu melanetleri işlemekle, işlettirmekle hangi amaca varılmak istenmiştir?
Sezon başından bu yana ön görülen ve tahmin edildiği gibi, büyük takımların zor – kolay maç periyotları sonucunda 3 büyüklerin puanlarının eşitleneceği öngörüsü sonunda gerçekleşti.
Otuz yılı aşkın süredir danışmanlık yaptığım özel sektörde, mali işler konularında işletmeleri gözlemledim.
Savaş yorgunu Avrupa kıtasının önce ekonomik işbirliği ile başladığı ve bir barış ve refah fikri olarak ilerleyen Avrupa projesi için önemli bir döneme tanıklık ediyoruz.
Unutmamalıdır ki, tarihinin hakikatına vakıf olmak bir ülkenin bağışıklık ilacıdır.
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
Bir meslek sahibi olmak mı yoksa dünyayı keşfetmek mi?