20.04.2018,23:00
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
Mistiq Kanepe,oturma odanıza bambaşka bir atmosfer kazandıracak
Hayatınızı güzel kılan bazı özel anlar vardır. Yağmurlu bir havanın ardından etrafı saran toprak kokusu ya da arkadaş sohbetine eşlik eden sıcacık bir kahve gibi…
 
Loda Mobilya, sizin en güzel anlarınızı özel kılacak tasarımlara imza atıyor.
 
Kalite ve konforu, şık tasarımlarıyla harmanlayan Loda, evin en önemli bölümü olan oturma odanıza Mistiq Kanepe ile bambaşka bir atmosfer kazandıracak.
 
Rahatından Ödün Vermeyenler İçin
 
Sadelikle şekillenen, zengin kumaş alternatifiyle rahatlık ve estetiği bir araya getiren Mistiq Kanepe, aradığınız konfordan daha fazlasını size sunuyor.
 
Mistiq Kanepe, salonunuzun veya oturma odanızın büyüklüğüne göre hem ikili hem de üçlü alternatifleriyle, kullanıcılarının karşısına çıkıyor.
 
Yüksek oturum rahatlığı,sırt tarafında bulunan dolgun minderleri ile konfor seviyesini arttırırken yerden yüksek dizayn edilen metal ayak yapısı, sağlam bir duruş sergilemesini sağlıyor. 
 
Loda Mobilya’nın birbirinden farklı ve sıra dışı tasarımlarını daha yakından incelemek isteyenleri mağazalarımıza bekliyoruz.
 
www.loda.com.tr
 YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Akın Ekici... Türkiye’ye gönül vermiş bir avukat. Ama aynı zamanda ressamlık özelliğiyle müthiş işlere imza atıyor.
Diğer Yazarlar
Türkiye ekonomisinin temeli % 99.8 KOBİ’lerimize bağlı.
20 Mart akşamı ulusal kanallardan birinde yeni bir tarihi dizi başladı.
01 Mart 2018 Perşembe günü Kastanies-Pazarkule sınırı yakınında Türk topraklarına giren 2 Yunan askeri, bölgede devriye dolaşan Türk askerleri tarafından yakalanarak gözaltına alındı.
Cuma günü geldiğinde sosyal medya üzerinde bir “Hayırlı Cumalar” faslı sürüp gidiyor.
Ne yapmalıyız, yapabiliriz? Aydınlara düşen görevler ne olur?
Kaçak su bedellerini kim ödüyor?
Geçmişte olduğu gibi, günümüzde de, ülkeler arasında çıkan savaşların nedenleri araştırıldığında, asıl nedenlerin başında çıkar amaçlarının, yani ekonomik nedenlerin olduğu görülecektir.
Aşırı sağcı Almanya için Alternatif (AfD) Partisi’ndeki siyasetçiler başta olmak üzere Türk karşıtı olarak yorumlanabilecek söylem yükselişe geçti.
Sezon başından bu yana ön görülen ve tahmin edildiği gibi, büyük takımların zor – kolay maç periyotları sonucunda 3 büyüklerin puanlarının eşitleneceği öngörüsü sonunda gerçekleşti.
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
Bir meslek sahibi olmak mı yoksa dünyayı keşfetmek mi?