20.01.2018,09:45
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
Mistiq Kanepe,oturma odanıza bambaşka bir atmosfer kazandıracak
Hayatınızı güzel kılan bazı özel anlar vardır. Yağmurlu bir havanın ardından etrafı saran toprak kokusu ya da arkadaş sohbetine eşlik eden sıcacık bir kahve gibi…
 
Loda Mobilya, sizin en güzel anlarınızı özel kılacak tasarımlara imza atıyor.
 
Kalite ve konforu, şık tasarımlarıyla harmanlayan Loda, evin en önemli bölümü olan oturma odanıza Mistiq Kanepe ile bambaşka bir atmosfer kazandıracak.
 
Rahatından Ödün Vermeyenler İçin
 
Sadelikle şekillenen, zengin kumaş alternatifiyle rahatlık ve estetiği bir araya getiren Mistiq Kanepe, aradığınız konfordan daha fazlasını size sunuyor.
 
Mistiq Kanepe, salonunuzun veya oturma odanızın büyüklüğüne göre hem ikili hem de üçlü alternatifleriyle, kullanıcılarının karşısına çıkıyor.
 
Yüksek oturum rahatlığı,sırt tarafında bulunan dolgun minderleri ile konfor seviyesini arttırırken yerden yüksek dizayn edilen metal ayak yapısı, sağlam bir duruş sergilemesini sağlıyor. 
 
Loda Mobilya’nın birbirinden farklı ve sıra dışı tasarımlarını daha yakından incelemek isteyenleri mağazalarımıza bekliyoruz.
 
www.loda.com.tr
 YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
TÜSİAD’ın genel kurulunda yaptığı önemli bir tüzük değişikliği var. Bu değişimle birlikte adındaki iş adamları ibaresi iş insanları olarak yenilendi.
Diğer Yazarlar
Türkiye ekonomisinin temeli % 99.8 KOBİ’lerimize bağlı.
Doğunun en batısı…Batının en doğusu…
Çavuşoğlu, kendi dönemlerinde hiçbir gelişme olmadığını da iddia etmişti.
Tarih 15 Nisan 2013.
Bu melanetleri işlemekle, işlettirmekle hangi amaca varılmak istenmiştir?
Sezon başından bu yana ön görülen ve tahmin edildiği gibi, büyük takımların zor – kolay maç periyotları sonucunda 3 büyüklerin puanlarının eşitleneceği öngörüsü sonunda gerçekleşti.
Otuz yılı aşkın süredir danışmanlık yaptığım özel sektörde, mali işler konularında işletmeleri gözlemledim.
Savaş yorgunu Avrupa kıtasının önce ekonomik işbirliği ile başladığı ve bir barış ve refah fikri olarak ilerleyen Avrupa projesi için önemli bir döneme tanıklık ediyoruz.
Unutmamalıdır ki, tarihinin hakikatına vakıf olmak bir ülkenin bağışıklık ilacıdır.
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
Bir meslek sahibi olmak mı yoksa dünyayı keşfetmek mi?