23.10.2017,12:49
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
OYAK, İz İletişim ile çalışmaya başladı
Halkla ilişkiler sektörüne girdiği 2010 yılından itibaren içerik üretiminden medya ve sosyal medya ilişkilerinin yönetimine, kriz iletişiminden ölçümleme ve raporlama sürecine kadar her aşamada tüm iş ortaklarına,“iyi iş” yapmak ilkesiyle fark yaratan hizmet sunmayı sürdüren İz İletişim, büyümesini sürdürüyor.
 
İz İletişim, son olarak müşterileri arasına Türkiye’nin dev grubu OYAK’ı (Ordu Yardımlaşma Kurumu) kattı.
 
1961 yılında kurulan, Türkiye’nin en büyük mesleki emeklilik fonu OYAK, 30 bin kişiye istihdam sağlayan dev bir grup olarak yarım asırdan fazla süredir ekonomiye sürekli ve artan oranda katma değer yaratıyor.
 
OYAK Grubu’nun bünyesinde maden ve metalürji sektöründe başta Erdemir ve İsdemir olmak üzere 8 şirket; çimento sektöründe ise; başta OYAK Çimento, Adana Çimento, Mardin Çimento, Bolu Çimento, Ünye Çimento ve Aslan Çimento olmak üzere 10 şirket bulunuyor.
 
OYAK Grubu’nda ayrıca; enerji, kimya, otomotiv, lojistik, finans gibi sektörlerde yurt içi ve yurt dışı 88 şirket faaliyet gösteriyor. 
 
OYAK Grubu’nun otomotiv dışı tüm sektörlerinin iletişimini üstlenen İz İletişim, yeni müşterisine CEO / lider iletişimi, stratejik iletişim, medya ilişkileri, gündem yönetimi, ürün iletişimi ve kriz iletişimi alanlarında danışmanlık hizmeti verecek.YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Dünya bambaşka bir noktaya gidiyor ve bu dönüşüm, aynı zamanda kabullenilmiş gerçekleri de farklılaştırıyor. Özellikle siber güvenlik meselesi artık, yepyeni bir bakış açısının da yansıması olarak ortaya çıkıyor.
Diğer Yazarlar
2018’de vatandaş, belki de evim yok diye sevinecek.
Yaklaşık bir haftadır yazılı ve görsel medyada sık sık duyduğumuz ve ilk anda çok merak uyandıran bir isim var…
Haziran 2017’de İsviçre’de yapılan Kıbrıs Konferansından yine bir sonuç çıkmadı.
Bülent Ecevit; 1980 ihtilâlinin ardından Hamzakoy’ da “misafir” edildi. Sonrasında siyasi yasaklı olduğu için geçim sıkıntısına düştü.
Bolca tahmin, öngörü ve iddiadan sonra nihayet ligin dörtte birini geride bıraktık.
“Her ölüm, sana olan küçük bir ölümdür. ‘Çanların kimin için çaldığını sorması için birini gönderme, onlar senin için çalıyor’. Her ölüm, senin ölümündür. Ağaçtan kuru bir yaprak düştüğünde bile, o senin ölümündür.” Osho
KOBİ’ler de en önemli sorun, işletmelerin iyi yönetilememesidir.
Brüksel'de Avrupa Birliği mahallesi Schuman'dan merhaba.
Ülkemizdeki barajlı santralların yatırım ekonomisi açısından bir felâket olduğunu biliyor muydunuz?
Şirketlerin kurumsal Check-Upları ve ihtiyaç analizlerini bilimsel temelli yapmak artık çok kolay