20.01.2018,09:54
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
OYAK, İz İletişim ile çalışmaya başladı
Halkla ilişkiler sektörüne girdiği 2010 yılından itibaren içerik üretiminden medya ve sosyal medya ilişkilerinin yönetimine, kriz iletişiminden ölçümleme ve raporlama sürecine kadar her aşamada tüm iş ortaklarına,“iyi iş” yapmak ilkesiyle fark yaratan hizmet sunmayı sürdüren İz İletişim, büyümesini sürdürüyor.
 
İz İletişim, son olarak müşterileri arasına Türkiye’nin dev grubu OYAK’ı (Ordu Yardımlaşma Kurumu) kattı.
 
1961 yılında kurulan, Türkiye’nin en büyük mesleki emeklilik fonu OYAK, 30 bin kişiye istihdam sağlayan dev bir grup olarak yarım asırdan fazla süredir ekonomiye sürekli ve artan oranda katma değer yaratıyor.
 
OYAK Grubu’nun bünyesinde maden ve metalürji sektöründe başta Erdemir ve İsdemir olmak üzere 8 şirket; çimento sektöründe ise; başta OYAK Çimento, Adana Çimento, Mardin Çimento, Bolu Çimento, Ünye Çimento ve Aslan Çimento olmak üzere 10 şirket bulunuyor.
 
OYAK Grubu’nda ayrıca; enerji, kimya, otomotiv, lojistik, finans gibi sektörlerde yurt içi ve yurt dışı 88 şirket faaliyet gösteriyor. 
 
OYAK Grubu’nun otomotiv dışı tüm sektörlerinin iletişimini üstlenen İz İletişim, yeni müşterisine CEO / lider iletişimi, stratejik iletişim, medya ilişkileri, gündem yönetimi, ürün iletişimi ve kriz iletişimi alanlarında danışmanlık hizmeti verecek.YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
TÜSİAD’ın genel kurulunda yaptığı önemli bir tüzük değişikliği var. Bu değişimle birlikte adındaki iş adamları ibaresi iş insanları olarak yenilendi.
Diğer Yazarlar
Türkiye ekonomisinin temeli % 99.8 KOBİ’lerimize bağlı.
Doğunun en batısı…Batının en doğusu…
Çavuşoğlu, kendi dönemlerinde hiçbir gelişme olmadığını da iddia etmişti.
Tarih 15 Nisan 2013.
Bu melanetleri işlemekle, işlettirmekle hangi amaca varılmak istenmiştir?
Sezon başından bu yana ön görülen ve tahmin edildiği gibi, büyük takımların zor – kolay maç periyotları sonucunda 3 büyüklerin puanlarının eşitleneceği öngörüsü sonunda gerçekleşti.
Otuz yılı aşkın süredir danışmanlık yaptığım özel sektörde, mali işler konularında işletmeleri gözlemledim.
Savaş yorgunu Avrupa kıtasının önce ekonomik işbirliği ile başladığı ve bir barış ve refah fikri olarak ilerleyen Avrupa projesi için önemli bir döneme tanıklık ediyoruz.
Unutmamalıdır ki, tarihinin hakikatına vakıf olmak bir ülkenin bağışıklık ilacıdır.
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
Bir meslek sahibi olmak mı yoksa dünyayı keşfetmek mi?