19.01.2018,02:23
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
LC Waikiki, dünya genelinde var olduğu ülke sayısını 35’e çıkardı
Türkiye ile birlikte dünyada 15 ülkede pazar lideri olan LC Waikiki, yurt dışında büyümesini sürdürüyor.
 
LC Waikiki, Afrika’nın Sahra Altı olarak bilinen bölgesi Kenya’daki mağazasıyla yatırımlarına bir yenisini daha ekledi.
 
Nairobi’deki TwoRiversMall’da 1,5 milyon dolarlık yatırımla Kenya’daki ilk mağazasını açan LC Waikiki, yurt dışındaki mağaza sayısını 292’ye yükseltti.
 
Türkiye ve dünya çapındaki yaygınlığını her geçen gün artıran, daha fazla müşterinin hayatına dokunan ürün ve hizmetleriyle büyüme yolculuğunu sürdüren LC Waikiki, dünya genelinde var olduğu ülke sayısını Kenya’nın başkenti Nairobi’de açtığı mağazayla 35’e çıkardı. 
 
Nairobi Büyükelçisi Deniz Eke ve Nairobi yerel yöneticilerinin de katıldığı mağaza açılışıyla ilgili olarak LC Waikiki Yönetim Kurulu Başkanı Vahap Küçük, “Sahra Altı Afrika’daki ilk mağazamızı Kenya’nın başkenti Nairobi’de açtık.
 
Yeni konseptimiz ile Nairobililerin hizmetine sunduğumuz mağazamız 1,5 milyon dolar yatırımla hizmete girdi. Şehrin yeni nesil AVM’si ‘TwoRiversMall’da yer alan mağazamızın büyüklüğü 2000 metrekare” dedi.
 
İlerleyen dönemlerde Kenya'da en az iki mağaza daha açma planları olduğunun da altını çizen Vahap Küçüksözlerini şöyle sürdürdü;
 
“Kenya’daki mağazamızın yanı sıra ilerleyen dönemde Afrika’nın güneyine de girecek olmanın heyecanını yaşıyoruz. Bölgede tek mağaza ile kalmayacağız, ilk mağazamızın ardından yatırımlarımız yakın coğrafyalardaki diğer ülkelerde de devam edecek.”
 
Ulaşılabilir modanın adresi LC Waikiki, ‘İyi giyinmek herkesin hakkı’ felsefesiyle her yaştan erkek, kadın ve çocuk için kaliteli giyim ve aksesuarları uygun fiyatla müşterilerine sunuyor.
 
Türkiye’deki %12’lik payıyla pazarın lideri olan LC Waikiki, aynı zamanda 14 yabancı ülkede de pazarın lideri konumunda.
 
2023 yılında 1500 mağazaya ulaşarak Avrupa’nın en başarılı 3 moda perakende markasından biri olmayı hedefleyen LC Waikiki, Türkiye ve dünya genelinde yaklaşık 750 mağaza ile hizmet veriyor.
 
LC Waikiki hakkında;
 
1988 yılında kurulan ve 1997 yılından bu yana Türkiye’de LC Waikiki Mağazacılık çatısı altında hizmet veren LC Waikiki, “İyi giyinmek herkesin hakkı” misyonu ve “ulaşılabilir moda” anlayışıyla Türkiye’yi giydiriyor.
 
LC Waikiki, büyüme serüvenini 29 yıldır hem yurt içi hem de yurt dışında sürdürüyor.
 
Hazır giyim sektörünün dünyadaki önde gelen markalarından biri olan LCWaikiki, bugün 35 ülkede 750’ye yakın mağazası ve yaklaşık 35.000 çalışanıyla hizmet veriyor.
 
www.lcwaikiki.comYORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
TÜSİAD’ın genel kurulunda yaptığı önemli bir tüzük değişikliği var. Bu değişimle birlikte adındaki iş adamları ibaresi iş insanları olarak yenilendi.
Diğer Yazarlar
Türkiye ekonomisinin temeli % 99.8 KOBİ’lerimize bağlı.
Doğunun en batısı…Batının en doğusu…
Çavuşoğlu, kendi dönemlerinde hiçbir gelişme olmadığını da iddia etmişti.
Tarih 15 Nisan 2013.
Bu melanetleri işlemekle, işlettirmekle hangi amaca varılmak istenmiştir?
Sezon başından bu yana ön görülen ve tahmin edildiği gibi, büyük takımların zor – kolay maç periyotları sonucunda 3 büyüklerin puanlarının eşitleneceği öngörüsü sonunda gerçekleşti.
Otuz yılı aşkın süredir danışmanlık yaptığım özel sektörde, mali işler konularında işletmeleri gözlemledim.
Savaş yorgunu Avrupa kıtasının önce ekonomik işbirliği ile başladığı ve bir barış ve refah fikri olarak ilerleyen Avrupa projesi için önemli bir döneme tanıklık ediyoruz.
Unutmamalıdır ki, tarihinin hakikatına vakıf olmak bir ülkenin bağışıklık ilacıdır.
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
Bir meslek sahibi olmak mı yoksa dünyayı keşfetmek mi?