25.11.2017,12:14
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
Huawei müşterileri, cesur renkler seçebilecek
Huawei Tüketici İş Grubu ve Pantone Color Institute, Huawei’nin piyasaya sürülecek yeni nesil cihazlarında en son moda renkleri sunabilmek amacıyla teknoloji ve renkleri her zamankinden daha da ileri bir hamleyle buluşturdu.
 
Huawei’nin gelişmiş mühendislik tecrübesi ve Pantone Color Institute’un renk dünyasındaki güvenilir kanaat önderliğinin bir araya gelmesi ile kullanıcılara çığır açan yeniliklerle, çarpıcı renklerde akıllı telefonlar sunulacak.
 
Renklerin dünya çapında eşsiz adresi olan Pantone Color Institute renklerin insan duygusunu nasıl etkilediğini,‘’PANTONE Yılın Rengi’’ de dahil olmak üzere özel renk oluşturma ve gelecekteki renk eğilimlerini tahmin eder.
 
Pantone Color Institute, Huawei’nin tasarımlarında renklerin gücünü, psikolojisini ve duygusunu yansıtması için renkleri bu defa Huawei adına tahmin ediyor.
 
Huawei Tüketici İş Grubu CEO'su Richard Yu, "Ürün yelpazemizi geliştirerek müşterilerimize en yeni eğilimleri sunabilmek için renk konusunda dünyanın önde gelen otoritesi olan Pantone Color Institute ile çalışmaktan çok memnunuz.
 
Huawei'de, kolektif akla ve işbirliğinin gücüne inanıyoruz ve bu ortaklık, tüketicilerin kendilerini rengin evrensel diliyle daha canlı bir şekilde ifade etmelerine olanak verecek" dedi.
 
Pantone Color Institute, Huawei ile olan bu heyecan verici ortaklığı ile ilgili  Pantone Color Institute Başkan Yardımcısı Laurie Pressman ise; ‘’Tüketicinin kendini ifade biçimi olarak rengi kullanmada gittikçe daha cesur olması sonucu rengin daha deneysel ve yaratıcı kullanımına tanık oluyoruz.
 
Renk, insanların çevrelerindeki dünyaya kendilerini ifade edebilmeleri için gerçek bir araç.
 
Huawei, tüketicinin bu gelişen dinamiklerinin farkında ve bu işbirliğiyle Huawei müşterilerinin cesur renkleri seçebilmesine olanak verecek bir yelpaze sunmayı hedefliyoruz.’’ dedi
 
Huawei Tüketici İş Grubu Hakkında;
 
Huawei ürün ve servisleri, 170’den fazla ülkede, dünya nüfusunun 3’te 1’ine hizmet etmektedir.
 
Almanya, İsveç, ABD, Fransa, İtalya, Rusya, Hindistan ve Çin de dâhil olmak üzere 16 Ar-Ge merkezi bulunmaktadır.
 
2014 yılında Huawei, dünya geneline yapılan akıllı telefon gönderimleri ile üçüncü sırada yer almıştır.
 
Huawei’nin üç iş grubundan biri olan Tüketici İş Grubu portföyünde cep telefonları, mobil genişbant (MBB) ve ev cihazları bulunmaktadır.
 
20 yıldan fazla bir süre boyunca, bilgi ve iletişim teknolojileri sektöründe elde ettiği zengin deneyim sayesinde, küresel operasyonlarıyla, iş ortakları ve tüketicileri en son teknoloji ile buluşturarak, dünyanın her yerindeki insana olağanüstü deneyim ve imkân sunuyor. 

http://consumer.huawei.com/tr/

http://www.huawei.com/tr/

https://www.facebook.com/Huaweimobiletr

https://twitter.com/huaweimobiletr
 YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Türkiye’nin ne cari açık sorunu var; ne de mali ve özel kesimin yüksek borcu… İhracat da canlanıyor, faizle enflasyon da önümüzdeki ay düşmeye başlayacak. Aylardır aynı şeyi dinliyoruz.
Diğer Yazarlar
2018’de vatandaş, belki de evim yok diye sevinecek.
Türk Siyasi hayatına yeni bir parti daha katılıyor…
Türk Silahlı Kuvvetlerine subay adayı yetiştiren toplam dört askeri liseden üçü Osmanlı Devleti döneminde, birisi de Cumhuriyet döneminde kuruldu.
Basında yer alan haberlere göre AKP İstanbul il teşkilatları, Atatürk’ün 79. ölüm yıldönümünde Anıtkabir’e ziyaret organizasyonu düzenliyorlarmış!
Evet, Fenerbahçe yönetimi bile bile lades dedi.
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
KOBİ’ler de en önemli sorun, işletmelerin iyi yönetilememesidir.
PESCO, Avrupa’daki dengeleri ve Türkiye’nin durumunu nasıl etkileyecek?
İşlenen mühendislik sefaletlerinin sonuçlarını merak etmez misiniz?
“Her ölüm, sana olan küçük bir ölümdür. ‘Çanların kimin için çaldığını sorması için birini gönderme, onlar senin için çalıyor’. Her ölüm, senin ölümündür. Ağaçtan kuru bir yaprak düştüğünde bile, o senin ölümündür.” Osho
Şirketlerin kurumsal Check-Upları ve ihtiyaç analizlerini bilimsel temelli yapmak artık çok kolay