23.10.2017,12:45
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
Mobilya sektörünün global oyuncusu Loda, Ortadoğu’da
Ev dekorasyonunda stil ve şıklığa rehberlik eden ve sahip olduğu yüksek gustoyla ilham veren tasarımlara imza atan Loda, kalite ve stilini Ortadoğu’ya taşıyor.
 
Yurt içi ve yurt dışında toplam 7 mağazası bulunan Loda Mobilya, Filistin’e açacağı 2 mağazayla bu sayıyı 9’a yükseltiyor.
 
Filistin’in en önemli şehirlerinden Ramallah ve Nablus’da iki ayrı noktadan hizmet verecek olan Loda’nın yeni hedefi ise; İsrail.
Mağaza zincirinin yeni halkası Filistin
 
Çarpıcı tasarımları ve cesur dokunuşları, modern/loft mobilya tarzıyla birleştirerek yaşam alanlarına yeni bir soluk kazandıran Loda, "konseptmobilya" fikriyle oluşturduğu mağazalarıyla yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da ses getirmeye devam ediyor.
 
Son hamlesini Filistin’de yapan Loda, Ortadoğu’nun en önemli markalarından Rawaj ile anlaşarak markalaşma anlamında büyük bir adım atıyor.
 
Ortadoğu’da prestijin adı Rawaj ile işbirliği
 
Loda, İsrail ve Filistin pazarının %40’ına hâkim olan ve kalitesiyle Ortadoğu’daki lokomotif markalardan biri olan Rawaj’a bayilik vererek mağaza zincirine iki yeni halka daha ekliyor.
 
Ortadoğu’daki en büyük mobilya mağaza zincirine sahip olan Rawaj’ın 20 yıllık tecrübesi, Loda’nın “Mutluluğa hizmet eden tasarımlar” felsefisiyle birleşiyor ve ev dekorasyonunda prestijin adı yeniden yazılıyor.
 
Loda’nın yeni bayisi olan Rawaj, aynı zamanda Rawaj Kids markasıyla da Ortadoğu’da sektörünün önemli oyuncularından biri konumunda.
 
Bu anlamda önemli bir işbirliği içinde olduklarını dile getiren Loda Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Davut Karaçak konuyla ilgili yaptığı açıklamada; ‘‘Ortadoğu’nun en prestijli markalarından biri olan Rawaj ile önemli bir franchise anlaşması yaparak büyük bir yatırıma imza attık.
 
3 kat ve 2000 m2’de hizmet verecek olan mağazalarımız yenilenen dekorasyona, Loda ürünleri ve aksesuarları da eşlik edince rafine zevklerin buluştuğu bir merkez haline gelecek.
 
Bu mağaza atağı, hem Türkiye’ye katma değer sağlayacak, hem de ürün farklılıklarımızın yanında, mağazamızdaki Loda konsepti ile Ortadoğu pazarında fark yaratacaktır.
 
Bu anlamda, Filistin’in bir numaralı mağazası olması yolundaki hedefimize son hızla devam etmekteyiz’’ dedi.
 
Çizgi üstü konseptlerle Ortadoğu’da Loda Rüzgarı esecek
 
Tech Design Mobilya iştiraki olan Loda, 2000 yılından bu yana, ileri teknolojiyi ve insan emeğini birleştirerek ürettiği mobilyalarla sektörde kendine has bir yer edinen Loda, modern, yalın ve fonksiyonelliğin ön planda olduğu bir mottosuyla ilerlemesini sürdürüyor.
 
Tasarım anlayışına kattığı yeniliklerle mobilyada trendleri belirleyen Loda’nın felsefini şöyle tanımlamak mümkün:
 
Doğal ve en kaliteli malzemeler, iddialı tasarımlar ve yeni bakış açıları, minimalist ve özgür bir tavır.
 
Felsefesini, hem yurt içi pazarına hem de yurt dışı pazarına taşıyan Loda, Ortadoğu’nun mobilya devi Rawaj ile başlattığı işbirliğiyle markalaşma sürecine ivme kazandırmış oldu.
 
Hedefin rotası belli; “Devler Ligi”
 
Loda Mobilya, Gürcistan, Azerbaycan, Belarus’tan sonra İsrail / Filistin bölgesinde yaptığı bu son hamleyle global bir marka olma yolunda emin adımlarla yürüyor.
 
Yıl sonuna kadar atılımlarına iki yeni konsept mağaza daha ekleyecek olan Loda’nın hedefi ise; yurt dışındaki satış payını artırarak dünya markaları arasında söz sahibi olmak.
 
www.loda.com.tr
 YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Dünya bambaşka bir noktaya gidiyor ve bu dönüşüm, aynı zamanda kabullenilmiş gerçekleri de farklılaştırıyor. Özellikle siber güvenlik meselesi artık, yepyeni bir bakış açısının da yansıması olarak ortaya çıkıyor.
Diğer Yazarlar
2018’de vatandaş, belki de evim yok diye sevinecek.
Yaklaşık bir haftadır yazılı ve görsel medyada sık sık duyduğumuz ve ilk anda çok merak uyandıran bir isim var…
Haziran 2017’de İsviçre’de yapılan Kıbrıs Konferansından yine bir sonuç çıkmadı.
Bülent Ecevit; 1980 ihtilâlinin ardından Hamzakoy’ da “misafir” edildi. Sonrasında siyasi yasaklı olduğu için geçim sıkıntısına düştü.
Bolca tahmin, öngörü ve iddiadan sonra nihayet ligin dörtte birini geride bıraktık.
“Her ölüm, sana olan küçük bir ölümdür. ‘Çanların kimin için çaldığını sorması için birini gönderme, onlar senin için çalıyor’. Her ölüm, senin ölümündür. Ağaçtan kuru bir yaprak düştüğünde bile, o senin ölümündür.” Osho
KOBİ’ler de en önemli sorun, işletmelerin iyi yönetilememesidir.
Brüksel'de Avrupa Birliği mahallesi Schuman'dan merhaba.
Ülkemizdeki barajlı santralların yatırım ekonomisi açısından bir felâket olduğunu biliyor muydunuz?
Şirketlerin kurumsal Check-Upları ve ihtiyaç analizlerini bilimsel temelli yapmak artık çok kolay