20.01.2018,09:59
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
Mobilya sektörünün global oyuncusu Loda, Ortadoğu’da
Ev dekorasyonunda stil ve şıklığa rehberlik eden ve sahip olduğu yüksek gustoyla ilham veren tasarımlara imza atan Loda, kalite ve stilini Ortadoğu’ya taşıyor.
 
Yurt içi ve yurt dışında toplam 7 mağazası bulunan Loda Mobilya, Filistin’e açacağı 2 mağazayla bu sayıyı 9’a yükseltiyor.
 
Filistin’in en önemli şehirlerinden Ramallah ve Nablus’da iki ayrı noktadan hizmet verecek olan Loda’nın yeni hedefi ise; İsrail.
Mağaza zincirinin yeni halkası Filistin
 
Çarpıcı tasarımları ve cesur dokunuşları, modern/loft mobilya tarzıyla birleştirerek yaşam alanlarına yeni bir soluk kazandıran Loda, "konseptmobilya" fikriyle oluşturduğu mağazalarıyla yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da ses getirmeye devam ediyor.
 
Son hamlesini Filistin’de yapan Loda, Ortadoğu’nun en önemli markalarından Rawaj ile anlaşarak markalaşma anlamında büyük bir adım atıyor.
 
Ortadoğu’da prestijin adı Rawaj ile işbirliği
 
Loda, İsrail ve Filistin pazarının %40’ına hâkim olan ve kalitesiyle Ortadoğu’daki lokomotif markalardan biri olan Rawaj’a bayilik vererek mağaza zincirine iki yeni halka daha ekliyor.
 
Ortadoğu’daki en büyük mobilya mağaza zincirine sahip olan Rawaj’ın 20 yıllık tecrübesi, Loda’nın “Mutluluğa hizmet eden tasarımlar” felsefisiyle birleşiyor ve ev dekorasyonunda prestijin adı yeniden yazılıyor.
 
Loda’nın yeni bayisi olan Rawaj, aynı zamanda Rawaj Kids markasıyla da Ortadoğu’da sektörünün önemli oyuncularından biri konumunda.
 
Bu anlamda önemli bir işbirliği içinde olduklarını dile getiren Loda Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Davut Karaçak konuyla ilgili yaptığı açıklamada; ‘‘Ortadoğu’nun en prestijli markalarından biri olan Rawaj ile önemli bir franchise anlaşması yaparak büyük bir yatırıma imza attık.
 
3 kat ve 2000 m2’de hizmet verecek olan mağazalarımız yenilenen dekorasyona, Loda ürünleri ve aksesuarları da eşlik edince rafine zevklerin buluştuğu bir merkez haline gelecek.
 
Bu mağaza atağı, hem Türkiye’ye katma değer sağlayacak, hem de ürün farklılıklarımızın yanında, mağazamızdaki Loda konsepti ile Ortadoğu pazarında fark yaratacaktır.
 
Bu anlamda, Filistin’in bir numaralı mağazası olması yolundaki hedefimize son hızla devam etmekteyiz’’ dedi.
 
Çizgi üstü konseptlerle Ortadoğu’da Loda Rüzgarı esecek
 
Tech Design Mobilya iştiraki olan Loda, 2000 yılından bu yana, ileri teknolojiyi ve insan emeğini birleştirerek ürettiği mobilyalarla sektörde kendine has bir yer edinen Loda, modern, yalın ve fonksiyonelliğin ön planda olduğu bir mottosuyla ilerlemesini sürdürüyor.
 
Tasarım anlayışına kattığı yeniliklerle mobilyada trendleri belirleyen Loda’nın felsefini şöyle tanımlamak mümkün:
 
Doğal ve en kaliteli malzemeler, iddialı tasarımlar ve yeni bakış açıları, minimalist ve özgür bir tavır.
 
Felsefesini, hem yurt içi pazarına hem de yurt dışı pazarına taşıyan Loda, Ortadoğu’nun mobilya devi Rawaj ile başlattığı işbirliğiyle markalaşma sürecine ivme kazandırmış oldu.
 
Hedefin rotası belli; “Devler Ligi”
 
Loda Mobilya, Gürcistan, Azerbaycan, Belarus’tan sonra İsrail / Filistin bölgesinde yaptığı bu son hamleyle global bir marka olma yolunda emin adımlarla yürüyor.
 
Yıl sonuna kadar atılımlarına iki yeni konsept mağaza daha ekleyecek olan Loda’nın hedefi ise; yurt dışındaki satış payını artırarak dünya markaları arasında söz sahibi olmak.
 
www.loda.com.tr
 YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
TÜSİAD’ın genel kurulunda yaptığı önemli bir tüzük değişikliği var. Bu değişimle birlikte adındaki iş adamları ibaresi iş insanları olarak yenilendi.
Diğer Yazarlar
Türkiye ekonomisinin temeli % 99.8 KOBİ’lerimize bağlı.
Doğunun en batısı…Batının en doğusu…
Çavuşoğlu, kendi dönemlerinde hiçbir gelişme olmadığını da iddia etmişti.
Tarih 15 Nisan 2013.
Bu melanetleri işlemekle, işlettirmekle hangi amaca varılmak istenmiştir?
Sezon başından bu yana ön görülen ve tahmin edildiği gibi, büyük takımların zor – kolay maç periyotları sonucunda 3 büyüklerin puanlarının eşitleneceği öngörüsü sonunda gerçekleşti.
Otuz yılı aşkın süredir danışmanlık yaptığım özel sektörde, mali işler konularında işletmeleri gözlemledim.
Savaş yorgunu Avrupa kıtasının önce ekonomik işbirliği ile başladığı ve bir barış ve refah fikri olarak ilerleyen Avrupa projesi için önemli bir döneme tanıklık ediyoruz.
Unutmamalıdır ki, tarihinin hakikatına vakıf olmak bir ülkenin bağışıklık ilacıdır.
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
Bir meslek sahibi olmak mı yoksa dünyayı keşfetmek mi?