20.04.2018,23:00
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
Porland, 2017 İlkbahar - Yaz sezonunda da trendleri belirliyor

Sanatın sofraya taşındığı koleksiyonlarına bir yenisini daha ekleyen Porland, Folksy ile geçmişe özlem duyanları naif ve huzur dolu bir tasarım ile buluşturuyor.

Ananelerimizin sandıklarından günümüze zarif bir dokunuş gibi uzanan Folksy Koleksiyon baharın yenilenen ruhunu yansıtıyor. Mavi ile mercanın birbiriyle benzersiz uyumu, çini desenlerin zarafeti ile buluşarak Folksy tasarımına hayat veriyor. İç içe geçmiş çizgilerin yarattığı ahengi ve ferahlık veren etkisi ile günün bütün saatlerinde her türlü ikramda içinizi açacak koleksiyonun en belirgin özelliği, ilkbahar çiçeklerinin tazeliğini sunumlara taşıması…

Altı farklı desende tasarlanan koleksiyonda; farklı ölçülerde düz tabaklar, çukur tabak, sürahi, çorbalık, demlik, kupa ile çay ve kahve fincanları yer alıyor.

Gelenekselin modernize edilerek yepyeni bir yorum ile sunulduğu Folksy koleksiyonunda, eskitilmiş efektlerin öne çıktığı, el yapımı çiçekli ve pastoral çizgiler kombinlenerek yalın bir stil yaratıldı.

Temasında çiçek desenlerinin yanı sıra geometrik desenler kullanılarak alternatif seçenekler sunan Folksy koleksiyona ait parçalar bulaşık makinesinde yıkanabilir, fırın ve mikrodalga fırın kullanımına uygundur. Porland ayrıcalığı ile koleksiyona ait tüm ürünler tek tek satın alınabilir.

Koleksiyona ait ürün fiyatları

FOLKSY    ÇUKUR TABAK 

39.00 TL

FOLKSY    DÜZ TABAK   

19.00 TL

FOLKSY    DÜZ TABAK   

49.00 TL

FOLKSY    TABAKLI KAHVE FİNCANI 

39.00 TL

FOLKSY    TABAKLI ÇAY FİNCANI 

49.00 TL

FOLKSY    KAPAKLI SÜRAHİ

230.00 TL

FOLKSY    KUPA 

35.00 TL

FOLKSY    KAPAKLI ÇORBALIK

300.00 TL

FOLKSY    KAPAKLI DEMLİK

160.00 TL

FOLKSY FARKLI DESENLERDE DÜZ TABAK

29.00 TL

www.porland.com.tr

www.facebok.com/porlandkurumsal

www.instagram.com.tr/porlandkurumsal

www.twitter.com/porlandkurumsal
YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Akın Ekici... Türkiye’ye gönül vermiş bir avukat. Ama aynı zamanda ressamlık özelliğiyle müthiş işlere imza atıyor.
Diğer Yazarlar
Türkiye ekonomisinin temeli % 99.8 KOBİ’lerimize bağlı.
20 Mart akşamı ulusal kanallardan birinde yeni bir tarihi dizi başladı.
01 Mart 2018 Perşembe günü Kastanies-Pazarkule sınırı yakınında Türk topraklarına giren 2 Yunan askeri, bölgede devriye dolaşan Türk askerleri tarafından yakalanarak gözaltına alındı.
Cuma günü geldiğinde sosyal medya üzerinde bir “Hayırlı Cumalar” faslı sürüp gidiyor.
Ne yapmalıyız, yapabiliriz? Aydınlara düşen görevler ne olur?
Kaçak su bedellerini kim ödüyor?
Geçmişte olduğu gibi, günümüzde de, ülkeler arasında çıkan savaşların nedenleri araştırıldığında, asıl nedenlerin başında çıkar amaçlarının, yani ekonomik nedenlerin olduğu görülecektir.
Aşırı sağcı Almanya için Alternatif (AfD) Partisi’ndeki siyasetçiler başta olmak üzere Türk karşıtı olarak yorumlanabilecek söylem yükselişe geçti.
Sezon başından bu yana ön görülen ve tahmin edildiği gibi, büyük takımların zor – kolay maç periyotları sonucunda 3 büyüklerin puanlarının eşitleneceği öngörüsü sonunda gerçekleşti.
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
Bir meslek sahibi olmak mı yoksa dünyayı keşfetmek mi?