23.10.2017,12:41
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
Porland mağazalarında; 10-11-12-13-14 Mayıs'ta, net % 40 indirim avantajı
Porland’ın birbirinden şık, göz alıcı ve eğlenceli koleksiyonları en kıymetli varlıklarımız Annelerimiz için indirim heyecanı yaşıyor.
 
Sınırsız hediye seçeneği ile her zevke hitap eden ürün çeşidinden biri Annenizin stilini yansıtacak!
 
10-11-12-13-14 Mayıs tarihlerinde geçerli olacak tüm ürünlerde net % 40 indirim avantajı ile keyifli bir alışveriş fırsatı sunan Porland, indirimli ürünleri ile birbirinden şık ve eğlenceli sofralar hazırlamak için sizleri mağazalarında bekliyor.
 
Türkiye’nin her yerinde yaygın satış ağına sahip olan Porland; Ankara Atlantis AVM, Ankara Gülveren, Forum Ankara AVM, Ankara Natavega AVM, Antalya Aspendos Bulvarı, Aydın Kuşadası AVM, Bilecik Fabrika Satış Mağazası, Bursa Kent Meydanı AVM, Forum Diyarbakır AVM, Eskişehir, Gaziantep PrimeMall AVM, İstanbul Ataköy Plus AVM, İstanbul Beylikdüzü Perla Vista AVM, İstanbul Şişli Cevahir AVM, İstanbul Kozyatağı, İstanbul Selamiçeşme, İstanbul Vialand AVM,  İzmir Forum Bornova AVM, İzmir Pınarbaşı, Kayseri BYZ Garage AVM, Forum Kayseri AVM,  Kocaeli Gebze, Muğla Bodrum Oasis AVM, Samsun Lovelet AVM’de yer alan mağazalarında müşterileri ile buluşuyor.
 
Porland mağazalarında; günlük kullanım ve özel davet sofralarının yanı sıra her türlü ikramınız için çeşit çeşit porselen takımları, cam ve çelik ürünleri, mutfak araç gereçleri ile tekstil ürünleri, banyo takımları, ev ve ofis aksesuarları, her zevke uygun hediye seçenekleri ile kaliteyi ayağınıza getiriyor.
 
Porland, ürün çeşitliliğinin yanı sıra uygun ödeme koşulları, avantajlı alışveriş fırsatları, satış ve satış sonrası servis anlayışı, güler yüzlü personeli ve keyifli ortamı ile Türkiye'de yirmi farklı noktada zincir mağazaları ve pek çok satış noktası ile vazgeçilmez bir alışveriş deneyimi vaad ediyor.
 
Porland tüm Annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyor.

www.porland.com.tr

www.facebok.com/porlandkurumsal

www.instagram.com.tr/porlandkurumsal

www.twitter.com/porlandkurumsal

 YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Dünya bambaşka bir noktaya gidiyor ve bu dönüşüm, aynı zamanda kabullenilmiş gerçekleri de farklılaştırıyor. Özellikle siber güvenlik meselesi artık, yepyeni bir bakış açısının da yansıması olarak ortaya çıkıyor.
Diğer Yazarlar
2018’de vatandaş, belki de evim yok diye sevinecek.
Yaklaşık bir haftadır yazılı ve görsel medyada sık sık duyduğumuz ve ilk anda çok merak uyandıran bir isim var…
Haziran 2017’de İsviçre’de yapılan Kıbrıs Konferansından yine bir sonuç çıkmadı.
Bülent Ecevit; 1980 ihtilâlinin ardından Hamzakoy’ da “misafir” edildi. Sonrasında siyasi yasaklı olduğu için geçim sıkıntısına düştü.
Bolca tahmin, öngörü ve iddiadan sonra nihayet ligin dörtte birini geride bıraktık.
“Her ölüm, sana olan küçük bir ölümdür. ‘Çanların kimin için çaldığını sorması için birini gönderme, onlar senin için çalıyor’. Her ölüm, senin ölümündür. Ağaçtan kuru bir yaprak düştüğünde bile, o senin ölümündür.” Osho
KOBİ’ler de en önemli sorun, işletmelerin iyi yönetilememesidir.
Brüksel'de Avrupa Birliği mahallesi Schuman'dan merhaba.
Ülkemizdeki barajlı santralların yatırım ekonomisi açısından bir felâket olduğunu biliyor muydunuz?
Şirketlerin kurumsal Check-Upları ve ihtiyaç analizlerini bilimsel temelli yapmak artık çok kolay