23.10.2017,12:36
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
NN Hayat ve Emeklilik müşterilerine; dil kursu ve kolejlerde indirim fırsatı
NN Hayat ve Emeklilik; bireysel emeklilik sözleşmesi ya da İyi Yaşa Hayat Sigortası’na sahip müşterilerine sunduğu avantajlı “Önce Sen” Dünyası’na dil kursu, kolej ve etüt merkezlerinde indirim, kariyer/eğitim koçluğu, pedagog/psikolojik danışmanlık ve evde bakıcı hizmetlerini de ekledi. 
 
NN Hayat ve Emeklilik, bireysel emeklilik sözleşmesi ya da İyi Yaşa Hayat Sigortası’na sahip müşterilerine sunduğu “Önce Sen” Dünyası ile konut yardım hizmetlerinden check-up paketlerine, havaalanı transferinden araç kiralama ve hobi indirimlerine kadar birçok beklentiye cevap veriyor.
 
2017 yılında hizmetleri arasına dil kursu, kolejlerde-etüt merkezlerinde indirim, kariyer/eğitim koçluğu ile pedagog/psikolojik danışmanlık ve evde bakıcı hizmetini de ekleyen şirket, pek çok alanda ayrıcalık ve avantaj sağlıyor.
 
Müşterilerin, “Önce Sen” Dünyası’nın avantajlarından yararlanabilmeleri için bireysel emeklilik sözleşmesine veya İyi Yaşa Hayat Sigortası poliçesine sahip olmaları ve ödemelerini düzenli yapmaları yeterli.
 
“Önce Sen” Dünyası’nda; Standart ve VIP olmak üzere iki ayrı hizmet paketi sunuluyor.
 
Bireysel emeklilik sözleşmelerinin toplam birikim tutarı ya da yıllık toplam katkı payı tutarına göre; uygun pakete dâhil edilen katılımcılar ayrıcalık ve avantajlardan yararlanabiliyor. 
 
NN Hayat ve Emeklilik Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Beste Yıldız “Önce Sen” Dünyası için şunları aktardı:
 
“Önce Sen yaklaşımımızla gerçekleştirdiğimiz çalışmalar doğrultusunda NN Hayat ve Emeklilik olarak müşterilerimize mükemmel müşteri deneyimi yaşatmayı ve onlarla uzun süreli ilişkiler kurmayı amaçlıyoruz.
 
Bu doğrultuda müşterilerimize ücretsiz veya indirimli hizmetler sunarak onları ayrıcalıklı hissettirmeyi hedefliyoruz.
 
‘Önce Sen’ Dünyası’nda eğitim ve danışmanlık hizmetlerinden sağlığa, seyahatten eğlenceye kadar birçok hizmeti ya ücretsiz sunuyor ya da indirim olanağı sağlıyoruz.
 
İyi Yaşa Hayat Sigortası veya bireysel emeklilik sözleşmesine sahip olan ve ödemelerini düzenli yapan tüm müşterilerimizi ‘Önce Sen’ Dünyası’nın ayrıcalık ve avantajlardan yararlanarak keyifli bir hayat sürmelerini arzu ediyoruz.
 
Çok yakında diğer ürünlerimize sahip müşterilerimizin de bu ayrıcalık ve avantajlardan faydalanmalarını sağlayacağız. Yaptığımız memnuniyet anketlerinde sonuçlar çok olumlu.
 
Müşterilerimiz ‘Önce Sen’ Dünyası’nın ayrıcalıklarından severek faydalanıyorlar.”
 
NN Hayat ve Emeklilik müşterileri, www.nnhayatemeklilik.com.tr internet sitesinden hizmetlere ilişkin detaylı bilgi alabiliyor veya kendilerine özel tahsis edilen 0850 480 9797 numaralı hattı arayarak hizmetlerden faydalanabiliyorlar.YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Dünya bambaşka bir noktaya gidiyor ve bu dönüşüm, aynı zamanda kabullenilmiş gerçekleri de farklılaştırıyor. Özellikle siber güvenlik meselesi artık, yepyeni bir bakış açısının da yansıması olarak ortaya çıkıyor.
Diğer Yazarlar
2018’de vatandaş, belki de evim yok diye sevinecek.
Yaklaşık bir haftadır yazılı ve görsel medyada sık sık duyduğumuz ve ilk anda çok merak uyandıran bir isim var…
Haziran 2017’de İsviçre’de yapılan Kıbrıs Konferansından yine bir sonuç çıkmadı.
Bülent Ecevit; 1980 ihtilâlinin ardından Hamzakoy’ da “misafir” edildi. Sonrasında siyasi yasaklı olduğu için geçim sıkıntısına düştü.
Bolca tahmin, öngörü ve iddiadan sonra nihayet ligin dörtte birini geride bıraktık.
“Her ölüm, sana olan küçük bir ölümdür. ‘Çanların kimin için çaldığını sorması için birini gönderme, onlar senin için çalıyor’. Her ölüm, senin ölümündür. Ağaçtan kuru bir yaprak düştüğünde bile, o senin ölümündür.” Osho
KOBİ’ler de en önemli sorun, işletmelerin iyi yönetilememesidir.
Brüksel'de Avrupa Birliği mahallesi Schuman'dan merhaba.
Ülkemizdeki barajlı santralların yatırım ekonomisi açısından bir felâket olduğunu biliyor muydunuz?
Şirketlerin kurumsal Check-Upları ve ihtiyaç analizlerini bilimsel temelli yapmak artık çok kolay