20.04.2018,23:03
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
NN Hayat ve Emeklilik müşterilerine; dil kursu ve kolejlerde indirim fırsatı
NN Hayat ve Emeklilik; bireysel emeklilik sözleşmesi ya da İyi Yaşa Hayat Sigortası’na sahip müşterilerine sunduğu avantajlı “Önce Sen” Dünyası’na dil kursu, kolej ve etüt merkezlerinde indirim, kariyer/eğitim koçluğu, pedagog/psikolojik danışmanlık ve evde bakıcı hizmetlerini de ekledi. 
 
NN Hayat ve Emeklilik, bireysel emeklilik sözleşmesi ya da İyi Yaşa Hayat Sigortası’na sahip müşterilerine sunduğu “Önce Sen” Dünyası ile konut yardım hizmetlerinden check-up paketlerine, havaalanı transferinden araç kiralama ve hobi indirimlerine kadar birçok beklentiye cevap veriyor.
 
2017 yılında hizmetleri arasına dil kursu, kolejlerde-etüt merkezlerinde indirim, kariyer/eğitim koçluğu ile pedagog/psikolojik danışmanlık ve evde bakıcı hizmetini de ekleyen şirket, pek çok alanda ayrıcalık ve avantaj sağlıyor.
 
Müşterilerin, “Önce Sen” Dünyası’nın avantajlarından yararlanabilmeleri için bireysel emeklilik sözleşmesine veya İyi Yaşa Hayat Sigortası poliçesine sahip olmaları ve ödemelerini düzenli yapmaları yeterli.
 
“Önce Sen” Dünyası’nda; Standart ve VIP olmak üzere iki ayrı hizmet paketi sunuluyor.
 
Bireysel emeklilik sözleşmelerinin toplam birikim tutarı ya da yıllık toplam katkı payı tutarına göre; uygun pakete dâhil edilen katılımcılar ayrıcalık ve avantajlardan yararlanabiliyor. 
 
NN Hayat ve Emeklilik Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Beste Yıldız “Önce Sen” Dünyası için şunları aktardı:
 
“Önce Sen yaklaşımımızla gerçekleştirdiğimiz çalışmalar doğrultusunda NN Hayat ve Emeklilik olarak müşterilerimize mükemmel müşteri deneyimi yaşatmayı ve onlarla uzun süreli ilişkiler kurmayı amaçlıyoruz.
 
Bu doğrultuda müşterilerimize ücretsiz veya indirimli hizmetler sunarak onları ayrıcalıklı hissettirmeyi hedefliyoruz.
 
‘Önce Sen’ Dünyası’nda eğitim ve danışmanlık hizmetlerinden sağlığa, seyahatten eğlenceye kadar birçok hizmeti ya ücretsiz sunuyor ya da indirim olanağı sağlıyoruz.
 
İyi Yaşa Hayat Sigortası veya bireysel emeklilik sözleşmesine sahip olan ve ödemelerini düzenli yapan tüm müşterilerimizi ‘Önce Sen’ Dünyası’nın ayrıcalık ve avantajlardan yararlanarak keyifli bir hayat sürmelerini arzu ediyoruz.
 
Çok yakında diğer ürünlerimize sahip müşterilerimizin de bu ayrıcalık ve avantajlardan faydalanmalarını sağlayacağız. Yaptığımız memnuniyet anketlerinde sonuçlar çok olumlu.
 
Müşterilerimiz ‘Önce Sen’ Dünyası’nın ayrıcalıklarından severek faydalanıyorlar.”
 
NN Hayat ve Emeklilik müşterileri, www.nnhayatemeklilik.com.tr internet sitesinden hizmetlere ilişkin detaylı bilgi alabiliyor veya kendilerine özel tahsis edilen 0850 480 9797 numaralı hattı arayarak hizmetlerden faydalanabiliyorlar.YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Akın Ekici... Türkiye’ye gönül vermiş bir avukat. Ama aynı zamanda ressamlık özelliğiyle müthiş işlere imza atıyor.
Diğer Yazarlar
Türkiye ekonomisinin temeli % 99.8 KOBİ’lerimize bağlı.
20 Mart akşamı ulusal kanallardan birinde yeni bir tarihi dizi başladı.
01 Mart 2018 Perşembe günü Kastanies-Pazarkule sınırı yakınında Türk topraklarına giren 2 Yunan askeri, bölgede devriye dolaşan Türk askerleri tarafından yakalanarak gözaltına alındı.
Cuma günü geldiğinde sosyal medya üzerinde bir “Hayırlı Cumalar” faslı sürüp gidiyor.
Ne yapmalıyız, yapabiliriz? Aydınlara düşen görevler ne olur?
Kaçak su bedellerini kim ödüyor?
Geçmişte olduğu gibi, günümüzde de, ülkeler arasında çıkan savaşların nedenleri araştırıldığında, asıl nedenlerin başında çıkar amaçlarının, yani ekonomik nedenlerin olduğu görülecektir.
Aşırı sağcı Almanya için Alternatif (AfD) Partisi’ndeki siyasetçiler başta olmak üzere Türk karşıtı olarak yorumlanabilecek söylem yükselişe geçti.
Sezon başından bu yana ön görülen ve tahmin edildiği gibi, büyük takımların zor – kolay maç periyotları sonucunda 3 büyüklerin puanlarının eşitleneceği öngörüsü sonunda gerçekleşti.
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
Bir meslek sahibi olmak mı yoksa dünyayı keşfetmek mi?