25.11.2017,12:15
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
Uğur Soğutma’nın modellerinin arasına, UED 210 Gümüş A++ da katıldı
Türkiye’de derin dondurucu dendiğinde akla ilk gelen marka olan Uğur Soğutma’nın geliştirdiği farklı modellerin arasına, özel tasarımı ve yenilikçi özellikleriyle UED 210 Gümüş A++ da katıldı.
 
Aynı isimli ev tipi derin dondurucu modelinin gümüş rengiyle yeniden tasarlanmış hali olan UED 210 Gümüş A++, son derece estetik ve zarif görünümü ile evlerinize değer katacak.
 
Sofralarınızda görmek istediğiniz birçok sebze ve meyveyi klasik buzdolaplarındaki raf ömründen daha uzun süre saklayabileceğiniz ve kışın özlemek istemediğiniz yaz lezzetlerini bir mevsim boyunca depolayabileceğiniz UED 210 Gümüş A++ , heyecan verici pek çok yeni özellik içeriyor. 
 
Ayarlanabilir termostat özelliği sayesinde, -15/-25 °C sıcaklık aralığında soğutma yapmanız mümkün.
 
Net 186 litre iç hacim sunan UED 210 Gümüş A++ , çok düşük bir enerji tüketimine sahip vekolay ve esnek konumlandırma için opsiyonel 4 adet tekerlek içermektedir.
 
Dolap içi LED aydınlatma ve ışıklı yüksek ısı alarmı özellikleri ise standart olarak kullanıcıya sunulmaktadır.
 
Bu özel modelin en kullanışlı özelliklerinden biri ise, elektrik kesintilerinde 48 saate kadar koruma süresi sunabilmesi. Sağlam gövde yapısı ile yıllarca kullanabileceğiniz UED 210 Gümüş A++, isminden de anlaşılabileceği gibi gümüş renk seçeneği sunuyor ve kıskandıran, zarif bir tasarıma imza atıyor.
 
Üstten kapaklı, sandık tipi bir yatay derin dondurucu olduğu için, şu özelliklere de sahip:
 
Besinleri üst üste istifleyerek daha fazla ürün depolama imkânı
Soğuk hava tabanda korunduğu için daha az enerji harcama özelliği
Pratik ve kolay kullanım
Marka uygulama ve değiştirme kolaylığı
 
Sınırlı sayıda satışa sunulan UED 210 Gümüş A++, mutfaklarınızı güzelleştirirken en sevdiğiniz gıdaları bir mevsim boyu saklama imkânı tanıyor.
 
Bu özel modeli satın almak için Uğur Soğutma web sitesini ziyaret edebilir veya yurt çapındaki bayilerimizden sipariş verebilirsiniz. 
 
 YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Türkiye’nin ne cari açık sorunu var; ne de mali ve özel kesimin yüksek borcu… İhracat da canlanıyor, faizle enflasyon da önümüzdeki ay düşmeye başlayacak. Aylardır aynı şeyi dinliyoruz.
Diğer Yazarlar
2018’de vatandaş, belki de evim yok diye sevinecek.
Türk Siyasi hayatına yeni bir parti daha katılıyor…
Türk Silahlı Kuvvetlerine subay adayı yetiştiren toplam dört askeri liseden üçü Osmanlı Devleti döneminde, birisi de Cumhuriyet döneminde kuruldu.
Basında yer alan haberlere göre AKP İstanbul il teşkilatları, Atatürk’ün 79. ölüm yıldönümünde Anıtkabir’e ziyaret organizasyonu düzenliyorlarmış!
Evet, Fenerbahçe yönetimi bile bile lades dedi.
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
KOBİ’ler de en önemli sorun, işletmelerin iyi yönetilememesidir.
PESCO, Avrupa’daki dengeleri ve Türkiye’nin durumunu nasıl etkileyecek?
İşlenen mühendislik sefaletlerinin sonuçlarını merak etmez misiniz?
“Her ölüm, sana olan küçük bir ölümdür. ‘Çanların kimin için çaldığını sorması için birini gönderme, onlar senin için çalıyor’. Her ölüm, senin ölümündür. Ağaçtan kuru bir yaprak düştüğünde bile, o senin ölümündür.” Osho
Şirketlerin kurumsal Check-Upları ve ihtiyaç analizlerini bilimsel temelli yapmak artık çok kolay