21.03.2018,04:21
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
23 Kasım'daki ücretsiz Kars Tanıtım Programımıza katılın
Hem içerik, hem fiyat/performans açısından en iyi Kars Gezisi programıyla karşınızdayız.
Tarih ve kültür, leziz yemekler, eğlenceler, kültürel etkinlikler, kısacası unutulmaz bir Kars deneyimi sizi bekliyor.
 
Kars’ın o hüzünlü soğuğu yaşamaya değer, o beyazlık, o uykusuz uzaklık…
 
Ocak ayı Kars gezisi için en iyi dönem, çünkü ocak ayından sonra Çıldır Gölü yumuşuyor, karlar çamura dönüyor, büyü bozuluyor.
 
Tam pansiyon olan bu gezide, Kars mutfağı damaklarınızı şımartacak. Aktivitelerde hiçbir şey için ekstra ücret ödemeyeceksiniz, tüm yemekler, tüm etkinlikler, hepsi dahil. Oldukça merkezî konumda olan otelde sabah-akşam Kars Kalesi manzarasını seyrederken, bu soğukta yaşayan bu kadar sıcak insanı düşünecek ve belki de dönmek istemeyeceksiniz...
 
Kars’ın köklü ailelerinden gelen, yörenin uzmanı deneyimli rehber Haluk Uluhan eşliğinde.
 
23 Kasım'daki Ücretsiz Kars Tanıtım Programımıza Katılın
 
Tam karar veremediyseniz, bazı detayları merak ediyorsanız, Kars'ın gitmeye değer bir yer olup olmadığına bakmak istiyorsanız, sizi 23 Kasım akşamı saat 19:00'da yapacağımız ücretsiz Kars Tanıtım Sunumuna davet ediyoruz.
 
Haluk Uluhan'ın yapacağı bu sunum, Taksim - Sıraselviler Cd. Soğancı Sk. No: 3, Cihangir Palas, Kat: 3 Cihangir adresinde. Kısıtlı yerden ötürü ayakta kalmamanız için, katılacaksanız haber vermeniz gerekiyor.
 
Katılım bilginizi info@serifyenen.com adresine e-posta ile iletebilirsiniz. Lütfen teyit mesajımızı aldığınızdan emin olun.
 
Turlara Doğrudan Rezervasyon Yapmak İsterseniz:
 
Turlara katılmak için, size uygun tarihlerin üzerini tıklayarak bir an önce online rezervasyon yapmanızı öneririz.
 
Diğer gezilerimizi görmek için tarihi belli olan tur ve etkinliklerimiz adresini tıklayabilirsiniz.
 
Sorularınız için info@serifyenen.com adresine e-posta gönderebilir veya 0533 591 13 03 numaralı telefondan Şerif Yenen’i arayabilirsiniz.
 
Görüşmek üzere
 
Şerif Yenen 

,


YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Herkesin dilinde aynı soru: Dolara ne oluyor? Aslına bakarsanız güncel gelişmeler her zaman, günlük şaşkınlıkları da beraberinde getiriyor.
Diğer Yazarlar
Türkiye ekonomisinin temeli % 99.8 KOBİ’lerimize bağlı.
Öyle bir coğrafya düşünün ki; doğudan gelen ticaret yollarının batıya açılan kapısı.
01 Mart 2018 Perşembe günü Kastanies-Pazarkule sınırı yakınında Türk topraklarına giren 2 Yunan askeri, bölgede devriye dolaşan Türk askerleri tarafından yakalanarak gözaltına alındı.
Çanakkale zaferlerinin 103. Yıldönümünü kutlamaya hazırlanıyoruz. Ama ne kutlama!
Ne yapmalıyız, yapabiliriz? Aydınlara düşen görevler ne olur?
Kaçak su bedellerini kim ödüyor?
Geçmişte olduğu gibi, günümüzde de, ülkeler arasında çıkan savaşların nedenleri araştırıldığında, asıl nedenlerin başında çıkar amaçlarının, yani ekonomik nedenlerin olduğu görülecektir.
Aşırı sağcı Almanya için Alternatif (AfD) Partisi’ndeki siyasetçiler başta olmak üzere Türk karşıtı olarak yorumlanabilecek söylem yükselişe geçti.
Sezon başından bu yana ön görülen ve tahmin edildiği gibi, büyük takımların zor – kolay maç periyotları sonucunda 3 büyüklerin puanlarının eşitleneceği öngörüsü sonunda gerçekleşti.
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
Bir meslek sahibi olmak mı yoksa dünyayı keşfetmek mi?