26.02.2018,04:23
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
'Yolcu transfer pazarının büyümesi kaçınılmaz'
GarantiPartners'ın desteklediği girişim Bitransfer, online mecralarda yer almak isteyen ve transfer hizmeti veren firmalar ile hizmet almak isteyen yolcuları bir araya getiriyor.
Toplam 12 il, 256 nokta ve 2.550'yi geçkin güzergahta 700'den fazla kayıtlı araçla güvenli ulaşım hizmeti sunan Bitransfer, anlık bir araç çağırma uygulaması olmamasıyla sektörde farklılaşıyor.
 
Seyahatini planlayan yolculara hizmet verme hedefiyle yola çıkan Bitransfer'in D2 ve TÜRSAB Yetki Belgelerine sahip tüm araçları, havalimanı transferinden noktadan noktaya transfere kadar güvenli bir yolculuk deneyimi sunuyor.
 
Bitransfer'in İstanbul'da altı ve 10 kişilik olmak üzere iki tip aracı bulunuyor.
 
Yolcular, gitmek istedikleri yeri, tarihi, saati ve yolculuk yapacakları araçları önceden belirleyerek sorunsuz ve güvenli bir şekilde yolculuk edebiliyor.
 
En büyük müşterisi Setur olan Bitransfer, İDO ile de dönemsel bir çalışma yaptı.
 
2016'nın Mart ayında sitesini canlıya alan, Android ve IOS'ta da yer alan Bitransfer'in ödemesi ise; BKM Ekspress ile alınabiliyor.
 
Altı bankanın kredi kartına da taksit seçeneği bulunuyor.
 
Yerel kalkınmaya önem veriyor 
 
Bitransfer'in amacı bu işi yerelleştirmek ve herkesin faydalanabileceği bir seviyeye getirmek.
 
İlk beş yılda işi tüm Türkiye'de yerelleştirme hedefinde olan Bitransfer, transfer hizmeti denilince insanların aklına gelen korkuları da engellemek istiyor.
 
Ortadoğu'ya açılacak
 
Ortadoğu'nun Türkiye'ye göre daha kolay bir pazar olduğunu düşünen Bitransfer'in hedefinde beş yıl sonra Ortadoğu'ya açılmak var.
 
Hedefleri ile ilgili kurucu ortaklar tarafından açıklanan stratejileri ise; şu şekilde;
 
“Kaliteli erişilebilir transfer hizmetinin bilinmediği yerlere tecrübelerimizi ulaştırarak güçlü yerel ortaklarla hızlanacağız.”
 
Havalimanı transferi kullanım oranı Avrupa'da yüzde 55'in üzerindeyken, Türkiye'de havalimanına inen yolcu sayısında transfer kullanımı penetrasyonu yüzde 1.5 olduğunu söyleyen Bitransfer Kurucu Ortağı Oğuz Çoban, pazarın büyümesinin kaçınılmaz olduğunu belirtiyor.
 
Bitransfer hakkında;
 
Seyahat planı yapan kullanıclar ile transfer hizmeti sağlayan firmaları bir araya getiren online pazar yeridir.
 
Türkiye'de Toplam 12 ilde, 256 nokta ve 2.550'yi geçkin güzergahta 700'den fazla kayıtlı araçla güvenli ulaşım hizmeti sunmaktadır.
 
www.bitransfer.com

,


YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Türkiye ekonomik anlamda onbirinci kez kalkınma planı yapıyor.
Diğer Yazarlar
Türkiye ekonomisinin temeli % 99.8 KOBİ’lerimize bağlı.
Truva’nın Unesco Dünya Kültür Mirası listesine girişinin 20. yılı olan 2018; ülkemizde “Truva Yılı” ilan edildi.
AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan, 13 Şubat 2018’de yaptığı konuşmada, “Bizim için Afrin neyse Ege’deki, Kıbrıs’taki haklarımız da odur. Savaş gemilerimiz, Hava Kuvvetlerimiz, gerektiğinde her türlü müdahaleyi yapmak için yakın takipteler” dedi.
Haber programında Zeytindalı Harekâtı için Afrin’e giden Mehmetçikleri izliyorum.
Ne yapmalıyız, yapabiliriz? Aydınlara düşen görevler ne olur?
Sezon başından bu yana ön görülen ve tahmin edildiği gibi, büyük takımların zor – kolay maç periyotları sonucunda 3 büyüklerin puanlarının eşitleneceği öngörüsü sonunda gerçekleşti.
Geçmişte olduğu gibi, günümüzde de, ülkeler arasında çıkan savaşların nedenleri araştırıldığında, asıl nedenlerin başında çıkar amaçlarının, yani ekonomik nedenlerin olduğu görülecektir.
Aşırı sağcı Almanya için Alternatif (AfD) Partisi’ndeki siyasetçiler başta olmak üzere Türk karşıtı olarak yorumlanabilecek söylem yükselişe geçti.
Kaçak su bedellerini kim ödüyor?
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
Bir meslek sahibi olmak mı yoksa dünyayı keşfetmek mi?