21.09.2017,00:50
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
'Yolcu transfer pazarının büyümesi kaçınılmaz'
GarantiPartners'ın desteklediği girişim Bitransfer, online mecralarda yer almak isteyen ve transfer hizmeti veren firmalar ile hizmet almak isteyen yolcuları bir araya getiriyor.
Toplam 12 il, 256 nokta ve 2.550'yi geçkin güzergahta 700'den fazla kayıtlı araçla güvenli ulaşım hizmeti sunan Bitransfer, anlık bir araç çağırma uygulaması olmamasıyla sektörde farklılaşıyor.
 
Seyahatini planlayan yolculara hizmet verme hedefiyle yola çıkan Bitransfer'in D2 ve TÜRSAB Yetki Belgelerine sahip tüm araçları, havalimanı transferinden noktadan noktaya transfere kadar güvenli bir yolculuk deneyimi sunuyor.
 
Bitransfer'in İstanbul'da altı ve 10 kişilik olmak üzere iki tip aracı bulunuyor.
 
Yolcular, gitmek istedikleri yeri, tarihi, saati ve yolculuk yapacakları araçları önceden belirleyerek sorunsuz ve güvenli bir şekilde yolculuk edebiliyor.
 
En büyük müşterisi Setur olan Bitransfer, İDO ile de dönemsel bir çalışma yaptı.
 
2016'nın Mart ayında sitesini canlıya alan, Android ve IOS'ta da yer alan Bitransfer'in ödemesi ise; BKM Ekspress ile alınabiliyor.
 
Altı bankanın kredi kartına da taksit seçeneği bulunuyor.
 
Yerel kalkınmaya önem veriyor 
 
Bitransfer'in amacı bu işi yerelleştirmek ve herkesin faydalanabileceği bir seviyeye getirmek.
 
İlk beş yılda işi tüm Türkiye'de yerelleştirme hedefinde olan Bitransfer, transfer hizmeti denilince insanların aklına gelen korkuları da engellemek istiyor.
 
Ortadoğu'ya açılacak
 
Ortadoğu'nun Türkiye'ye göre daha kolay bir pazar olduğunu düşünen Bitransfer'in hedefinde beş yıl sonra Ortadoğu'ya açılmak var.
 
Hedefleri ile ilgili kurucu ortaklar tarafından açıklanan stratejileri ise; şu şekilde;
 
“Kaliteli erişilebilir transfer hizmetinin bilinmediği yerlere tecrübelerimizi ulaştırarak güçlü yerel ortaklarla hızlanacağız.”
 
Havalimanı transferi kullanım oranı Avrupa'da yüzde 55'in üzerindeyken, Türkiye'de havalimanına inen yolcu sayısında transfer kullanımı penetrasyonu yüzde 1.5 olduğunu söyleyen Bitransfer Kurucu Ortağı Oğuz Çoban, pazarın büyümesinin kaçınılmaz olduğunu belirtiyor.
 
Bitransfer hakkında;
 
Seyahat planı yapan kullanıclar ile transfer hizmeti sağlayan firmaları bir araya getiren online pazar yeridir.
 
Türkiye'de Toplam 12 ilde, 256 nokta ve 2.550'yi geçkin güzergahta 700'den fazla kayıtlı araçla güvenli ulaşım hizmeti sunmaktadır.
 
www.bitransfer.com

,


YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Yıllar önce Almanya’daki bir fuarın dönüşünde turizmcilerle fuarcıları biraraya getirerek bir TV programı yapmak istedim. Çünkü Almanya’da şehirlerin ve toplamda da ülkenin bu işten ne büyük bir gelir elde ettiğini görmüştüm.
Diğer Yazarlar
2018’de vatandaş, belki de evim yok diye sevinecek.
İstanbul’daki Metro ve Marmaray inşaatlarına kadar bu büyülü şehrin tarihini ortalama MÖ 750’ler civarı ile başlatmak adettendi.
Haziran 2017’de İsviçre’de yapılan Kıbrıs Konferansından yine bir sonuç çıkmadı.
Amasya’dan Erzurum’a geçti.
Nihayet merak edilen Lucescu’lu milli takım podyuma çıktı ve herkesin merakı dindi. 2 Eylül’deki Ukrayna sınavındaki oyun rezaletini anlatmaya gerek yok.
“Her ölüm, sana olan küçük bir ölümdür. ‘Çanların kimin için çaldığını sorması için birini gönderme, onlar senin için çalıyor’. Her ölüm, senin ölümündür. Ağaçtan kuru bir yaprak düştüğünde bile, o senin ölümündür.” Osho
KOBİ’ler de en önemli sorun, işletmelerin iyi yönetilememesidir.
Yaşanmakta olan kriz ne sadece Almanya seçimlerine dairdir ne de yeni başlamıştır.
Bu ülkenin borçları neden devamlı artıyor? Çoruh Enerji Planı bize ne hediye (!) ediyor?
Şirketlerin kurumsal Check-Upları ve ihtiyaç analizlerini bilimsel temelli yapmak artık çok kolay
EkoPolitik