27.07.2017,03:28
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
'Yolcu transfer pazarının büyümesi kaçınılmaz'
GarantiPartners'ın desteklediği girişim Bitransfer, online mecralarda yer almak isteyen ve transfer hizmeti veren firmalar ile hizmet almak isteyen yolcuları bir araya getiriyor.
Toplam 12 il, 256 nokta ve 2.550'yi geçkin güzergahta 700'den fazla kayıtlı araçla güvenli ulaşım hizmeti sunan Bitransfer, anlık bir araç çağırma uygulaması olmamasıyla sektörde farklılaşıyor.
 
Seyahatini planlayan yolculara hizmet verme hedefiyle yola çıkan Bitransfer'in D2 ve TÜRSAB Yetki Belgelerine sahip tüm araçları, havalimanı transferinden noktadan noktaya transfere kadar güvenli bir yolculuk deneyimi sunuyor.
 
Bitransfer'in İstanbul'da altı ve 10 kişilik olmak üzere iki tip aracı bulunuyor.
 
Yolcular, gitmek istedikleri yeri, tarihi, saati ve yolculuk yapacakları araçları önceden belirleyerek sorunsuz ve güvenli bir şekilde yolculuk edebiliyor.
 
En büyük müşterisi Setur olan Bitransfer, İDO ile de dönemsel bir çalışma yaptı.
 
2016'nın Mart ayında sitesini canlıya alan, Android ve IOS'ta da yer alan Bitransfer'in ödemesi ise; BKM Ekspress ile alınabiliyor.
 
Altı bankanın kredi kartına da taksit seçeneği bulunuyor.
 
Yerel kalkınmaya önem veriyor 
 
Bitransfer'in amacı bu işi yerelleştirmek ve herkesin faydalanabileceği bir seviyeye getirmek.
 
İlk beş yılda işi tüm Türkiye'de yerelleştirme hedefinde olan Bitransfer, transfer hizmeti denilince insanların aklına gelen korkuları da engellemek istiyor.
 
Ortadoğu'ya açılacak
 
Ortadoğu'nun Türkiye'ye göre daha kolay bir pazar olduğunu düşünen Bitransfer'in hedefinde beş yıl sonra Ortadoğu'ya açılmak var.
 
Hedefleri ile ilgili kurucu ortaklar tarafından açıklanan stratejileri ise; şu şekilde;
 
“Kaliteli erişilebilir transfer hizmetinin bilinmediği yerlere tecrübelerimizi ulaştırarak güçlü yerel ortaklarla hızlanacağız.”
 
Havalimanı transferi kullanım oranı Avrupa'da yüzde 55'in üzerindeyken, Türkiye'de havalimanına inen yolcu sayısında transfer kullanımı penetrasyonu yüzde 1.5 olduğunu söyleyen Bitransfer Kurucu Ortağı Oğuz Çoban, pazarın büyümesinin kaçınılmaz olduğunu belirtiyor.
 
Bitransfer hakkında;
 
Seyahat planı yapan kullanıclar ile transfer hizmeti sağlayan firmaları bir araya getiren online pazar yeridir.
 
Türkiye'de Toplam 12 ilde, 256 nokta ve 2.550'yi geçkin güzergahta 700'den fazla kayıtlı araçla güvenli ulaşım hizmeti sunmaktadır.
 
www.bitransfer.com

,


YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Dünyanın adım adım dördüncü sanayi devrimine koştuğu bir süreçteyiz. Esasen gelişmiş birçok ülke bu fazı tamamlayıp, beşinci evrenin çalışmalarına başladı bile.
Diğer Yazarlar
2018’de vatandaş, belki de evim yok diye sevinecek.
Son günlerde yazılı ve görsel basın ile sosyal medya hesaplarında bolca yer alan Efes Antik Kenti’ndeki bir sünnet düğününe ait olduğu belirtilen fotoğraflara ilişkin resmi bazda pek çok açıklama yapıldı.
Kıbrıs Konferansı, 28 Haziran’da İsviçre’nin Crans-Montana kentinde başladı.
Yazının başlığını Prof. Hüseyin Atay’ın “İslam’da İşçi- İşveren İlişkileri” adlı kitabından aldım. Bu cümle beni çok etkiledi;
Bu ülkenin borçları neden devamlı artıyor? Çoruh Enerji Planı bize ne hediye (!) ediyor?
“İnsan, yere attığı küçücük bir kağıt parçasının bile getireceği bedelin farkında olsaydı, ömrünü yere atılmış kağıtları toplayarak geçirirdi.”
Modern toplumlar, örgütlü toplumlardır ve her örgütün yönetilmesi gerekir.
Öteki Avrupalılar: Adalete yürüyen direnişin ağır işçileri
Şirketlerin kurumsal Check-Upları ve ihtiyaç analizlerini bilimsel temelli yapmak artık çok kolay