21.02.2018,17:48
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
Robotic Planet Etkinliği; 20 Ocak – 4 Şubat
Bilim ve eğlencenin adresi Marmara Forum Çocuk Kulübü, 20 Ocak'ta başlayan Da Vinci Learning Robotic Planet etkinliği kapsamında geleceğin bilim insanlarını ağırlıyor.
Yarıyıl tatilinde Marmara Forum'u ziyaret eden tüm çocuklar, artırılmış gerçeklikten 3D yazıcı teknolojisine, kodlama uygulamalarından elektronik kontrol sistemlerine pek çok alanda, profesyonel eğitmenler eşliğinde atölye çalışmalarına katılabilir.
 
Çocukların bilişsel, sosyal ve duygusal gelişimleri için eğlenceli ve eğitici etkinlikler alanında ilklere imza atan Marmara Forum bu kez de ünlü Da Vinci Learning'in Robotic Planet'ini miniklerle buluşturuyor.
 
20 Ocak – 4 Şubat 2018 tarihleri arasında Robotic Planet etkinliğine katılan tüm çocuklar birbirinden faydalı atölyelerde bilim ve eğlenceyi aynı anda deneyimleme fırsatı elde ediyor.
 
Atölye çalışmaları yarıyıl tatili boyunca hafta içi ve hafta sonu gerçekleştirilen Robotic Planet etkinliği, Marmara Forum'un minik ziyaretçilerine profesyonel eğitmenler eşliğinde sürekli bir öğrenme deneyimi sunuyor.
 
Ücretsiz kayıt olan, tüm çocukların katılımına açık gerçekleştirilecek bu özel yarıyıl etkinliği hakkında detaylı bilgi almak için:
http://www.marmaraforum.com.tr/etkinlik/detay/31
 
Da Vinci Learning Hakkında;
 
Da Vinci Learning, her yaştan meraklı zihinleri bir araya getirip, yaşam boyu öğrenmeyi destekleyen, yenilikçi ve özgün bir televizyon eğitim kanalı.
 
Dünya çapında milyonlarca izleyiciye ulaşan Da Vinci Learning, 100 ülkede 16 farklı versiyonla yayınlanıyor.
 
Leonardo da Vinci'den ilham alarak; bilimde, sanatta ve yeni alanlarda insan merakının ve keşiflerinin mucizesini göstermeyi amaçlıyor.
https://www.facebook.com/marmaraforum
https://www.instagram.com/marmaraforum/
https://twitter.com/MarmaraForum
https://www.youtube.com/channel/UC_kVnvCNEc0qAHS9Ps-kOIA
https://tr.pinterest.com/marmaraforum/

,


YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Çok sevdiğim bir atasözü vardır: Herkes gider Mersin’e biz gideriz tersine…
Diğer Yazarlar
Türkiye ekonomisinin temeli % 99.8 KOBİ’lerimize bağlı.
Truva’nın Unesco Dünya Kültür Mirası listesine girişinin 20. yılı olan 2018; ülkemizde “Truva Yılı” ilan edildi.
AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan, 13 Şubat 2018’de yaptığı konuşmada, “Bizim için Afrin neyse Ege’deki, Kıbrıs’taki haklarımız da odur. Savaş gemilerimiz, Hava Kuvvetlerimiz, gerektiğinde her türlü müdahaleyi yapmak için yakın takipteler” dedi.
Haber programında Zeytindalı Harekâtı için Afrin’e giden Mehmetçikleri izliyorum.
Ne yapmalıyız, yapabiliriz? Aydınlara düşen görevler ne olur?
Sezon başından bu yana ön görülen ve tahmin edildiği gibi, büyük takımların zor – kolay maç periyotları sonucunda 3 büyüklerin puanlarının eşitleneceği öngörüsü sonunda gerçekleşti.
Dünyanın bir bütün olduğu günümüzde, bilimsel verilerden yararlanmanın vakti gelmiştir.
En önemlisi konunun eski anlamda bir 'siyaset' tartışması olmadığını idrak etmektir.
Kaçak su bedellerini kim ödüyor?
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
Bir meslek sahibi olmak mı yoksa dünyayı keşfetmek mi?