17.12.2017,20:33
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
Devre kart üretim ihtiyaçlarına yönelik çözümler; CDT'de
Elektronik tasarım otomasyonu çözümleri ve danışmanlık hizmetleri ile dikkat çeken işlere imza atan CDT Bilgi Teknolojileri,..
ileri teknoloji devre çözümlerinin (PCB) lider üreticisi Nistec-Eltek’in en yeni teknolojiyi içeren çözümlerini Türkiye pazarına sunarak müşteri sayısını arttırıyor.
 
Yüksek kalitede ve uygun maliyetli çözümler sunan Nistec-Eltek’in iş ortağı olan CDT, PCB üretimi konusunda artan ihtiyaçlara yönelik son teknolojiyi yeni projelerde üretim için kullanıyor.
 
CDT, hizmet verdiği tüm sektörlerdeki kurumların yüksek teknolojili, çok katmanlı, Rigid, Flex ve Rigid-Flex kartların üretiminde, ITAR uyumluluğu, yüksek frekans sayısal ve RF özelliklerine sahip yüksek kaliteli baskılı devre kart üretim ihtiyaçlarına yönelik çözümler sağlıyor.
Nistec-Eltek’in çözümlerini Türkiye’de sunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren CDT Bilgi Teknolojileri Genel Müdürü Alpay Göğüş, sektördeki gelişmelerle ilgili şunları söyledi:
 
“Elektronik devre elemanlarını monte etmek için kullanılan, işin ilk ayağı olarak kabul edebileceğimiz PCB üretimi ile ilgili çalışmalarımıza Nistec-Eltek çözümlerini müşterilerimize sağlayarak devam ediyoruz.
 
Yüksek teknolojiye yönelik standartların tamamını da karşılayan bu çözümlerle baskılı devre kartı üretimi konusunda Türkiye’de gün geçtikçe artan müşteri profilimize kaliteli hizmet vermeyi yaygınlaştırmayı amaçlıyoruz.
 
İleri teknoloji gerektiren uzay/uçak, savunma, telekom, sağlık gibi sektörlere teknoloji odaklı, deneyimli ekibimizle en güncel ve yüksek kalitede çözümler sunarak ülkemizde artan PCB üretimi konusunun gelişmesini ve sonucunda iyi işler çıkmasını arzu ediyoruz.”
 
CDT Bilgi Teknolojileri Hakkında;
 
Elektronik Tasarım Otomasyonu konusunda kendi bölgesinin toplam çözüm sunabilen en tecrübeli ekibi olan CDT Bilgi Teknolojileri özellikle elektronik, telekomünikasyon, savunma, otomotiv, uzay/uçak ve üretim sektörlerine hizmet vermektedir.
 
Bu konuda pazarda lider konuda bulunan CDT’nin hizmet verdiği sektörlerde Aselsan, TAI, FNSS, Arçelik, SDT, Vestel, Hexagon, Temsa gibi 60’ın üzerinde önemli müşterisi bulunuyor.
 
Profesyonel yaklaşımı ile uluslararası kabul gören yenilik ve teknolojileri, yerel hizmetler ve uzmanlıkla birleştirerek müşteri portföyüne çözümler sunan CDT, bilgisayar destekli tasarım teknolojileri konusunda, tasarım, analiz, simulasyon ve üretim konularını da içerecek şekilde Elektronik Tasarım, Kablolama, PCB üretimi, Güvenilirlik Mühendisliği gibi farklı konularda hizmetler veriyor.
 
Bir diğer ana iş kolu da bilgi, belge ve süreç yönetimi olan CDT bu alanda Doxoft markasıyla başta bankacılık-finans ve sigorta kuruluşları olmak üzere dokümanlarını, iş süreçlerini ve elektronik formlarını yönetme ihtiyacı duyan tüm firmalara başarılı yazılım projeleri sunuyor. 
 
www.cdtas.com.tr 
 

 


,


YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Bitcoin konusundaki olasılıkları geçen hafta içerisinde kaleme almıştım. Evet tekrarlıyorum, buradan dünya çapında çok büyük bir soygun ve vurgun bekliyorum.
Diğer Yazarlar
Zenginlerden daha mı çok vergi alınsa?
Tanrı’nın yeryüzünde kendine ayırdığı iki toprak parçasından birisi olan Kudüs hiçbir milletin ya da dinin tek başına malı değildir. Özeldir. Kutsaldır. Ata yadigarıdır. Tüm insanlığın ortak mirasıdır.
Girit Adası’nın hukuki statüsü hakkında tarihçiler tarafından kullanılan iki tez vardır.
Meslekî bıkkınlık ya da günümüzün moda tabiriyle “Tükenmişlik Sendromu” uzun yıllar aynı mesleği yapmak zorunda kalanlarda sıkça görülebilen psikolojik bir rahatsızlıktır.
Süper Lig’te 13. Hafta geride kalırken, oluşan görüntüyü Afrika’nın vahşi topraklarında yaşanan yırtıcı savaşlarına benzetiyorum.
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
Son birkaç yıldır ülkemizde yaşanan yüksek kur artışları, işletmelerimizi oldukça zorlamakta, maliyet, fiyatlama ve kâr döngüsünü yakalamak her geçen gün daha da güç hale gelmektedir.
PESCO, Avrupa’daki dengeleri ve Türkiye’nin durumunu nasıl etkileyecek?
Barajlarımızın faydalı hacimlerinin yüzde 90’nı asla görev yapmaz, yapamaz. Yani ihtiyacın on misli baraj yapılmıştır’ demişim.
“Her ölüm, sana olan küçük bir ölümdür. ‘Çanların kimin için çaldığını sorması için birini gönderme, onlar senin için çalıyor’. Her ölüm, senin ölümündür. Ağaçtan kuru bir yaprak düştüğünde bile, o senin ölümündür.” Osho
Bir meslek sahibi olmak mı yoksa dünyayı keşfetmek mi?