18.03.2018,20:39
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
Devre kart üretim ihtiyaçlarına yönelik çözümler; CDT'de
Elektronik tasarım otomasyonu çözümleri ve danışmanlık hizmetleri ile dikkat çeken işlere imza atan CDT Bilgi Teknolojileri,..
ileri teknoloji devre çözümlerinin (PCB) lider üreticisi Nistec-Eltek’in en yeni teknolojiyi içeren çözümlerini Türkiye pazarına sunarak müşteri sayısını arttırıyor.
 
Yüksek kalitede ve uygun maliyetli çözümler sunan Nistec-Eltek’in iş ortağı olan CDT, PCB üretimi konusunda artan ihtiyaçlara yönelik son teknolojiyi yeni projelerde üretim için kullanıyor.
 
CDT, hizmet verdiği tüm sektörlerdeki kurumların yüksek teknolojili, çok katmanlı, Rigid, Flex ve Rigid-Flex kartların üretiminde, ITAR uyumluluğu, yüksek frekans sayısal ve RF özelliklerine sahip yüksek kaliteli baskılı devre kart üretim ihtiyaçlarına yönelik çözümler sağlıyor.
Nistec-Eltek’in çözümlerini Türkiye’de sunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren CDT Bilgi Teknolojileri Genel Müdürü Alpay Göğüş, sektördeki gelişmelerle ilgili şunları söyledi:
 
“Elektronik devre elemanlarını monte etmek için kullanılan, işin ilk ayağı olarak kabul edebileceğimiz PCB üretimi ile ilgili çalışmalarımıza Nistec-Eltek çözümlerini müşterilerimize sağlayarak devam ediyoruz.
 
Yüksek teknolojiye yönelik standartların tamamını da karşılayan bu çözümlerle baskılı devre kartı üretimi konusunda Türkiye’de gün geçtikçe artan müşteri profilimize kaliteli hizmet vermeyi yaygınlaştırmayı amaçlıyoruz.
 
İleri teknoloji gerektiren uzay/uçak, savunma, telekom, sağlık gibi sektörlere teknoloji odaklı, deneyimli ekibimizle en güncel ve yüksek kalitede çözümler sunarak ülkemizde artan PCB üretimi konusunun gelişmesini ve sonucunda iyi işler çıkmasını arzu ediyoruz.”
 
CDT Bilgi Teknolojileri Hakkında;
 
Elektronik Tasarım Otomasyonu konusunda kendi bölgesinin toplam çözüm sunabilen en tecrübeli ekibi olan CDT Bilgi Teknolojileri özellikle elektronik, telekomünikasyon, savunma, otomotiv, uzay/uçak ve üretim sektörlerine hizmet vermektedir.
 
Bu konuda pazarda lider konuda bulunan CDT’nin hizmet verdiği sektörlerde Aselsan, TAI, FNSS, Arçelik, SDT, Vestel, Hexagon, Temsa gibi 60’ın üzerinde önemli müşterisi bulunuyor.
 
Profesyonel yaklaşımı ile uluslararası kabul gören yenilik ve teknolojileri, yerel hizmetler ve uzmanlıkla birleştirerek müşteri portföyüne çözümler sunan CDT, bilgisayar destekli tasarım teknolojileri konusunda, tasarım, analiz, simulasyon ve üretim konularını da içerecek şekilde Elektronik Tasarım, Kablolama, PCB üretimi, Güvenilirlik Mühendisliği gibi farklı konularda hizmetler veriyor.
 
Bir diğer ana iş kolu da bilgi, belge ve süreç yönetimi olan CDT bu alanda Doxoft markasıyla başta bankacılık-finans ve sigorta kuruluşları olmak üzere dokümanlarını, iş süreçlerini ve elektronik formlarını yönetme ihtiyacı duyan tüm firmalara başarılı yazılım projeleri sunuyor. 
 
www.cdtas.com.tr 
 

 


,


YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Türk reel sektörünün şu an için önündeki en kritik gündemlerden birini dijitalleşme oluşturuyor.
Diğer Yazarlar
Türkiye ekonomisinin temeli % 99.8 KOBİ’lerimize bağlı.
Öyle bir coğrafya düşünün ki; doğudan gelen ticaret yollarının batıya açılan kapısı.
01 Mart 2018 Perşembe günü Kastanies-Pazarkule sınırı yakınında Türk topraklarına giren 2 Yunan askeri, bölgede devriye dolaşan Türk askerleri tarafından yakalanarak gözaltına alındı.
Çanakkale zaferlerinin 103. Yıldönümünü kutlamaya hazırlanıyoruz. Ama ne kutlama!
Ne yapmalıyız, yapabiliriz? Aydınlara düşen görevler ne olur?
Kaçak su bedellerini kim ödüyor?
Geçmişte olduğu gibi, günümüzde de, ülkeler arasında çıkan savaşların nedenleri araştırıldığında, asıl nedenlerin başında çıkar amaçlarının, yani ekonomik nedenlerin olduğu görülecektir.
Aşırı sağcı Almanya için Alternatif (AfD) Partisi’ndeki siyasetçiler başta olmak üzere Türk karşıtı olarak yorumlanabilecek söylem yükselişe geçti.
Sezon başından bu yana ön görülen ve tahmin edildiği gibi, büyük takımların zor – kolay maç periyotları sonucunda 3 büyüklerin puanlarının eşitleneceği öngörüsü sonunda gerçekleşti.
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
Bir meslek sahibi olmak mı yoksa dünyayı keşfetmek mi?