21.02.2018,17:55
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
Etkinlikler ve yarışmalarda Federasyon destek verecek
Kaykay Federasyonu'nun internet sitesinden yapılan duyuruda, "Spor Genel Müdürlüğü Sporcu Lisans, Tescil, Vize Ve Transfer Yönetmeliği" hükümleri gereğince;
yarışmalara katılacak sporcuların, lisans işlemlerinin yapılacağı, 10 yaş ve üzeri sporcuların belirtilen yönetmelik kapsamında bulundukları ilin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüklerine giderek lisans çıkarabilecekleri kaydedildi. 
 
Federasyon başkanı Sedat Çelenk, yazılı açıklamasında, 2020 Tokyo Olimpiyatları yolculuğunda ilk lisanslama işlemlerine başladıklarını belirterek, her sporcunun başvurusunu kendi bulunduğu ilden yapabileceğini ifade etti.
 
kaykay federasyonu ile ilgili görsel sonucuÖncelikle hangi ilde ne kadar kaykay sporcusu bulunduğunu tespit edeceklerini vurgulayan Çelenk, "Yapılacak etkinlikler ve yarışmalarda Federasyon destek verecek.
 
Daha önce sokaklarda bu sporu yapan sporcularımızı dinledik ve doğru tesisleşmelerle onlara parklar kazandırmak, bu parklardan da olimpik yolculukta bayrağımızı dalgalandıracak sporcular yetiştirmek için yola çıktık.
 
Doğru tesisleşme anlamında Bursa Osmangazi, Antalya Büyükşehir, Diyarbakır Kayapınar ve Eskişehir Odunpazarı belediyelerinin desteğini görmekten büyük mutluluk duyduk.
 
Tesislerin uluslararası standartta olması anlamında teknik desteğe hazır olduğumuzu tüm belediyelerimize bildirdik ve olumlu dönüşler alıyoruz.
 
Bu da bizi ilerisi için umutlandırıyor." ifadelerini kullandı. 

,


YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Çok sevdiğim bir atasözü vardır: Herkes gider Mersin’e biz gideriz tersine…
Diğer Yazarlar
Türkiye ekonomisinin temeli % 99.8 KOBİ’lerimize bağlı.
Truva’nın Unesco Dünya Kültür Mirası listesine girişinin 20. yılı olan 2018; ülkemizde “Truva Yılı” ilan edildi.
AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan, 13 Şubat 2018’de yaptığı konuşmada, “Bizim için Afrin neyse Ege’deki, Kıbrıs’taki haklarımız da odur. Savaş gemilerimiz, Hava Kuvvetlerimiz, gerektiğinde her türlü müdahaleyi yapmak için yakın takipteler” dedi.
Haber programında Zeytindalı Harekâtı için Afrin’e giden Mehmetçikleri izliyorum.
Ne yapmalıyız, yapabiliriz? Aydınlara düşen görevler ne olur?
Sezon başından bu yana ön görülen ve tahmin edildiği gibi, büyük takımların zor – kolay maç periyotları sonucunda 3 büyüklerin puanlarının eşitleneceği öngörüsü sonunda gerçekleşti.
Dünyanın bir bütün olduğu günümüzde, bilimsel verilerden yararlanmanın vakti gelmiştir.
En önemlisi konunun eski anlamda bir 'siyaset' tartışması olmadığını idrak etmektir.
Kaçak su bedellerini kim ödüyor?
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
Bir meslek sahibi olmak mı yoksa dünyayı keşfetmek mi?