19.01.2018,04:41
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
'Şubat 2018 itibariyle ligi başlatmış olacağız'
Türkiye Boks Federasyonu Başkanı Eyüp Gözgeç, Türkiye Boks Ligi'nin 2018 yılında kurulacağını açıkladı.
Federasyonun resmi internet sitesinde yer alan açıklamada, başkan Gözgeç, boksörlerin sadece kamptan kampa hazır olmasının önüne geçmek, boksörleri yıl içinde her dönemde hazır tutmak ve boksun daha geniş kitlelerce tanınmasını sağlayabilmek amacıyla Boks Ligi'ni gelecek yıldan itibaren başlatacaklarını belirtti.
 
Türkiye Boks Ligi'nin büyük erkekler kategorisinde düzenleneceğini vurgulayan Gözgeç, "Maçların 15 günde bir yapılmasını planlıyoruz. Tabii ki uluslararası organizasyonlara göre takvimi güncelleyeceğiz. Boks ligi, camiamızın uzun zamandır hasretle beklediği bir haberdi." ifadelerini kullandı.
 
Gelecek dönemlerde kulüplere ek bir gelir kapısı açabilmenin de hedefleri arasında yer aldığına dikkati çeken Gözgeç, "Kulüplerimize bu konularda gerekli bilgileri verdik. Türkiye genelindeki tüm kulüpler 15 Ocak 2018 tarihine kadar bizlere lige katılıp, katılamayacağı noktasında bilgi verecek.
 
Biz de katılımcı kulüp sayısının hemen ardından fikstürü belirleyeceğiz ve Şubat 2018 itibariyle ligi başlatmış olacağız.
 
Maçlar, lige katılan kulüplerin şehirlerinde oynanacak." görüşlerine yer verdi.

,


YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
TÜSİAD’ın genel kurulunda yaptığı önemli bir tüzük değişikliği var. Bu değişimle birlikte adındaki iş adamları ibaresi iş insanları olarak yenilendi.
Diğer Yazarlar
Türkiye ekonomisinin temeli % 99.8 KOBİ’lerimize bağlı.
Doğunun en batısı…Batının en doğusu…
Çavuşoğlu, kendi dönemlerinde hiçbir gelişme olmadığını da iddia etmişti.
Tarih 15 Nisan 2013.
Bu melanetleri işlemekle, işlettirmekle hangi amaca varılmak istenmiştir?
Sezon başından bu yana ön görülen ve tahmin edildiği gibi, büyük takımların zor – kolay maç periyotları sonucunda 3 büyüklerin puanlarının eşitleneceği öngörüsü sonunda gerçekleşti.
Otuz yılı aşkın süredir danışmanlık yaptığım özel sektörde, mali işler konularında işletmeleri gözlemledim.
Savaş yorgunu Avrupa kıtasının önce ekonomik işbirliği ile başladığı ve bir barış ve refah fikri olarak ilerleyen Avrupa projesi için önemli bir döneme tanıklık ediyoruz.
Unutmamalıdır ki, tarihinin hakikatına vakıf olmak bir ülkenin bağışıklık ilacıdır.
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
Bir meslek sahibi olmak mı yoksa dünyayı keşfetmek mi?