22.02.2018,16:05
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
Turkish Airlines Open 2017 Golf Turnuvası; 2 - 5 Kasım
Avrupa'nın tek gece aydınlatmalı golf sahası olan Carya Golf Club'da yapılacak turnuvaya,..
Rio'da düzenlenen 2016 Yaz Olimpiyatları'nda şampiyon olan Justin Rose'nin yanı sıra Henrik Stenson ve Matt Kuchar gibi ünlü golfçüler katılacak. 
 
Antalya'da bu yıl beşinci kez düzenlenecek organizasyona ev sahipliği yapacak Regnum Carya Golf & Spa Resort'ta, turnuva hazırlıkları tamamlandı.
 
2-5 Kasım'da düzenlenecek "Turkish Airlines Open 2017" turnuvasının, televizyon yayınları aracılığıyla dünyada 1,5 milyar insana ulaşacağı bildirildi.
 
Regnum Carya Golf & Spa Resort Genel Müdürü Geylan Dursunoğlu, yaptığı açıklamada, golf sahalarının turnuvaya ikinci kez ev sahipliği yapacağını, organizasyonla ilgili bütün hazırlıkların tamamlandığını söyledi.
 
Sahalarının müsabakalar için kapatıldığını, yavaş yavaş gelmeye başlayan yarışmacıların da antrenman yapma fırsatı bulduğunu dile getiren Dursunoğlu, şöyle konuştu:
 
"Dünyanın birçok yerinden organizasyonu izlemek için gazeteciler, seyirciler gelecek. Çok detaylı hazırlanmış bir organizasyona hep beraber ev sahipliği yapacağız.
 
Turnuvaya 78 golfçü katılacak. Bunlar Avrupa'nın en iyi 100 golfçüsünün arasında bulunan sporculardır. Türk Hava Yolları ve Regnum'un birlikteliği sayesinde turnuva, sadece Antalya ve Türkiye ile sınırlı değildir.
 
Ülkemizin dünya çapında çok büyük tanıtımı ve reklamı olacak.
 
Yayıncı kuruluşlardan aldığımız bilgiye göre, 48 ülkenin yayıncı kuruluşu, 55 değişik ülkede bu turnuvayı final anına kadar çoğu zaman naklen yayınlayacaklar.
 
Bu 55 ülkede yapılacak yayınlar, 500 milyon hanedeki 1,5 milyar insana ulaşacak.
 
Müthiş bir seyirci topluluğu ve izlenme rakamları var." 
 
Rusya'daki büyük golf kulüpleriyle iletişim halinde olduklarını belirten Dursunoğlu, "Rusya'nın en büyük 7 golf kulübüyle beraber büyük bir organizasyon yapacağız. Artık, yaz döneminde de golften faydalanacağız." diye konuştu.
 
Dursunoğlu, bunun haricinde 3 büyük uluslararası turnuvaya ev sahipliği yapacaklarını sözlerine ekledi. 

,


YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Türkiye reel sektör bazında konsantrasyonunu ihracata bağlamış durumda. Elbette bunun önemini yok sayacak değilim.
Diğer Yazarlar
Türkiye ekonomisinin temeli % 99.8 KOBİ’lerimize bağlı.
Truva’nın Unesco Dünya Kültür Mirası listesine girişinin 20. yılı olan 2018; ülkemizde “Truva Yılı” ilan edildi.
AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan, 13 Şubat 2018’de yaptığı konuşmada, “Bizim için Afrin neyse Ege’deki, Kıbrıs’taki haklarımız da odur. Savaş gemilerimiz, Hava Kuvvetlerimiz, gerektiğinde her türlü müdahaleyi yapmak için yakın takipteler” dedi.
Haber programında Zeytindalı Harekâtı için Afrin’e giden Mehmetçikleri izliyorum.
Ne yapmalıyız, yapabiliriz? Aydınlara düşen görevler ne olur?
Sezon başından bu yana ön görülen ve tahmin edildiği gibi, büyük takımların zor – kolay maç periyotları sonucunda 3 büyüklerin puanlarının eşitleneceği öngörüsü sonunda gerçekleşti.
Dünyanın bir bütün olduğu günümüzde, bilimsel verilerden yararlanmanın vakti gelmiştir.
Aşırı sağcı Almanya için Alternatif (AfD) Partisi’ndeki siyasetçiler başta olmak üzere Türk karşıtı olarak yorumlanabilecek söylem yükselişe geçti.
Kaçak su bedellerini kim ödüyor?
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
Bir meslek sahibi olmak mı yoksa dünyayı keşfetmek mi?