22.02.2018,23:42
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
Tresette Mutfak, ülkelerin mutfak trendlerini evlerimize taşıyor
“Altın Mutfak” modeliyle mutfak sektörüne iddialı bir giriş yapan Tresette Mutfak, “Elit” ve “Modern” serilerinden sonra şimdi de; “Dünya Klasikleri” serisiyle ülkelerin mutfak trendlerini evlerimize taşıyor.
 
4 modelden oluşan “Dünya Klasikleri”, klasik ile lüks çizgileri harmanlıyor, evinize ayrı bir değer katıyor.
 
Dünya Klasikleri”nden “Mare”, tam da İtalyanların kendilerine özgü sıcaklıklarıyla, mutfakta sosyalleşen, yemekle bütünleşen yaşamını gözler önüne seren mutfakları resmediyor.
 
Geniş evlerde görmeye alışkın olduğumuz büyük bir ada mutfağa, TV ünitesine sahip ahşap doğrama mutfak, yemeğin yapıldığı bir yerden ziyade tüm ailenin bir arada olduğu bir yaşam alanı…
 
Gelenekselliğin çağdaş notalar ile harmanlandığı, İtalyan esintili dokunuşlarla yeni bir yaşam alanı sunan ‘’Mare’’ mutfak, Akdeniz’in doğası ve denizinden aldığı ilhamla zarafet ve samimiyet hislerini uyandırıyor.
 
Doğal yaşama olan özleminizi giderirken aynı zamanda estetik ve işlevsel çözümler de sunuyor.
 
Doğal ahşap kaplamanın özenli bir işçilikle yorumlandığı “Mare” mutfakta, doğal yaşam ile kentsel yaşam unsurları bir bütün haline getirilirken, estetik ve işlevsellik çizgileriyle rafine bir tasarım ortaya çıkarılarak ahşabın sıcaklığı gün yüzüne vuruyor.
 
Akdeniz esintilerinin eşsiz güzelliklerini yeniden tanımlayan “Mare”, bir mutfaktan ziyade günün büyük bir bölümünü burada geçirmek isteyeceğiniz bir yaşam alanı sunuyor.
 
“Mutfağım farklı olsun, dünya mutfağından izler taşısın” diyorsanız, “Mare” mutfak hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyor.
 
Sevdiklerinizle uzun vakitler geçireceğiniz “Mare” mutfağı yakından incelemeniz için
Tresette Mutfak’ın Caddebostan’daki mağazasına uğramanız yeterli.
Aslandağ Grubu, 1977 yılında meslek hayatına başlayan Tuncay ve Cemal Aslandağ'ın girişimleri, Salih ve Aydın Aslandağ'ın desteği ile 1988’de Göztepe Sanayi Sitesi’nde 200 metrekarelik alan üzerine kurulmuştur. 
 
Bugün 10 bin metrekaresi kapalı olmak üzere 20 bin metrekarelik bir fabrikada üretim gerçekleştiren Aslandağ Grubu’nun markaları: Artella Ahşap Kapı Sistemleri, Tresette Mutfak, STCA Gayrimenkul, kasa - pervaz sistemleri üretim ve satışında Compodoor, kapı aksesuarlarında Leono, İtalya’nın mutfak devi Pedini ve İtalyan ünlü çelik kapı markası Okey Porte’dir.
 

,


YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Ekonomide yaşadığımız sorunlar açık.
Diğer Yazarlar
Türkiye ekonomisinin temeli % 99.8 KOBİ’lerimize bağlı.
Truva’nın Unesco Dünya Kültür Mirası listesine girişinin 20. yılı olan 2018; ülkemizde “Truva Yılı” ilan edildi.
AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan, 13 Şubat 2018’de yaptığı konuşmada, “Bizim için Afrin neyse Ege’deki, Kıbrıs’taki haklarımız da odur. Savaş gemilerimiz, Hava Kuvvetlerimiz, gerektiğinde her türlü müdahaleyi yapmak için yakın takipteler” dedi.
Haber programında Zeytindalı Harekâtı için Afrin’e giden Mehmetçikleri izliyorum.
Ne yapmalıyız, yapabiliriz? Aydınlara düşen görevler ne olur?
Sezon başından bu yana ön görülen ve tahmin edildiği gibi, büyük takımların zor – kolay maç periyotları sonucunda 3 büyüklerin puanlarının eşitleneceği öngörüsü sonunda gerçekleşti.
Dünyanın bir bütün olduğu günümüzde, bilimsel verilerden yararlanmanın vakti gelmiştir.
Aşırı sağcı Almanya için Alternatif (AfD) Partisi’ndeki siyasetçiler başta olmak üzere Türk karşıtı olarak yorumlanabilecek söylem yükselişe geçti.
Kaçak su bedellerini kim ödüyor?
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
Bir meslek sahibi olmak mı yoksa dünyayı keşfetmek mi?