22.02.2018,23:41
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
DAXOM, yenilikçi ısıtma çözümleri, ISK-SODEX'da; 7 - 10 Şubat
Isı teknolojilerinin Türkiye’deki yerli markası DAXOM, 7-10 Şubat tarihlerinde Tüyap Beylikdüzü’nde gerçekleştirilecek olan ISK-SODEX İstanbul’da, sektörel çözümlerini sergileyecek.
 
Yeni geliştirdiği elektrikli şofbenlerini ilk kez fuarda görücüye çıkaracak olan firma, elektrikli kombiler, yoğuşmalı duvar tipi kazanlar, hermetik şofbenler ve yoğuşmalı yüksek kapasiteli şofbenlerden oluşan zengin ürün gamını da ISK – SODEX İstanbul’un 9. Hall B14 standında, ziyaretçileriyle buluşturacak. 
 
2004 yılından bu yana ısı cihazları sektöründe faaliyet gösteren DAXOM, müstakil evlerden toplu konutlara, hastanelerden yurtlara, otellerden restoranlara kadar her türden farklı büyüklükteki yapıların, farklı ısınma ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi çözümler geliştiriyor.
Firma, İstanbul Ümraniye’deki yaklaşık 2 bin 500 metrekarelik kapalı alanda üretimini gerçekleştirdiği yoğuşmalı duvar tipi kazan, elektrikli kombi, hermetik şofben, yoğuşmalı şofben ve elektrikli şofben modellerini ISK-SODEX İstanbul 2018’de sergileyecek.
 
DAXOM, yeni geliştirdiği elektrikli şofben modelinin lansmanını fuarda yapacak
 
Aynı zamanda makine mühendisi olan Genel Müdür Aydın Çetin’in yönetiminde Ar-Ge faaliyetlerini sürdüren DAXOM, 5 kW ile 24 kW kapasite aralığında, tek faz veya 3 fazla çalışan, sabit sıcak su sağlayan, kullanıcı dostu dokunmatik ekranlı yeni elektrikli şofben modelini ilk kez ISK – SODEX İstanbul fuarında görücüye çıkarmaya hazırlanıyor. 
 
Ülke geneline yayılan 50’ye yakın toptancı bayinin yanı sıra yaklaşık 350 satış noktası ve yaygın servis ağı ile hizmet veren DAXOM’un sunduğu ısıtma çözümlerini yerinde görmek isteyenler, ISK-SODEX İstanbul 2018’in 9. Salonundaki B14 numaralı DAXOM standını ziyaret edebilirler.
 
www.daxcom.com.tr
 

,


YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Ekonomide yaşadığımız sorunlar açık.
Diğer Yazarlar
Türkiye ekonomisinin temeli % 99.8 KOBİ’lerimize bağlı.
Truva’nın Unesco Dünya Kültür Mirası listesine girişinin 20. yılı olan 2018; ülkemizde “Truva Yılı” ilan edildi.
AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan, 13 Şubat 2018’de yaptığı konuşmada, “Bizim için Afrin neyse Ege’deki, Kıbrıs’taki haklarımız da odur. Savaş gemilerimiz, Hava Kuvvetlerimiz, gerektiğinde her türlü müdahaleyi yapmak için yakın takipteler” dedi.
Haber programında Zeytindalı Harekâtı için Afrin’e giden Mehmetçikleri izliyorum.
Ne yapmalıyız, yapabiliriz? Aydınlara düşen görevler ne olur?
Sezon başından bu yana ön görülen ve tahmin edildiği gibi, büyük takımların zor – kolay maç periyotları sonucunda 3 büyüklerin puanlarının eşitleneceği öngörüsü sonunda gerçekleşti.
Dünyanın bir bütün olduğu günümüzde, bilimsel verilerden yararlanmanın vakti gelmiştir.
Aşırı sağcı Almanya için Alternatif (AfD) Partisi’ndeki siyasetçiler başta olmak üzere Türk karşıtı olarak yorumlanabilecek söylem yükselişe geçti.
Kaçak su bedellerini kim ödüyor?
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
Bir meslek sahibi olmak mı yoksa dünyayı keşfetmek mi?