22.02.2018,23:39
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
Ambiance Mobilya'dan, İMOB'da; sosyal sorumluluk projesi
Azerbaycan, İran, Dubai, Katar, Çeçenistan, Kazakistan, Özbekistan, Çin, Nijerya, Gana gibi birçok ülkeye ihracat gerçekleştiren,..
Türkiye’de Avangard klasik mobilyanın tek adresi Ambiance Mobilya, 23 Ocak Salı günü CNR Yeşilköy’de kapılarını açacak 14. İMOB Fuarı için geri sayım yapıyor.
 
Her sene fuarın en pahalı ve iddialı mobilyalarını sergileyen, “Klasik mobilyayı en hızlı, en kaliteli ve en çok adette üretebilen kapasiteye sahip tek mobilya firması” Ambiance Mobilya, bu kez farklı bir projeye de imza atıyor.
 
28 Ocak Pazar gününe kadar devam edecek olan fuarda 4. Hall, 4A03 numaralı stantta yer alacak Ambiance Mobilya, kendi tasarımı kumaş koleksiyonunu da,
24 Ocak Çarşamba fuarın ikinci günü saat 14.00’da muhteşem bir defileyle Türkiye’de ilk kez tanıtacak.
 
Fuar için dünyaca ünlü tasarımcı İskender Uprak, döşemelik kumaşlardan benzersiz bir koleksiyon oluşturdu
 
Ambiance Mobilya, İskender Uprak’ın imza atacağı Anadolu Ateşi dansçılarının yapacağı, 35 kıyafetin ve en sonunda benzersiz bir gelinlikle klas bir damatlığın görücüye çıkacağı defileyle fuarda büyük ses getirecek.
 
Mini bir şova dönüşecek defile, Türkiye’nin dünyanın tekstil devi olduğunu ve birbirinden benzersiz, kaliteli döşemelik kumaşların moda sektöründe de kullanılabileceğini gösterecek.
 
Hayvan barınağı yaptırılacak
 
Aynı zamanda tüm tasarımlarının satışları ile sokak hayvanlarına ve barınaklara bağışta bulunan, atık malzemelerle sadece birer adet ürettiği kırlent, bebek odası, çanta, abajur gibi ürünlerden oluşan geri dönüşüm markasıyla adından söz ettiren İskender Uprak, Ambiance Mobilya’ın döşemelik kumaşlarıyla da tasarımlar hazırladı.
 
Dekoratif yastık, ev aksesuarları, puflar, sehpa ve masa örtüleri, koltuk şalları, abajur, çanta, ayakkabı, seccade, Kur’an çantası, tespih çantası gibi ürünler, fuarda 100 ila 750 lira arasında satışa sunulacak.
 
Tasarımlardan elde edilecek gelir ise; İstanbul’da Bolluca, Bodrum’da Gümüşlük Patileri ve Marmaris’te çeşitli barınaklara bağışlanacak.
 
Fuardan sonra da, Ambiance Mobilya mağazalarında satışı devam edilecek tasarımlardan elde edilen gelir hem hayvan barınaklarına bağışlanacak hem de Muğla çevresinde bir barınak yaptırma projesinde kullanılacak.
 
Türkiye’nin 3. kuşak nadir mobilya firmalarından biri olarak sosyal sorumluluk projesi içerisinde yer almanın gururunu yaşadıklarını
belirten Ambiance Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Cüneyt Yanıkçıoğlu, “Ambiance Mobilya olarak fabrika bünyemizde birçok köpeğe ve kediye ev sahipliği yapıyoruz. Barınaklara sürekli bağışlarda bulunuyoruz.
 
Sokak hayvanlarının sesini duyurabilmek, barınaklara yapılan bağışın miktarını arttırabilmek için bu işi daha kurumsal bir sosyal sorumluluk projesine dönüştürmek istedik.
 
Türkiye mobilya sektörünün kalbinin attığı 14.İMOB Fuarı'nda ünlü moda tasarımcısı İskender Uprak’ın atık döşemelik kumaşlardan kişiye özel tasarladığı ürünleri satışa çıkaracağız ve elde ettiğimiz geliri barınaklara bağışlayacağız.” açıklamalarında bulunurken, 5 farklı ve yeni tasarımlarını da fuarda ilk kez sergileyeceklerini sözlerine ekledi.

,


YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Ekonomide yaşadığımız sorunlar açık.
Diğer Yazarlar
Türkiye ekonomisinin temeli % 99.8 KOBİ’lerimize bağlı.
Truva’nın Unesco Dünya Kültür Mirası listesine girişinin 20. yılı olan 2018; ülkemizde “Truva Yılı” ilan edildi.
AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan, 13 Şubat 2018’de yaptığı konuşmada, “Bizim için Afrin neyse Ege’deki, Kıbrıs’taki haklarımız da odur. Savaş gemilerimiz, Hava Kuvvetlerimiz, gerektiğinde her türlü müdahaleyi yapmak için yakın takipteler” dedi.
Haber programında Zeytindalı Harekâtı için Afrin’e giden Mehmetçikleri izliyorum.
Ne yapmalıyız, yapabiliriz? Aydınlara düşen görevler ne olur?
Sezon başından bu yana ön görülen ve tahmin edildiği gibi, büyük takımların zor – kolay maç periyotları sonucunda 3 büyüklerin puanlarının eşitleneceği öngörüsü sonunda gerçekleşti.
Dünyanın bir bütün olduğu günümüzde, bilimsel verilerden yararlanmanın vakti gelmiştir.
Aşırı sağcı Almanya için Alternatif (AfD) Partisi’ndeki siyasetçiler başta olmak üzere Türk karşıtı olarak yorumlanabilecek söylem yükselişe geçti.
Kaçak su bedellerini kim ödüyor?
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
Bir meslek sahibi olmak mı yoksa dünyayı keşfetmek mi?