22.02.2018,23:42
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
Viking Temizlik, 40. yılını kutladı
İmza attığı yenilik ve yatırımlarla Türk temizlik sektörünün en önemli oyuncularından biri olan Viking Temizlik, 40. yılını çok özel bir geceyle kutladı.
İzmir Swissotel Grand Efes’te gerçekleşen organizasyonda; 40. yıl kutlamalarının yanı sıra Türkiye’de bir ilk olan Premium serisi de davetli ve basın mensuplarının beğenisine sunuldu.
 

Viking Temizlik’in Türkiye’nin her bölgesinden gelen bayileri ve müşterilerinin yanısıra, tüm çalışanları, şirket danışmanları ve basın mensuplarının katılımı ile 500'ü aşkın davetli unutulmaz bir gece yaşadı.
 
Sunuculuğunu tiyatrocu Veysel Diker’in üstlendiği organizasyonda, Viking Temizlik’in 40 yıllık serüveni ve Premium serisi tanıtılırken, Türk müziğinin tecrübeli ve kıymetli ismi Fatih Erkoç’un şarkıları ile çok özel bir gece yaşandı.
 
“40. yılımızı kutlamanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz”
 
Kökleri, geçmişin güçlü temellerine dayanan Viking Temizlik, hizmet kalitesi, tüketici beklentileri ekseninde tanımladığı misyonu ve vizyoner yapısıyla farklı bir noktada konumlanıyor.
 
Benimsediği ilke ve değerlerin bir sonucu olarak 40 yıldır hızla büyüyen Viking Temizlik, hedef ve görev edindiği amaçları doğrultusunda ilerlemeye devam ediyor.
 
İzmir’de küçük bir atölyede başlayan serüvenin bugün dünyaya yayılan bir başarıya dönüştüğünü ifade eden Viking Temizlik İcra Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Hayrettin Avcı, 4 erkek kardeş olarak çıktıkları 40 yıllık yolda halen tek yumruk olduklarına değinerek, “Bizler Viking’i ulusal bir firma yaptık, Viking’in ikinci jenerasyonunun da firma ve markamızı bir dünya markası yapacağına inancımız tamdır.
 
Bu yolda tamamen yerli bir firma olarak temizlik sektöründe ciddi bir mesafe kat ettik.
 
Yatırım hedeflerimizi ve bu doğrultuda attığımız her adımı sağlam temeller üzerine inşa edebilmek adına her şeyi önceden planlayarak hareket ettik.
 
Şimdi ise; 40. yılımızı kutlamanın mutluluğunu, gururunu ve heyecanını yaşıyoruz.
 
Bu geceyi bizimle paylaşan tüm misafirlerimize, bu yolda bizimle olan çalışanlarımıza teşekkür ederim” dedi.
“60 Viking emektarı plaketlerini aldı”
 
Viking Temizlik’te 15. ve 10. çalışma yılını dolduran 60 çalışan sahneye davet edilerek, kendilerine Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Necmettin Avcı ve Yönetim Kurulu Üyesi Muhittin Avcı tarafından teşekkür plaketleri verildi. 
 
“Premium serisi ile Türkiye’de bir ilke imza atıyoruz”
 
Uzun yıllardır devam eden başarılı yükselişe her zaman ilkleri ve yenilikleri sığdırdıklarını dile getiren Hayrettin Avcı; “Bugün burada 40. yılımızı kutlamanın yanı sıra sektör ve tüketici alışkanlıkları adına önemli bir yeniliğe imza atmanın heyecanı içerisindeyiz.
 
Uzun süredir titizlikle yürütülen ARGE çalışmaları ışığında hazırlanan ve temizlik alanında yeni bir dönemi başlatacağına inandığımız premium ürünlerin lansmanını gerçekleştiriyoruz.
 
Sağlıklı yeni nesiller yetiştirmek ve sürdürülebilir bir dünya için gücümüzü doğadan aldık.
 
Tamamen insan sağlığı ve çevre hassasiyeti çerçevesinde hazırlanan Premium ürünlerini bu kadar iddialı kılan toksik kimyasal madde içermemesi, doğal bazlı formülasyonu ve hayvanlar üzerinde test edilmemesidir.
 
Tüm bunları tek bir seride buluşturmak ve bunu Viking çatısında gerçekleştiriyor olmak bizim için gerçek bir gurur kaynağıdır” dedi.
 
Ürün lansmanında detay bilgiler veren Pazarlama ve İletişim Grup Müdürü Gökçe Hatipoğlu şunları paylaştı;
 
“Viking Premium WC Temizleyici, Mutfak Sprey, Banyo Sprey, Çok Amaçlı Temizleyici ve Sıvı Bulaşık Deterjanı'' ürünlerinin eşsiz ve güçlü içeriğini tescilleyen Plant Power Technology bitkisel kaynaklı hammaddelerin güçlendirilmesiyle elde edilmiş olup tüketicinin tüm beklentisine de yanıt verilmesini sağlamaktadır.
 
Bu ürünler fosfat, sülfat, paraben, klor, amonyak, hayvansal kaynaklı hammaddeler ve hiçbir toksik kimyasal maddeyi içermez.
 
Ürünlerimiz hayvansal bileşen içermediği gibi hayvanlar üzerinde test edilmemektedir.
 
Ürün etiketlerimizde kullandığımız V-Label logosu, Avrupa Vejetaryenler Birliği (EVU) tarafından geliştirilmiş global lisanslı tek semboldür.''
 
“Viking Engelsiz Temizlik, görme engellilerin temizlikteki gözü olacak”
 
Görme engelli bireylerin hayatlarını kolaylaştırmak ve topluma entegre olmalarını sağlamak amacıyla kapsamlı bir çalışmaya imza atan Viking Temizlik, ‘Engelsiz Temizlik’ projesiyle yeni çözüm ve öneriler geliştirmeye devam ediyor.
 
“Engelsiz Temizlik” adıyla iOS ve Android uyumlu olarak oluşturulan uygulama, ürünlerin üzerine yerleştirilecek QR kodları okuyarak görme engellilerin temizlikteki gözü olacak.
 
Konuyla ilgili Gökçe Hatipoğlu; “Engelli bireylerin temizlik malzemelerini kimseye ihtiyaç duymaksızın daha rahat kullanmalarının önünü açıyoruz.
 
Kolay bir arayüze sahip olan uygulama, ilk açıldığında kullanım talimatı metnini sesli olarak okuyarak kullanıcıları yönlendirecek.
 
Etiketin üzerinde yer alan kodun okutulmasıyla ise; ‘Ürün ismi, gramaj, kullanım alanları, kullanım talimatı, dikkat edilecek hususlar ve çağrı merkezi” bilgileri kullanıcıya aktarılacak.
 
Bilgiler arasındaki her geçiş sonrasında ulaşılan bilgiler akıllı telefonlar aracılığıyla robotik bir sesle okunacak.
 
Tüm bu özelliklerin yanı sıra, ürünler üzerinde QR kodunun bulunmaması veya herhangi bir sebeple okunmaması durumunda kişiler, uygulama açıkken telefonu sallayarak ‘Sesli arama’ modunu aktive edebilecek.
 
Aktive olan uygulamaya ürünün ismini söyleyen kullanıcı, istediği ürünün içeriklerine ulaşılabilecek'' dedi.
 
www.vikingtemizlik.com.tr
 

,


YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Ekonomide yaşadığımız sorunlar açık.
Diğer Yazarlar
Türkiye ekonomisinin temeli % 99.8 KOBİ’lerimize bağlı.
Truva’nın Unesco Dünya Kültür Mirası listesine girişinin 20. yılı olan 2018; ülkemizde “Truva Yılı” ilan edildi.
AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan, 13 Şubat 2018’de yaptığı konuşmada, “Bizim için Afrin neyse Ege’deki, Kıbrıs’taki haklarımız da odur. Savaş gemilerimiz, Hava Kuvvetlerimiz, gerektiğinde her türlü müdahaleyi yapmak için yakın takipteler” dedi.
Haber programında Zeytindalı Harekâtı için Afrin’e giden Mehmetçikleri izliyorum.
Ne yapmalıyız, yapabiliriz? Aydınlara düşen görevler ne olur?
Sezon başından bu yana ön görülen ve tahmin edildiği gibi, büyük takımların zor – kolay maç periyotları sonucunda 3 büyüklerin puanlarının eşitleneceği öngörüsü sonunda gerçekleşti.
Dünyanın bir bütün olduğu günümüzde, bilimsel verilerden yararlanmanın vakti gelmiştir.
Aşırı sağcı Almanya için Alternatif (AfD) Partisi’ndeki siyasetçiler başta olmak üzere Türk karşıtı olarak yorumlanabilecek söylem yükselişe geçti.
Kaçak su bedellerini kim ödüyor?
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
Bir meslek sahibi olmak mı yoksa dünyayı keşfetmek mi?