22.01.2018,17:07
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
RestorFX, 2018 yılında 32 bayiye ulaşma hedefinde
Ülkede artan araç sayısı ile birlikte, araçların boya koruma ve yenileme hizmetlerine olan ihtiyaç artarak devam ediyor.
Bu amaçla hizmet veren Türkiye’ye henüz bir yıl önce girmesine rağmen franchise talepleri ile hızla büyüyen RestorFX, 2018 yılında 32 bayiye ulaşma hedefinde.
 
İstanbul’da farklı ilçeler başta olmak üzere, Bursa, Adana, Trabzon, Tekirdağ, Gaziantep, Muğla, Denizli, Erzurum, Antalya, Balıkesir gibi illerde yatırımcılarına fırsatlar sunuyor. 
 
RestorFX yatırımcısına franchise giriş bedeli, isim hakkı, royalty, ürün paketi, eğitim ve promosyon ürünleri içinde toplam 75 bin TL yatırım maliyeti ve ayrıca açılan bir şube için yıllık 1 milyon TL ciro hedefi sunuyor.
 
RestorFX, Avustralya, İngiltere, Fransa, Belçika, Arjantin, Kazakistan, Mısır, Hindistan, Rusya, Kore başta olmak üzere dünyada 55 ülkede binlerce bayiye sahip.
 
Türkiye’de ise; İstanbul (Pendik-Maslak-Mahmutbey-Yenisahra), Nevşehir, Kocaeli, Diyarbakır, İzmir, Ankara (Yenimahalle), Sivas, Düzce, Konya, Karamürsel, Eskişehir, Adıyaman, Mersin, Yozgat, Karaman ve Şanlıurfa’da franchise şubelerini açtı ve açmaya da devam ediyor. 
 
Hava ve Deniz Taşıtlarıİle Hizmet Ağını Güçlendirecek
 
Çevreye duyarlı ürünler kullanılan RestorFX uygulaması, uzun araştırmalar ve son teknolojiyle ortaya çıkmış, kimyasal bir yöntem.
 
Bu yöntemle, boya katmanına derinlemesine iniliyor, hasarlar kalıcı olarak yok ediliyor ve araç boyası ilk günkü parlaklığına kavuşturuluyor.
 
Eğitimli, sertifikalı bir ekiple ve kısa zamanda yapılan uygulama, araçları ilk günkü görünümüne kavuşturuyor; değerini geri kazandırıyor.
 
Ar-Ge süreci tamamlandıktan sonra yakın gelecekte ise; ülkemizde hava ve deniz taşıtları içinde uygulamalara başlanacak. 
 
www.restorfx.com.tr
 
İnstagram: restorfxtr
 
Facebook: RestorFX Türkiye 

,


YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Geçtiğimiz hafta Antalya’da, çeyrek asrı geride bırakan bir organizasyonda bulundum.
Diğer Yazarlar
Türkiye ekonomisinin temeli % 99.8 KOBİ’lerimize bağlı.
Doğunun en batısı…Batının en doğusu…
Çavuşoğlu, kendi dönemlerinde hiçbir gelişme olmadığını da iddia etmişti.
Tarih 15 Nisan 2013.
Bu melanetleri işlemekle, işlettirmekle hangi amaca varılmak istenmiştir?
Sezon başından bu yana ön görülen ve tahmin edildiği gibi, büyük takımların zor – kolay maç periyotları sonucunda 3 büyüklerin puanlarının eşitleneceği öngörüsü sonunda gerçekleşti.
Dünyanın bir bütün olduğu günümüzde, bilimsel verilerden yararlanmanın vakti gelmiştir.
Savaş yorgunu Avrupa kıtasının önce ekonomik işbirliği ile başladığı ve bir barış ve refah fikri olarak ilerleyen Avrupa projesi için önemli bir döneme tanıklık ediyoruz.
Unutmamalıdır ki, tarihinin hakikatına vakıf olmak bir ülkenin bağışıklık ilacıdır.
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
Bir meslek sahibi olmak mı yoksa dünyayı keşfetmek mi?