15.12.2017,07:26
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
NN Hayat ve Emeklilik'ten acentelerine 'Finansal Mühendislik' eğitimi
NN Hayat ve Emeklilik’in yüksek hacimde hayat sigortası satışı yapan veya satış yapma potansiyeli olan acentelerini geliştirmek ve daha başarılı satışlar için motive etmek amacıyla...
2016 yılında başlattığı ve 2017 yılında da devam eden, Hayat Ligi’nde üçüncü üç aylık dönemi sona erdi.
 
Bu dönemi başarıyla tamamlayıp, dördüncü üç aylık döneme geçmeye hak kazanmış acenteleri için, NN Akademi tarafından; Rahmi Koç Müzesi’nde “Finansal Mühendislik” eğitimi düzenlendi.
 
Bu eğitimle katılımcılar, ekonomik göstergelerin varlık fiyatlarına etkisi, piyasa dalgalanmaları, tarihte yaşanan krizler ve yaşanan ekonomik krizlerin yatırımcılar tarafından nasıl fırsata çevirebileceği ve yatırım tuzakları ile ilgili konular hakkında önemli bilgiler edindiler.
NN Akademi, Hayat Ligi’nin yeni döneminde de yarışacak acentelere yönelik farklı deneyimler kazandıran, keyifli ve bir o kadar da geliştirici eğitimlerini sürdürmeye devam edecek.
 

,


YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Herkes istihdam meselesine takılmış durumda. Hatta şu an TOBB üyelerinden artı 2 istihdam istendi.
Diğer Yazarlar
Zenginlerden daha mı çok vergi alınsa?
Tanrı’nın yeryüzünde kendine ayırdığı iki toprak parçasından birisi olan Kudüs hiçbir milletin ya da dinin tek başına malı değildir. Özeldir. Kutsaldır. Ata yadigarıdır. Tüm insanlığın ortak mirasıdır.
Girit Adası’nın hukuki statüsü hakkında tarihçiler tarafından kullanılan iki tez vardır.
Meslekî bıkkınlık ya da günümüzün moda tabiriyle “Tükenmişlik Sendromu” uzun yıllar aynı mesleği yapmak zorunda kalanlarda sıkça görülebilen psikolojik bir rahatsızlıktır.
Süper Lig’te 13. Hafta geride kalırken, oluşan görüntüyü Afrika’nın vahşi topraklarında yaşanan yırtıcı savaşlarına benzetiyorum.
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
Yüksek enflasyon dönemlerinde işletmeleri bekleyen büyük tehlike...
PESCO, Avrupa’daki dengeleri ve Türkiye’nin durumunu nasıl etkileyecek?
İşlenen mühendislik sefaletlerinin sonuçlarını merak etmez misiniz?
“Her ölüm, sana olan küçük bir ölümdür. ‘Çanların kimin için çaldığını sorması için birini gönderme, onlar senin için çalıyor’. Her ölüm, senin ölümündür. Ağaçtan kuru bir yaprak düştüğünde bile, o senin ölümündür.” Osho
Bir meslek sahibi olmak mı yoksa dünyayı keşfetmek mi?