22.02.2018,12:14
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
NN Hayat ve Emeklilik'ten acentelerine 'Finansal Mühendislik' eğitimi
NN Hayat ve Emeklilik’in yüksek hacimde hayat sigortası satışı yapan veya satış yapma potansiyeli olan acentelerini geliştirmek ve daha başarılı satışlar için motive etmek amacıyla...
2016 yılında başlattığı ve 2017 yılında da devam eden, Hayat Ligi’nde üçüncü üç aylık dönemi sona erdi.
 
Bu dönemi başarıyla tamamlayıp, dördüncü üç aylık döneme geçmeye hak kazanmış acenteleri için, NN Akademi tarafından; Rahmi Koç Müzesi’nde “Finansal Mühendislik” eğitimi düzenlendi.
 
Bu eğitimle katılımcılar, ekonomik göstergelerin varlık fiyatlarına etkisi, piyasa dalgalanmaları, tarihte yaşanan krizler ve yaşanan ekonomik krizlerin yatırımcılar tarafından nasıl fırsata çevirebileceği ve yatırım tuzakları ile ilgili konular hakkında önemli bilgiler edindiler.
NN Akademi, Hayat Ligi’nin yeni döneminde de yarışacak acentelere yönelik farklı deneyimler kazandıran, keyifli ve bir o kadar da geliştirici eğitimlerini sürdürmeye devam edecek.
 

,


YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Türkiye reel sektör bazında konsantrasyonunu ihracata bağlamış durumda. Elbette bunun önemini yok sayacak değilim.
Diğer Yazarlar
Türkiye ekonomisinin temeli % 99.8 KOBİ’lerimize bağlı.
Truva’nın Unesco Dünya Kültür Mirası listesine girişinin 20. yılı olan 2018; ülkemizde “Truva Yılı” ilan edildi.
AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan, 13 Şubat 2018’de yaptığı konuşmada, “Bizim için Afrin neyse Ege’deki, Kıbrıs’taki haklarımız da odur. Savaş gemilerimiz, Hava Kuvvetlerimiz, gerektiğinde her türlü müdahaleyi yapmak için yakın takipteler” dedi.
Haber programında Zeytindalı Harekâtı için Afrin’e giden Mehmetçikleri izliyorum.
Ne yapmalıyız, yapabiliriz? Aydınlara düşen görevler ne olur?
Sezon başından bu yana ön görülen ve tahmin edildiği gibi, büyük takımların zor – kolay maç periyotları sonucunda 3 büyüklerin puanlarının eşitleneceği öngörüsü sonunda gerçekleşti.
Dünyanın bir bütün olduğu günümüzde, bilimsel verilerden yararlanmanın vakti gelmiştir.
Aşırı sağcı Almanya için Alternatif (AfD) Partisi’ndeki siyasetçiler başta olmak üzere Türk karşıtı olarak yorumlanabilecek söylem yükselişe geçti.
Kaçak su bedellerini kim ödüyor?
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
Bir meslek sahibi olmak mı yoksa dünyayı keşfetmek mi?