17.12.2017,07:19
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
PETROFER, dijital dönüşümünü itelligence ile gerçekleştiriyor
65 yılı aşkın tecrübe ve birikime sahip, endüstriyel yağlar ve kimyasallar üreticisi Alman PETRO-FER, itelligence ile gerçekleştirdiği iş birliği kapsamında SAP’ye yaptığı yatırımla, iş süreçlerini dijitale taşıyor.
 
Merkezi Almanya’da bulunan ve İzmir’deki fabrikasıyla 1.200’ün üzerindeki ürün gamını Türkiye ve uluslararası pazarlarda 40’tan fazla ülkeye taşıyan PETROFER, dijital dönüşümünü itelligence ile gerçekleştirerek uluslararası gücünü artırmayı hedefliyor.
 
İş uygulamaları alanında dünyanın lider yazılımı SAP’nin ekosisteminde yer alan en büyük uluslararası iş ortaklarından itelligence, kimya sektöründeki birikim ve uzmanlığını PETROFER’in iş süreçlerini kolaylaştırmak için kullanacak.
 
SAP S/4HANA çözümünün en son versiyonu olan “17.09”un ilk kez devreye alınacağı proje kapsamında, PETROFER’in tüm süreçleri sadeleştirilerek, tek ve entegre bir platform üzerinden yönetilecek.
 
Projeyle gerçek zamanlı iş takibi yapılırken, anlık karar alabilmek için de karar destek mekanizmaları güçlendirilecek.
 
Mayıs 2018’de tamamlanacak proje kapsamında; satıştan pazarlamaya, finanstan üretime, lojistikten ürün geliştirmeye, servisten insan kaynaklarına kadar, PETROFER’in tüm iş süreçleri, tek bir sistem altyapısında birleştirilerek operasyonel verimliliği artırılacak. 
 
Kimya sektörünün devleri SAP ile büyüyor
 
Global değerlendirme raporlarına göre; kimya sektöründe faaliyet gösteren en büyük 100 şirketten 97’sinin SAP çözümlerini kullandığının altını çizen itelligence Endüstri Satışları Direktörü Fatih Irak, “Dünyada olduğu gibi ülkemizde de kimya sektöründe faaliyet gösteren şirketler, iş süreçlerinde SAP’i tercih etmeye devam ediyor.
 
Bu kapsamda; ülkemizin önemli endüstriyel ve otomotiv yağları üreticilerinden PETROFER’in iş süreçlerini kusursuzlaştıracak yeni teknolojileri kullanmak için kendileriyle birlikte yola çıkmaktan büyük mutluluk duyuyor, yeni nesil ERP olarak adlandırdığımız, SAP S/4HANA çözümünün son versiyonunu devreye alacağımız projemizin heyecanını yaşıyoruz” dedi.
 
itelligence Hakkında;
 
1989’da Almanya’da kurulan itelligence, iş uygulamaları alanında dünya lideri yazılım SAP’nin ekosisteminde yer alan en büyük uluslararası iş ortaklarından biri.
 
24 ülkedeki 6.000 çalışanıyla SAP çözümlerini tamamlayıcı yaklaşımlar üretiyor.
 
Gelişen teknolojiyi kurumların hizmetine sunarak rekabet güçlerini artırıyor.
 
Dijital dönüşüm ve sürdürülebilir büyüme hedeflerine ulaşmalarını sağlıyor.
 
SAP’nin Platin İş Ortağı konumundaki itelligence, 2000 yılından bu yana ülkemizde de faaliyet gösteriyor.
 
Şirketin en büyük pazarları arasında Almanya, Amerika, Danimarka, İngiltere ve İsviçre’nin yanı sıra, SAP ekosistemindeki öne çıkan performansıyla Türkiye de yer alıyor.
 
itelligence, Türkiye’deki 525 kişilik uzman ekibiyle, 360’ın üzerinde müşteriye SAP kurumsal yazılım çözümleri ve danışmanlığı alanında hizmet veriyor.
 
www.itelligencegroup.com/tr
 

,


YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Herkes istihdam meselesine takılmış durumda. Hatta şu an TOBB üyelerinden artı 2 istihdam istendi.
Diğer Yazarlar
Zenginlerden daha mı çok vergi alınsa?
Tanrı’nın yeryüzünde kendine ayırdığı iki toprak parçasından birisi olan Kudüs hiçbir milletin ya da dinin tek başına malı değildir. Özeldir. Kutsaldır. Ata yadigarıdır. Tüm insanlığın ortak mirasıdır.
Girit Adası’nın hukuki statüsü hakkında tarihçiler tarafından kullanılan iki tez vardır.
Meslekî bıkkınlık ya da günümüzün moda tabiriyle “Tükenmişlik Sendromu” uzun yıllar aynı mesleği yapmak zorunda kalanlarda sıkça görülebilen psikolojik bir rahatsızlıktır.
Süper Lig’te 13. Hafta geride kalırken, oluşan görüntüyü Afrika’nın vahşi topraklarında yaşanan yırtıcı savaşlarına benzetiyorum.
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
Yüksek enflasyon dönemlerinde işletmeleri bekleyen büyük tehlike...
PESCO, Avrupa’daki dengeleri ve Türkiye’nin durumunu nasıl etkileyecek?
İşlenen mühendislik sefaletlerinin sonuçlarını merak etmez misiniz?
“Her ölüm, sana olan küçük bir ölümdür. ‘Çanların kimin için çaldığını sorması için birini gönderme, onlar senin için çalıyor’. Her ölüm, senin ölümündür. Ağaçtan kuru bir yaprak düştüğünde bile, o senin ölümündür.” Osho
Bir meslek sahibi olmak mı yoksa dünyayı keşfetmek mi?