21.03.2018,03:58
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
PETROFER, dijital dönüşümünü itelligence ile gerçekleştiriyor
65 yılı aşkın tecrübe ve birikime sahip, endüstriyel yağlar ve kimyasallar üreticisi Alman PETRO-FER, itelligence ile gerçekleştirdiği iş birliği kapsamında SAP’ye yaptığı yatırımla, iş süreçlerini dijitale taşıyor.
 
Merkezi Almanya’da bulunan ve İzmir’deki fabrikasıyla 1.200’ün üzerindeki ürün gamını Türkiye ve uluslararası pazarlarda 40’tan fazla ülkeye taşıyan PETROFER, dijital dönüşümünü itelligence ile gerçekleştirerek uluslararası gücünü artırmayı hedefliyor.
 
İş uygulamaları alanında dünyanın lider yazılımı SAP’nin ekosisteminde yer alan en büyük uluslararası iş ortaklarından itelligence, kimya sektöründeki birikim ve uzmanlığını PETROFER’in iş süreçlerini kolaylaştırmak için kullanacak.
 
SAP S/4HANA çözümünün en son versiyonu olan “17.09”un ilk kez devreye alınacağı proje kapsamında, PETROFER’in tüm süreçleri sadeleştirilerek, tek ve entegre bir platform üzerinden yönetilecek.
 
Projeyle gerçek zamanlı iş takibi yapılırken, anlık karar alabilmek için de karar destek mekanizmaları güçlendirilecek.
 
Mayıs 2018’de tamamlanacak proje kapsamında; satıştan pazarlamaya, finanstan üretime, lojistikten ürün geliştirmeye, servisten insan kaynaklarına kadar, PETROFER’in tüm iş süreçleri, tek bir sistem altyapısında birleştirilerek operasyonel verimliliği artırılacak. 
 
Kimya sektörünün devleri SAP ile büyüyor
 
Global değerlendirme raporlarına göre; kimya sektöründe faaliyet gösteren en büyük 100 şirketten 97’sinin SAP çözümlerini kullandığının altını çizen itelligence Endüstri Satışları Direktörü Fatih Irak, “Dünyada olduğu gibi ülkemizde de kimya sektöründe faaliyet gösteren şirketler, iş süreçlerinde SAP’i tercih etmeye devam ediyor.
 
Bu kapsamda; ülkemizin önemli endüstriyel ve otomotiv yağları üreticilerinden PETROFER’in iş süreçlerini kusursuzlaştıracak yeni teknolojileri kullanmak için kendileriyle birlikte yola çıkmaktan büyük mutluluk duyuyor, yeni nesil ERP olarak adlandırdığımız, SAP S/4HANA çözümünün son versiyonunu devreye alacağımız projemizin heyecanını yaşıyoruz” dedi.
 
itelligence Hakkında;
 
1989’da Almanya’da kurulan itelligence, iş uygulamaları alanında dünya lideri yazılım SAP’nin ekosisteminde yer alan en büyük uluslararası iş ortaklarından biri.
 
24 ülkedeki 6.000 çalışanıyla SAP çözümlerini tamamlayıcı yaklaşımlar üretiyor.
 
Gelişen teknolojiyi kurumların hizmetine sunarak rekabet güçlerini artırıyor.
 
Dijital dönüşüm ve sürdürülebilir büyüme hedeflerine ulaşmalarını sağlıyor.
 
SAP’nin Platin İş Ortağı konumundaki itelligence, 2000 yılından bu yana ülkemizde de faaliyet gösteriyor.
 
Şirketin en büyük pazarları arasında Almanya, Amerika, Danimarka, İngiltere ve İsviçre’nin yanı sıra, SAP ekosistemindeki öne çıkan performansıyla Türkiye de yer alıyor.
 
itelligence, Türkiye’deki 525 kişilik uzman ekibiyle, 360’ın üzerinde müşteriye SAP kurumsal yazılım çözümleri ve danışmanlığı alanında hizmet veriyor.
 
www.itelligencegroup.com/tr
 

,


YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Herkesin dilinde aynı soru: Dolara ne oluyor? Aslına bakarsanız güncel gelişmeler her zaman, günlük şaşkınlıkları da beraberinde getiriyor.
Diğer Yazarlar
Türkiye ekonomisinin temeli % 99.8 KOBİ’lerimize bağlı.
Öyle bir coğrafya düşünün ki; doğudan gelen ticaret yollarının batıya açılan kapısı.
01 Mart 2018 Perşembe günü Kastanies-Pazarkule sınırı yakınında Türk topraklarına giren 2 Yunan askeri, bölgede devriye dolaşan Türk askerleri tarafından yakalanarak gözaltına alındı.
Çanakkale zaferlerinin 103. Yıldönümünü kutlamaya hazırlanıyoruz. Ama ne kutlama!
Ne yapmalıyız, yapabiliriz? Aydınlara düşen görevler ne olur?
Kaçak su bedellerini kim ödüyor?
Geçmişte olduğu gibi, günümüzde de, ülkeler arasında çıkan savaşların nedenleri araştırıldığında, asıl nedenlerin başında çıkar amaçlarının, yani ekonomik nedenlerin olduğu görülecektir.
Aşırı sağcı Almanya için Alternatif (AfD) Partisi’ndeki siyasetçiler başta olmak üzere Türk karşıtı olarak yorumlanabilecek söylem yükselişe geçti.
Sezon başından bu yana ön görülen ve tahmin edildiği gibi, büyük takımların zor – kolay maç periyotları sonucunda 3 büyüklerin puanlarının eşitleneceği öngörüsü sonunda gerçekleşti.
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
Bir meslek sahibi olmak mı yoksa dünyayı keşfetmek mi?