15.12.2017,07:30
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
GREEN Chemicals'ın eğitim faaliyetlerinin başında; 'Müşteri İlişkileri Eğitimi' geliyor
Ülkemizin yüzde yüz yerli sermaye ile kurulmuş firmalarından olan kimyevi hammadde üreticisi GREEN Chemicals A.Ş., üretimini sürdürürken ayrıca çalışan kalitesini de sürekli uyguladığı eğitimlerle artırmaya devam ediyor.
 
Firmanın İnsan Kaynakları departmanının tüm yıl boyunca gerçekleştirdiği eğitim faaliyetlerinin başında “Müşteri İlişkileri Eğitimi” geliyor. 
 
Tüm Ekibe İş Hayatında İlişki Yönetimi Eğitimi
 
GREEN Chemicals A.Ş. tarafından anlaşılan bir eğitim danışmanlık firması öncülüğünde verilen eğitimlerde gerek masa başı, gerekse de sahada çalışan ve firmalar ile birebir temasta olan ekibe iş hayatında ilişki yönetimi eğitimi verildi.
 
Üretirken de eğiten anlayışı benimseyen kimya devi; 2 tam gün olarak çalışanlarına sunduğu eğitimlerde çalışanlarını bilgilendirerek donanımlarını artırmayı hedefliyor.
 
“İş Hayatında İlişkileri Doğru Şekilde Yönetmeye Hazır Olun”
 
Firmanın Kocaeli Gebze’de bulunan tesislerinde, seminer salonunda gerçekleştirilen eğitimlere değinen Genel Müdür Yardımcısı Cengiz Ay; bu eğitimler için geri dönüşlerin hem eğitimci için hem eğitim içeriği açısından olumlu olduğunu, GREEN Chemicals bünyesinde 25 kişinin bu eğitime katıldığını belirtti.
 
Cengiz Ay ayrıca, satış açısından da gereken teorik bilgiler net aktarıldıktan ve eğitim tamamlandıktan sonra bu sistemin rakamlara olumlu şekilde yansıyacağını umduklarını, çalışanlarına “müşteri karşısına çıkmaya hazır olun” mesajını da, bu eğitimler sayesinde verdiklerini sözlerine ekledi. 
 

,


YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Herkes istihdam meselesine takılmış durumda. Hatta şu an TOBB üyelerinden artı 2 istihdam istendi.
Diğer Yazarlar
Zenginlerden daha mı çok vergi alınsa?
Tanrı’nın yeryüzünde kendine ayırdığı iki toprak parçasından birisi olan Kudüs hiçbir milletin ya da dinin tek başına malı değildir. Özeldir. Kutsaldır. Ata yadigarıdır. Tüm insanlığın ortak mirasıdır.
Girit Adası’nın hukuki statüsü hakkında tarihçiler tarafından kullanılan iki tez vardır.
Meslekî bıkkınlık ya da günümüzün moda tabiriyle “Tükenmişlik Sendromu” uzun yıllar aynı mesleği yapmak zorunda kalanlarda sıkça görülebilen psikolojik bir rahatsızlıktır.
Süper Lig’te 13. Hafta geride kalırken, oluşan görüntüyü Afrika’nın vahşi topraklarında yaşanan yırtıcı savaşlarına benzetiyorum.
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
Yüksek enflasyon dönemlerinde işletmeleri bekleyen büyük tehlike...
PESCO, Avrupa’daki dengeleri ve Türkiye’nin durumunu nasıl etkileyecek?
İşlenen mühendislik sefaletlerinin sonuçlarını merak etmez misiniz?
“Her ölüm, sana olan küçük bir ölümdür. ‘Çanların kimin için çaldığını sorması için birini gönderme, onlar senin için çalıyor’. Her ölüm, senin ölümündür. Ağaçtan kuru bir yaprak düştüğünde bile, o senin ölümündür.” Osho
Bir meslek sahibi olmak mı yoksa dünyayı keşfetmek mi?