18.03.2018,20:33
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
GREEN Chemicals'ın eğitim faaliyetlerinin başında; 'Müşteri İlişkileri Eğitimi' geliyor
Ülkemizin yüzde yüz yerli sermaye ile kurulmuş firmalarından olan kimyevi hammadde üreticisi GREEN Chemicals A.Ş., üretimini sürdürürken ayrıca çalışan kalitesini de sürekli uyguladığı eğitimlerle artırmaya devam ediyor.
 
Firmanın İnsan Kaynakları departmanının tüm yıl boyunca gerçekleştirdiği eğitim faaliyetlerinin başında “Müşteri İlişkileri Eğitimi” geliyor. 
 
Tüm Ekibe İş Hayatında İlişki Yönetimi Eğitimi
 
GREEN Chemicals A.Ş. tarafından anlaşılan bir eğitim danışmanlık firması öncülüğünde verilen eğitimlerde gerek masa başı, gerekse de sahada çalışan ve firmalar ile birebir temasta olan ekibe iş hayatında ilişki yönetimi eğitimi verildi.
 
Üretirken de eğiten anlayışı benimseyen kimya devi; 2 tam gün olarak çalışanlarına sunduğu eğitimlerde çalışanlarını bilgilendirerek donanımlarını artırmayı hedefliyor.
 
“İş Hayatında İlişkileri Doğru Şekilde Yönetmeye Hazır Olun”
 
Firmanın Kocaeli Gebze’de bulunan tesislerinde, seminer salonunda gerçekleştirilen eğitimlere değinen Genel Müdür Yardımcısı Cengiz Ay; bu eğitimler için geri dönüşlerin hem eğitimci için hem eğitim içeriği açısından olumlu olduğunu, GREEN Chemicals bünyesinde 25 kişinin bu eğitime katıldığını belirtti.
 
Cengiz Ay ayrıca, satış açısından da gereken teorik bilgiler net aktarıldıktan ve eğitim tamamlandıktan sonra bu sistemin rakamlara olumlu şekilde yansıyacağını umduklarını, çalışanlarına “müşteri karşısına çıkmaya hazır olun” mesajını da, bu eğitimler sayesinde verdiklerini sözlerine ekledi. 
 

,


YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Türk reel sektörünün şu an için önündeki en kritik gündemlerden birini dijitalleşme oluşturuyor.
Diğer Yazarlar
Türkiye ekonomisinin temeli % 99.8 KOBİ’lerimize bağlı.
Öyle bir coğrafya düşünün ki; doğudan gelen ticaret yollarının batıya açılan kapısı.
01 Mart 2018 Perşembe günü Kastanies-Pazarkule sınırı yakınında Türk topraklarına giren 2 Yunan askeri, bölgede devriye dolaşan Türk askerleri tarafından yakalanarak gözaltına alındı.
Çanakkale zaferlerinin 103. Yıldönümünü kutlamaya hazırlanıyoruz. Ama ne kutlama!
Ne yapmalıyız, yapabiliriz? Aydınlara düşen görevler ne olur?
Kaçak su bedellerini kim ödüyor?
Geçmişte olduğu gibi, günümüzde de, ülkeler arasında çıkan savaşların nedenleri araştırıldığında, asıl nedenlerin başında çıkar amaçlarının, yani ekonomik nedenlerin olduğu görülecektir.
Aşırı sağcı Almanya için Alternatif (AfD) Partisi’ndeki siyasetçiler başta olmak üzere Türk karşıtı olarak yorumlanabilecek söylem yükselişe geçti.
Sezon başından bu yana ön görülen ve tahmin edildiği gibi, büyük takımların zor – kolay maç periyotları sonucunda 3 büyüklerin puanlarının eşitleneceği öngörüsü sonunda gerçekleşti.
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
Bir meslek sahibi olmak mı yoksa dünyayı keşfetmek mi?