23.11.2017,19:27
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
Aybek Sel, Omurga Portföy Genel Müdür Yardımcısı oldu
Omurga Portföy, finans sektöründe 20 yılı aşkın deneyim sahibi olan Aybek Sel’i ekibine dahil etti.
Finans ve gayrimenkul sektörlerinde uzman yönetici ekibiyle ön plana çıkan Omurga Portföy’ün (Omurga Gayrimenkul ve Girişim Sermayesi Portföy Yönetimi) Genel Müdür Yardımcılığı’na Aybek Sel getirildi.
 
Aybek Sel, bugüne kadar Akbank, Garanti Bankası, Deutsche Bank, Citibank, TEB Portföy Yönetimi’nde yatırım ve özel bankacılık alanlarında üst düzey yöneticilik görevlerinde bulundu. 
 
Türkiye’nin ilk bağımsız portföy yönetim şirketlerinden biri olan Perform Portföy Yönetimi A.Ş.’de Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür olarak da görev aldı. 
 
İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği’ni bitiren Sel, ABD’de San DiegoState Üniversitesi İşletme Bölümü’nde MBA eğitimini tamamladı. 
 
Omurga Gayrimenkul ve Girişim Sermayesi Portföy Yönetimi A.Ş. Hakkında;
 
Sermaye Piyasası Kurulu’nun verdiği izin ve yetki ile Omurga Yapı tarafından kurulan Omurga Portföy, yatırımcıları bir araya getirerek daha büyük ölçekli ve verimli yatırım olanakları sunuyor.
 
Omurga Portföy’ün tasarım, inşaat, gayrimenkul ve finans alanlarında tecrübeli ekibi, gayrimenkul yatırımlarının değerlendirilmesi için stratejiier geliştirerek, en verimli şekilde fonları yönetiyor.
 
http://www.omurgacap.com/
 

,


YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Ekonomiden Sorumlu Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, ekonomi zirvesinde öyle bir tablo ortaya koydu ki inanılmaz. Hatta bir ara içimden ‘Beni Şimşek’in ülkesine götürün’ demek geldi.
Diğer Yazarlar
2018’de vatandaş, belki de evim yok diye sevinecek.
Türk Siyasi hayatına yeni bir parti daha katılıyor…
Türk Silahlı Kuvvetlerine subay adayı yetiştiren toplam dört askeri liseden üçü Osmanlı Devleti döneminde, birisi de Cumhuriyet döneminde kuruldu.
Basında yer alan haberlere göre AKP İstanbul il teşkilatları, Atatürk’ün 79. ölüm yıldönümünde Anıtkabir’e ziyaret organizasyonu düzenliyorlarmış!
Evet, Fenerbahçe yönetimi bile bile lades dedi.
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
KOBİ’ler de en önemli sorun, işletmelerin iyi yönetilememesidir.
PESCO, Avrupa’daki dengeleri ve Türkiye’nin durumunu nasıl etkileyecek?
İşlenen mühendislik sefaletlerinin sonuçlarını merak etmez misiniz?
“Her ölüm, sana olan küçük bir ölümdür. ‘Çanların kimin için çaldığını sorması için birini gönderme, onlar senin için çalıyor’. Her ölüm, senin ölümündür. Ağaçtan kuru bir yaprak düştüğünde bile, o senin ölümündür.” Osho
Şirketlerin kurumsal Check-Upları ve ihtiyaç analizlerini bilimsel temelli yapmak artık çok kolay