17.12.2017,20:34
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
G-20 Genç Liderler Zirvesi'nde,Türkiye'yi Global Connection temsil etti
Fransa'da yapılan G-20 Genç Liderler Zirvesi'ne, Türkiye'yi temsilen Onur Tayşu katıldı.
G-20 Genç Liderler Derneği Danışma Kurulu zirveye katılacakları seçerek davet ediyor.
 
Bu yıl zirveye 45 yaş altı 100 genç yönetici katıldı.
 
Her yıl düzenlenen ve bu yıl 27 Eylül - 1 Ekim tarihleri arasında Fransa'nın Evian kentinde gerçekleştirilen G-20 Genç Liderler Zirvesi'ne Global Connection Genel Koordinatörü Onur Tayşu da davet edildi.
 
Tayşu, Zirve'de Türkiye'yi temsil etti.
G-20 Genç Liderler Zirvesi'ne, dünyanın en büyük 19 ekonomisi ile AB Komisyonu'ndan oluşan G-20 ülkelerini temsilen 45 yaş altı 100 genç yönetici katıldı.
 
G-20 Uluslararası Komitesi ile eşgüdümlü olarak çalışan G-20 Genç Liderler Zirvesi 5 gün sürdü.
 
Zirveye katılan genç yöneticiler, bizzat G-20 Genç Liderler Derneği Danışma Kurulu tarafından seçiliyor.
 
Zirveye "değişime açık, yeniliğe uyum sağlayabilen, yeni fikir ve sinerjileri keşfedebilen ve diğer liderleri dinlemeye açık olan genç yöneticiler" davet ediliyor.
 
Genel Koordinatör Onur Tayşu da, bu Danışma Kurulu tarafından zirveye davet edildi.
 
Tayşu, Türkiye'nin en önemli ve en kapsamlı tanıtım mecralarından olan Turkey Discover the Potential'ın (TDP) dünyadaki yayınlarını yönetti.
 
Zirvenin bu yılki bölümlerinde Enerji Sektörü Komitesi, Gıda Güvenliği ve Beslenme Komitesi, Küresel Finans Sektörü Komitesi, İş Oluşturma ve Geliştirme Komitesi ile Değişim Komitesi oturumları yapıldı.
 
http://www.gcmediagroup.com/TR

,


YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Bitcoin konusundaki olasılıkları geçen hafta içerisinde kaleme almıştım. Evet tekrarlıyorum, buradan dünya çapında çok büyük bir soygun ve vurgun bekliyorum.
Diğer Yazarlar
Zenginlerden daha mı çok vergi alınsa?
Tanrı’nın yeryüzünde kendine ayırdığı iki toprak parçasından birisi olan Kudüs hiçbir milletin ya da dinin tek başına malı değildir. Özeldir. Kutsaldır. Ata yadigarıdır. Tüm insanlığın ortak mirasıdır.
Girit Adası’nın hukuki statüsü hakkında tarihçiler tarafından kullanılan iki tez vardır.
Meslekî bıkkınlık ya da günümüzün moda tabiriyle “Tükenmişlik Sendromu” uzun yıllar aynı mesleği yapmak zorunda kalanlarda sıkça görülebilen psikolojik bir rahatsızlıktır.
Süper Lig’te 13. Hafta geride kalırken, oluşan görüntüyü Afrika’nın vahşi topraklarında yaşanan yırtıcı savaşlarına benzetiyorum.
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
Son birkaç yıldır ülkemizde yaşanan yüksek kur artışları, işletmelerimizi oldukça zorlamakta, maliyet, fiyatlama ve kâr döngüsünü yakalamak her geçen gün daha da güç hale gelmektedir.
PESCO, Avrupa’daki dengeleri ve Türkiye’nin durumunu nasıl etkileyecek?
Barajlarımızın faydalı hacimlerinin yüzde 90’nı asla görev yapmaz, yapamaz. Yani ihtiyacın on misli baraj yapılmıştır’ demişim.
“Her ölüm, sana olan küçük bir ölümdür. ‘Çanların kimin için çaldığını sorması için birini gönderme, onlar senin için çalıyor’. Her ölüm, senin ölümündür. Ağaçtan kuru bir yaprak düştüğünde bile, o senin ölümündür.” Osho
Bir meslek sahibi olmak mı yoksa dünyayı keşfetmek mi?