25.11.2017,12:21
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk,genç işadamları ve girişimcileri ilçeye yatırım yapmaya davet etti
Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, Türkiye Genç İşadamları Derneği (TÜGİAD) Ankara Şube Başkanı Ercan Kahraman ve yönetim kurulu üyelerini ağırladı.
Kahramankazan’ın iş ve sanayi dünyasındaki potansiyelinin masaya yatırıldığı ziyarette, Başkan Ertürk genç işadamları ve girişimcileri ilçeye yatırım yapmaya davet etti.
 
TÜGİAD Ankara Şube Başkanı Ercan Kahraman ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk’ü ziyaret etti.
 
Kahramankazan’ın potansiyeli konuşuldu
 
Ziyarette Kahramankazan’ın iş dünyası ve sanayi alanındaki potansiyeli masaya yatırıldı.
 
Başkan Ertürk, İstanbul aksı üzerinde yer alan Kahramankazan’da faaliyet gösteren TAİ/TUSAŞ, Ankara Lojistik Üssü, Saray Sanayi kümelenmesi, ağır soda külü madeni gibi dev yatırımlar hakkında bilgi verdi.
 
Kahramankazan-Ankara arasındaki devlet karayolunun yenilenecek olması ve Kahramankazan-Esenboğa Havalimanı arasında ise yeni bir yol açılacağını anımsatan Ertürk, bu yatırımların ilçelerine büyük katkılar sunacağını söyledi.
 
Ertürk ayrıca, ilçelerindeki termal su potansiyeli hakkında da genç işadamlarını bilgilendirdi.
Başkan Ertürk, TÜGİAD’ın ziyaretinin bu anlamda çok değerli olduğunu ifade ederek, genç işadamları ve girişimcileri Kahramankazan’a yatırım yapmaya davet etti. 
 
Ertürk, Kahramankazan Belediyesi olarak yatırımcı ve girişimcilerin sürekli olarak yanında oldukları mesajını verdi.  
 
Kahraman da, TÜGİAD olarak genç işadamları ve yatırımcıları Kahramankazan’ın bu noktadaki potansiyeli hakkında bilgilendireceklerini belirterek, Kahramankazan Belediyesi ile TÜGİAD arasında yapabilecekleri projeler hakkında çalışacaklarını ifade etti.
“F-16’ya Dur” heykeli
 
Başkan Ertürk, Kahraman’a, 15 Temmuz darbe girişiminin merkezi olan 4’üncü Ana Jet Üs Komutanlığı’ndan kalkarak sivil halkı, TBMM’yi ve devlet kurumlarını bombalayan F-16’ların kalkışını engellemeye çalışırken 9 şehit, 92 gazi veren ilçe halkının verdiği mücadeleyi simgeleyen “F-16'ya Dur” heykeli takdim etti. 
 

,


YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Türkiye’nin ne cari açık sorunu var; ne de mali ve özel kesimin yüksek borcu… İhracat da canlanıyor, faizle enflasyon da önümüzdeki ay düşmeye başlayacak. Aylardır aynı şeyi dinliyoruz.
Diğer Yazarlar
2018’de vatandaş, belki de evim yok diye sevinecek.
Türk Siyasi hayatına yeni bir parti daha katılıyor…
Türk Silahlı Kuvvetlerine subay adayı yetiştiren toplam dört askeri liseden üçü Osmanlı Devleti döneminde, birisi de Cumhuriyet döneminde kuruldu.
Basında yer alan haberlere göre AKP İstanbul il teşkilatları, Atatürk’ün 79. ölüm yıldönümünde Anıtkabir’e ziyaret organizasyonu düzenliyorlarmış!
Evet, Fenerbahçe yönetimi bile bile lades dedi.
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
KOBİ’ler de en önemli sorun, işletmelerin iyi yönetilememesidir.
PESCO, Avrupa’daki dengeleri ve Türkiye’nin durumunu nasıl etkileyecek?
İşlenen mühendislik sefaletlerinin sonuçlarını merak etmez misiniz?
“Her ölüm, sana olan küçük bir ölümdür. ‘Çanların kimin için çaldığını sorması için birini gönderme, onlar senin için çalıyor’. Her ölüm, senin ölümündür. Ağaçtan kuru bir yaprak düştüğünde bile, o senin ölümündür.” Osho
Şirketlerin kurumsal Check-Upları ve ihtiyaç analizlerini bilimsel temelli yapmak artık çok kolay