18.03.2018,22:37
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
NN Hayat ve Emeklilik çalışanlarını meme kanseri konusunda bilgilendirdi
NN Hayat ve Emeklilik’te “Meme Kanseri Bilinçlendirme ve Farkındalık Ayı” kapsamında bir dizi aktivite gerçekleştirildi.
Kanserin en yaygın türleri arasında yer alan meme kanserinde erken teşhisin önemini vurgulamak ve farkındalığı artırmak amacıyla Ekim ayı tüm dünyada “Meme Kanseri Bilinçlendirme ve Farkındalık Ayı” olarak belirlendi.
 
NN Hayat ve Emeklilik, Ekim ayı boyunca hem müşterilerine hem de çalışanlarına bu konuda bilgilendirmeler gerçekleştirdi ve bilinçlendirme aktiviteleri düzenledi.
 
NN Hayat ve Emeklilik çalışanları şirket içerisinde taktıkları pembe kurdeleler, departmanlardaki pembe balonlar ve hazırladıkları bilgilendirme posterleri ile meme kanserinin şirket içerisinde gündemde tutulmasını sağladı.
Çalışanların pembe kurdeleli fotoğrafları, NN Hayat ve Emeklilik’in sosyal medya hesaplarında, şirket içi bilgilendirme ekranlarında paylaşıldı ve NN çalışanlarının meme kanserinin farkında olduğu mesajı verildi. 
 
Kadın müşterilere gönderilen e-postalarda meme kanserinin erken teşhisinin önemine vurgu yapıldı ve kontrollerini gerçekleştirmeleri için hatırlatmalarda bulunuldu.
 
Her ay alanında uzman bir kişinin ağırlandığı NN Talks etkinliğinde ise; “Meme Kanseri Bilinçlendirme ve Farkındalık Ayı” kapsamında Genel Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Cihan Uras konuk edildi.
 
Uras, NN çalışanlarına erken teşhis ve kendi kendini muayene ile ilgili ipuçları verdi.
 

,


YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Türk reel sektörünün şu an için önündeki en kritik gündemlerden birini dijitalleşme oluşturuyor.
Diğer Yazarlar
Türkiye ekonomisinin temeli % 99.8 KOBİ’lerimize bağlı.
Öyle bir coğrafya düşünün ki; doğudan gelen ticaret yollarının batıya açılan kapısı.
01 Mart 2018 Perşembe günü Kastanies-Pazarkule sınırı yakınında Türk topraklarına giren 2 Yunan askeri, bölgede devriye dolaşan Türk askerleri tarafından yakalanarak gözaltına alındı.
Çanakkale zaferlerinin 103. Yıldönümünü kutlamaya hazırlanıyoruz. Ama ne kutlama!
Ne yapmalıyız, yapabiliriz? Aydınlara düşen görevler ne olur?
Kaçak su bedellerini kim ödüyor?
Geçmişte olduğu gibi, günümüzde de, ülkeler arasında çıkan savaşların nedenleri araştırıldığında, asıl nedenlerin başında çıkar amaçlarının, yani ekonomik nedenlerin olduğu görülecektir.
Aşırı sağcı Almanya için Alternatif (AfD) Partisi’ndeki siyasetçiler başta olmak üzere Türk karşıtı olarak yorumlanabilecek söylem yükselişe geçti.
Sezon başından bu yana ön görülen ve tahmin edildiği gibi, büyük takımların zor – kolay maç periyotları sonucunda 3 büyüklerin puanlarının eşitleneceği öngörüsü sonunda gerçekleşti.
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
Bir meslek sahibi olmak mı yoksa dünyayı keşfetmek mi?