18.03.2018,06:48
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
5.Antakya Uluslararası Film Festivali kapsamında;95 film izleyiciyle buluştu
Halkın yoğun ilgi gösterdiği gösterimlerde; "OT" filmi izleyicilere duygu dolu anlar yaşattı.
"OT" filmi ödül gecesi sonunda, “İzleyici Özel Ödülü''ne layık görüldü.
 
Ödülünü almak için sahneye çıkan filmin yapımcısı Erol Koçan yaptığı konuşmada; "13 medeniyete ev sahipliği yapmış, farklı dinlere mensup vatandaşların huzur ve barış içerisinde yaşadığı böylesine güzide bir şehirde ödül almanın ziyadesiyle mutluluğu içerisindeyim. Bu ödülü dünya barışına armağan ediyorum” dedi.  
 
Eğitim ve Barış 
 
Yapımcı Erol Koçan'ın kendi memleketi olan Tokat Reşadiye'de çekimleri yapılan "OT" filmi; eğitimin önemini ve terörün bölge halkına yaşattığı olumsuzlukları anlatan eğitim ve barış temalı bir dram filmi olup, izleyicilere net mesajlar vermektedir. 
 
Erol Koçan söyleşilerde bulundu
 
Senaryosu Erkay Yavuz tarafından kaleme alınan ve yönetmenliğini Burak Donay’ın üstlendiği "OT" filminin yapımcısı Erol Koçan, Antakya’daki Erol Bilecik Lisesi’nin daveti üzerine, radyo televizyon bölümü öğrencileriyle söyleşi yaptı.

 
Tecrübelerini öğrenciler ile paylaşan Koçan,sektörde başarılı olabilmeleri ve iş bulabilmeleri için çok pratik yapmaları gerektiğini söyledi. 
 
Altınyaprak film yapımcısı Erol Koçan, TED Hatay Koleji'nin daveti üzerine öğrencilerle buluştu.
 
Öğrenciler, film gösterimi sonrasında Koçan'ı dinleyerek, sorular yönelttiler. 
 
 

,


YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Türkiye’de verileri medya yoluyla öğrenenler yandı.
Diğer Yazarlar
Türkiye ekonomisinin temeli % 99.8 KOBİ’lerimize bağlı.
Öyle bir coğrafya düşünün ki; doğudan gelen ticaret yollarının batıya açılan kapısı.
01 Mart 2018 Perşembe günü Kastanies-Pazarkule sınırı yakınında Türk topraklarına giren 2 Yunan askeri, bölgede devriye dolaşan Türk askerleri tarafından yakalanarak gözaltına alındı.
Çanakkale zaferlerinin 103. Yıldönümünü kutlamaya hazırlanıyoruz. Ama ne kutlama!
Ne yapmalıyız, yapabiliriz? Aydınlara düşen görevler ne olur?
Kaçak su bedellerini kim ödüyor?
Geçmişte olduğu gibi, günümüzde de, ülkeler arasında çıkan savaşların nedenleri araştırıldığında, asıl nedenlerin başında çıkar amaçlarının, yani ekonomik nedenlerin olduğu görülecektir.
Aşırı sağcı Almanya için Alternatif (AfD) Partisi’ndeki siyasetçiler başta olmak üzere Türk karşıtı olarak yorumlanabilecek söylem yükselişe geçti.
Sezon başından bu yana ön görülen ve tahmin edildiği gibi, büyük takımların zor – kolay maç periyotları sonucunda 3 büyüklerin puanlarının eşitleneceği öngörüsü sonunda gerçekleşti.
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
Bir meslek sahibi olmak mı yoksa dünyayı keşfetmek mi?