18.03.2018,22:35
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
'IDEAL HOMEX 2018’in üç asli görevi var'
Sektör devleri, fuar öncesi buluştu.
Tarsus Life Media, Zücaciyeciler Derneği ZÜCDER’in desteğiyle 13.’sünü düzenleyeceği Uluslararası İdeal Homex Ev Eşyaları, Züccaciye, Dekoratif Ürünler ve Çeyiz Fuarı öncesinde, sektör temsilcilerini yemekte buluşturdu. 
Holiday Inn Airport’taki gecede, İstanbul Demir ve Demirdışı Metaller İhracatçıları Birliği (İDDMİB) Mutfak Komitesi Başkanı ve Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkan Vekili Tahsin Öztiryaki, Emsan Genel Müdürü ve ZÜCDER Başkanı Uğur Kaymak, Karaca Yönetim Kurulu Başkanı Arif Karaca, Hisar Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İsmail Erdoğan ile sektörün önde gelen profesyonelleri yer aldı. 
 
“IDEAL HOMEX Sektör Buluşması” etkinliğine ev sahipliği yapan Tarsus Türkiye’nin genel müdürü Zekeriya Aytemur, Dünya genelinde 15 farklı ülkede 130’un üzerinde fuar ve konferans etkinliği gerçekleştiren Tarsus Group’un, sektör profesyonellerini, sektörel satın almacılarla buluşturma konusunda küresel tecrübeye sahip uluslararası bir organizasyon olduğunu vurgulayarak, IDEAL HOMEX fuarını marka olarak korumak ve daha da büyütmek hedefinde olduklarını söyledi. 
 
Fuarların temel işlevlerinin; sektördeki üreticilerle satın alma profesyonellerini buluşturmak, yurt içi ve yurt dışında yeni kanallar açmak ve sektörün pazar pastasını büyütmek olduğunu belirten Aytemur, “IDEAL HOMEX 2018’in de üç asli görevi var. Bunlardan ilki, imalat ve ihracat yapan katılımcı firmalarımıza marketing konusunda etkili ve verimli bir platform oluşturuyoruz. 
 
İkincisi, dönemsel satın almacıları, katılımcı firmalarımızla buluşturarak önemli bir ticari kazanç kapısı açıyoruz. 
 
Ayrıca; bu fuara özel olarak Ramazan öncesinde İslam coğrafyasında hareketlenen ev ve mutfak eşyaları sektöründeki hareketliliği IDEAL HOMEX’e taşıyoruz” dedi. 
 
IDEAL HOMEX, yeni dönemde Kuzey Afrika ve Sahra altı pazara da yönelecek.
 
Tarsus Life Media olarak, IDEAL HOMEX’i dünyanın sayılı fuarları arasında daha güçlü hale getirmeyi hedeflediklerini söyleyen Aytemur, yeni dönemde var olan hedef pazarlara ek olarak özellikle Kuzey Afrika ile birlikte Sahra altı coğrafyaya açılmayı amaçladıklarını, böylece fuar katılımcılarına çok daha geniş pazarlara ulaşma fırsatı sunacaklarını vurguladı. 
 
Tarsus Life Media tarafından Zücaciyeciler Derneği ZÜCDER’in destekleriyle düzenlenen
IDEAL HOMEX, İstanbul Tüyap’ta 13. Kez kapılarını açacak. 
 
29 Mart – 01 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecek fuarda züccaciye, cam, porselen, seramik, çelik mutfak eşyaları, plastik ev gereçleri, elektrikli ev aletleri, mutfak eşyaları, dekoratif ev aksesuarları, hediyelik eşya, aydınlatma, ev tekstili ve çeyiz ürünlerindeki tüm yenilikler bir arada sergilenecek.

,


YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Türk reel sektörünün şu an için önündeki en kritik gündemlerden birini dijitalleşme oluşturuyor.
Diğer Yazarlar
Türkiye ekonomisinin temeli % 99.8 KOBİ’lerimize bağlı.
Öyle bir coğrafya düşünün ki; doğudan gelen ticaret yollarının batıya açılan kapısı.
01 Mart 2018 Perşembe günü Kastanies-Pazarkule sınırı yakınında Türk topraklarına giren 2 Yunan askeri, bölgede devriye dolaşan Türk askerleri tarafından yakalanarak gözaltına alındı.
Çanakkale zaferlerinin 103. Yıldönümünü kutlamaya hazırlanıyoruz. Ama ne kutlama!
Ne yapmalıyız, yapabiliriz? Aydınlara düşen görevler ne olur?
Kaçak su bedellerini kim ödüyor?
Geçmişte olduğu gibi, günümüzde de, ülkeler arasında çıkan savaşların nedenleri araştırıldığında, asıl nedenlerin başında çıkar amaçlarının, yani ekonomik nedenlerin olduğu görülecektir.
Aşırı sağcı Almanya için Alternatif (AfD) Partisi’ndeki siyasetçiler başta olmak üzere Türk karşıtı olarak yorumlanabilecek söylem yükselişe geçti.
Sezon başından bu yana ön görülen ve tahmin edildiği gibi, büyük takımların zor – kolay maç periyotları sonucunda 3 büyüklerin puanlarının eşitleneceği öngörüsü sonunda gerçekleşti.
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
Bir meslek sahibi olmak mı yoksa dünyayı keşfetmek mi?