18.02.2018,20:59
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
İstanbul Fuar Merkezi’nde 12-14 Ekim tarihlerinde 2 fuar
2011 yılından beri FairFair GmbH ve Artkim Fuarcılık tarafından gerçekleştirilen...
4. Endüstriyel Kaplama Teknolojileri Fuarı PaintExpo Eurasia ile; 3. Yüzey İşlem, Galvaniz Kimyasalları ve Teknolojileri Fuarı STT Eurasia; 12-14 Ekim tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek.
 
16 farklı ülkeden 100’ün üzerinde firma ve firma temsilciliğinin yer alacağı ve İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek PaintExpo Eurasia Fuarı’nda yer alacak firmalar, ön işlemden kalite kontrolüne kadar uzanan ürün ve hizmetleri fuar ziyaretçilerine tanıtacaklar. 

PaintExpo Eurasia Fuarı 21 farklı ülkeden 86 yabancı, 65 yerli olmak üzere toplam 151 firma ve firma temsilciliğine; STT Show Eurasia Fuarı ise; 12 farklı ülkeden 22 yabancı, 44 yerli olmak üzere toplam 66 firma ve firma temsilciliğine ev sahipliği yapacak.

“Can alıcı bir rol oynuyor”

İster ıslak boyama, ister toz kaplama olsun, endüstriyel boyama teknolojisinin günümüzde sanayinin ve günlük yaşamın tüm alanlarında can alıcı bir rol oynadığını belirten Artkim Fuarcılık Projeler Satış Müdürü Yasemin Yıldırım, “Boya; metal, bir yandan plastik, ağaç ve başka malzemelerden yapılma yüzeyleri mekanik, kimyasal ve fiziksel saldırılardan korur ve bu koruma da gittikçe daha yüksek kalite düzeyleri gerektirir.

Öte yandan, boya ve kaplamalar, artık satışları da doğrudan etkilemeye başlıyor.

Kusursuz bir boya kaplamasının görünümü ve dokunma duyusuyla ilgili özellikleri, ürünlerde katma değer yaratmakta ve bu da satın alma kararını etkileyen önemli unsurlardan biri olarak öne çıkmaktadır”  dedi.

ROBOTIC APPLICATION ZONE

Otomotik boyama teknolojilerinin yer aldığı Robotik Uygulama Alanı’nın da ziyaretçilerin ilgisini çekebileceğini belirten Yıldırım, 12 ülkeden toplam 60’ın üzerinde firma ve firma temsilciliğinin katıldığı STT Eurasia Fuarı’nı, yerli ve yabancı 2.000’den fazla sektör profesyonelinin ziyaret etmesini beklediklerini ifade etti.

3.Yüzey İşlemler Teknolojileri Fuarı STT Eurasia Fuarı’na Türk firmaları haricinde, Fransa, İsveç, Almanya, İtalya, Avusturya ve Kore’den de firmalar katılıyor.

Bu yıl özellikle İran, Türki Cumhuriyetler, Ortadoğu, Kuzey Afrika ve Doğu Avrupa ülkelerinden gelecek yabancı ziyaretçi sayısında da artış beklenen fuar; yüzey işlem, kaplama ve galvaniz kimyasalları, tesis ve ekipmanlarını ilgilendiren tüm sektör mensuplarını bir araya getirecek.

GALDER GALVANIZING ZONE

Galvaniz sektörünün önde gelen firmalarını tek bir çatı altında toplayan GALDER (Genel Galvanizciler Derneği) desteğiyle gerçekleştirilecek olan STT Show Eurasia, fuar alanında aynı zamanda Galvaniz Kaplama uygulamalarının sergileneceği “Galder Galvanizing” alanına da ev sahipliği yapacak.

GALVANOTEKNİK ALANI

Yüzey kaplama sistemleri yapan firmaların kaplama tekniklerini gösterebileceği ve kaplanmış ürünlerin sonucunu gösterecekleri Galvano Teknik Özel Alanı ise; ziyaretçilerin proses safhalarını öğrenebileceği bir alan olacak.

-----

Fuarlar hakkında daha detaylı bilgi almak için www.paintexpoeurasia.com ve  www.stteurasia.com adresleri ziyaret edilebilir.

 

Artkim Fuarcılık hakkında;Artkim Group

Artkim Group, sadece Kimya Sektörüne yayıncılık, fuarcılık, ve sektörel çözümler üretmek amacıyla yola çıkarak 2002 yılında kurulmuştur.

Artkim Fuarcılık olarak ilk fuarı olan Turkchem Chem Show Eurasia ile fuarcılık sektörüne adım atmış ve 2006 yılından bu güne sektöre toplam 8 farklı sektör fuarı kazandırmış bir organizasyon şirketidir.

Artkim Group; Artkim Fuarcılık, Chem Media, ChemAjans ve Kimyakariyerim.com olarak 4 branşta kimya sektörüne hizmet vermeye devam etmektedir.

www.artkim.com.tr

 

Artkim Fuarcılık’ın düzenlediği;

Turkchem Chem Show Eurasia (Uluslararası Kimya Sanayi Grup Fuarı),

Cosmetics & Home Care Ingredients (Kozmetik, Kişisel Bakım, Deterjan ve Ev Bakım Ürünleri Bileşenleri, Hammaddeleri ve Teknolojileri Fuarı)

Pharmaist: ( İlaç Bileşenleri ve Teknolojileri Fuarı )

Food & Nutrition Ingredients: Gıda, Beslenme Bileşenleri ve Teknolojileri Fuarı

Interdye & Textile Printing Eurasia (Boyarmadde, Baskı Mürekkepleri, Pigmentler, Kimyasallar, Baskı ve Boyama Teknolojileri Fuarı)

Paintistanbul & Turkcoat (Uluslararası Boya, Mürekkep, Yapıştırıcı, İzolasyon, Dolgu Maddeleri, Yapı Kimyasalları Hammaddeleri ve Üretim Teknolojileri Fuarı ve Kongresi)

PaintExpo Eurasia (Endüstriyel Kaplama Teknolojileri Fuarı)

STT Show Eurasia (Yüzey İşlem, Galvaniz Kimyasalları ve Teknolojileri Fuarı)

Putech Eurasia (Poliüretan Sanayi Fuarı)

Eurasian Composites Show (Kompozit Sanayi ve Üretim Teknolojileri Fuarı)

Adhesive & Sealant Eurasia: (Yapıştırıcı, Dolgum Malzemeleri ve Uygulama Ekipmanları Fuarı)

Kıtaların buluştuğu şehir İstanbul’da yerli ve yabancı sektör profesyonellerinin buluşma noktası olmuş ve kimya sektörünün gelişmesi adına büyük katkılar sağlamıştır.

 

 


,


YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Bertolt Brecht’in 120 yaşı dolayısıyla Zeliha Berksoy müthiş bir oyun sahneye koydu: İnsan neyle yaşar?
Diğer Yazarlar
Türkiye ekonomisinin temeli % 99.8 KOBİ’lerimize bağlı.
Truva’nın Unesco Dünya Kültür Mirası listesine girişinin 20. yılı olan 2018; ülkemizde “Truva Yılı” ilan edildi.
AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan, 13 Şubat 2018’de yaptığı konuşmada, “Bizim için Afrin neyse Ege’deki, Kıbrıs’taki haklarımız da odur. Savaş gemilerimiz, Hava Kuvvetlerimiz, gerektiğinde her türlü müdahaleyi yapmak için yakın takipteler” dedi.
Haber programında Zeytindalı Harekâtı için Afrin’e giden Mehmetçikleri izliyorum.
Ne yapmalıyız, yapabiliriz? Aydınlara düşen görevler ne olur?
Sezon başından bu yana ön görülen ve tahmin edildiği gibi, büyük takımların zor – kolay maç periyotları sonucunda 3 büyüklerin puanlarının eşitleneceği öngörüsü sonunda gerçekleşti.
Dünyanın bir bütün olduğu günümüzde, bilimsel verilerden yararlanmanın vakti gelmiştir.
En önemlisi konunun eski anlamda bir 'siyaset' tartışması olmadığını idrak etmektir.
Kaçak su bedellerini kim ödüyor?
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
Bir meslek sahibi olmak mı yoksa dünyayı keşfetmek mi?