26.02.2018,04:15
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
'Çalışanınıza oturduğu yakada; Regus ofisi'
İki yakalı İstanbul'da en büyük problem, her geçen gün artan trafik.
Özellikle farklı yakalarda oturup çalışanlar için önemli bir sorun haline gelen trafiğe, hazır ofis tedarikçisi Regus'tan konforlu bir çözüm geldi.
 
Regus; 12'si Avrupa, 6'sı ise; Anadolu Yakası'nda bulunan ofisleri aracılığıyla şirketlere, "Çalışanınız oturduğu yakada ve kendisine en yakın yerde bulunan, ihtiyaç duyabileceği tüm olanaklara sahip Regus ofisinden çalışsın. Böylece hem zamandan tasarruf etsin hem de motivasyonu yükselsin" diyor.
Anadolu Yakası'nda artan iş hacmine yönelik çalışmalarını da sürdüren Regus, Maltepe ile Kurtköy'de yeni ofislerini de açtı. 
Bu iki yeni ofisi ulaşım hatlarına yakın konumlandırdıklarını söyleyen Regus Türkiye Ülke Müdürü Murat Özgönül, "Anadolu yakasında artan talebe bağlı olarak yeni lokasyon ve ofis çalışmalarımıza da devam ediyoruz" dedi.
 
İstanbul, trafiğin her geçen gün daha büyük bir sorun haline geldiği, iki yakalı bir metropol.
 
Kuşkusuz bu özellik en çok, evi ve iş yeri birbirinden farklı yakalarda olan çalışanlar için sıkıntı anlamına geliyor.
 
Her sabah işe giderken, akşam ise; işten dönerken "Acaba trafik ne durumda? Zamanında gidebilecek miyim?" kaygıları tüm çalışanların ortak paydada birleştiği endişeler arasında yer alıyor. Bu durum çalışan motivasyonunu olumsuz etkilediği gibi zaman kaybı da yaratıyor.
 
TRAFİĞE ÇÖZÜM VAR MI?
 
Trafiğe çözüm bulunamıyor, peki ya şirketler çalışanlarının bu sorununu yok edebilir mi? Bu sorunun yanıtı, hazır ofis tedarikçisi Regus ile "Evet!".
 
Türkiye'de 2017 itibarıyla 18'inci yaşını kutlayan Regus, İstanbul'da 18 ofisle hizmet veriyor.
 
12'si Avrupa, 6'sı ise; Anadolu Yakası'nda bulunan bu ofisler, bir çalışanın ihtiyaç duyabileceği tüm olanaklara sahip.
 
Sekretarya hizmetleri, kargoların ve tebligatların takibi, müşterinin kendisi ya da şirketi adına açılan telefon hattı, sınırsız internet, video konferans, toplantı ve sunum odaları, dolap ve çay-kahve ihtiyacı için mutfak gibi birçok hizmet Regus'un paketlerinin içinde bulunuyor.
 
Ayrıca ofis kullanıcıları, Regus'un 3 binden fazla merkezinde geçerli wi-fi'ya da erişebiliyor. Örneğin, İstanbul/Kanyon'daki Regus ağına giren bir üye, Londra'da gittiği bir Regus ofisinde de internete otomatik bağlanabiliyor.
 
AYNI YAKADA OTURMA VE ÇALIŞMA OLANAĞI
 
Regus Türkiye Genel Müdürü Murat Özgönül, Regus'un geniş ağı ve sunduğu hizmetler sayesinde farklı yakada oturup farklı yakada çalışanların bulunduğu yakadaki Regus ofisinden işlerini yürütebileceğini söyledi.
 
"Şirketler bu yolu tercih ederek hem çalışanlarının daha az yorulmasını sağlıyor hem de zamandan tasarruf ve eve yakın çalışmanın verdiği yüksek motivasyon sayesinde daha verimli sonuçlar elde ediyor" diyen Özgönül, hazır ofis düzeninin trafik sorununu çalışanlar için bu özelliğiyle ortadan kaldırabileceğini, ayrıca yoğun kar, fırtına, sel ya da deprem gibi hayatı olumsuz etkileyebilecek doğal afetlerin yaşanması durumunda da ofis aracılığıyla işe kolay erişim olanağı sağlayacağını kaydetti.
 
YENİ LOKASYONLAR
 
Regus, geçtiğimiz Ekim ayında İstanbul/Anadolu yakasında gittikçe büyüyen iş hacmine cevap niteliğinde bir adım da attı.
 
Ekim ay itibarıyla Maltepe'de ve Kurtköy'de yeni ofisleriyle hizmet vermeye başlayan Regus, Anadolu yakasında çalışanlara yönelik hazır ofis ihtiyacını hızlı, kapsamlı, ekonomik ve kolay çözümler sunarak karşılamayı amaçlıyor. 
 
Bu iki yeni yatırımla Türkiye'deki toplam ofis sayısını 24'e çıkardıkları bilgisini veren Murat Özgönül, hem altı olan şehir sayısını ve hem de ofis sayını daha da artırmayı planladıklarını dile getirdi.
 
Özgönül, Regus'u Türkiye'nin tüm sanayi ve ticaret merkezlerine taşıyacaklarını ve bu konuda yeni dönem çalışmalara devam ettiklerini de sözlerine ekledi. 
 
ULAŞIM HATLARINA YAKIN
 
Maltepe'deki yeni Regus ofisi, E-5 Otoyolu üzerinde Küçükyalı ve Maltepe metro duraklarının arasındaki Maltepe Ofispark'ta yer alıyor.
 
Bu anlamda Regus Maltepe OfisPark, hem Kartal-Kadıköy metro hattına hem de çevrede bulunan alışveriş merkezlerine yakınlığıyla dikkat çekiyor.
 
Regus'un Kurtköy Aeropart'taki yeni ofisi ise; Sabiha Gökçen Havalimanı'nın bulunduğu lokasyonda ve İstanbul Teknopark'a yakın bir bölgede konumlanıyor.
 
Her iki ofiste de, tüm Regus hizmetleri sunuluyor.
 
REGUS hakkında;Regus Turkey
 
100 ülkede, 3.000 lokasyondan oluşan ağımız dünyanın önde gelen noktalarında birkaç dakikalığına veya birkaç yıllığına çalışmak için uygun, yüksek kalitede ve çalışmaya hazır ofisler sunan 4 milyon metrekareyi kapsamaktadır.
 
Google, Toshiba ve GlaxoSmithKline gibi şirketler esnek çalışabilmek ve dünya genelinde büyüdükçe şirketlerinin daha başarılı olmasını sağlamak için Regus'u tercih etmektedir.
 
Esnek çalışmanın anahtarı uygunluktur.
 
Bu yüzden Regus, 2,3 milyon üyenin ihtiyaç duyduğu her yerde (şehir merkezleri, banliyö bölgeleri, alışveriş merkezleri ve perakende satış noktaları, tren istasyonları, üniversiteler, otoban servis istasyonları ve hatta vakıf, dernek merkezlerinde) size çalışabileceğiniz alanlar sunmaktadır.
 
Grubumuzun içinde yer alan Regus, Regus Express, Signature Group, Open Office, Spaces ve Kora gibi markalar ile geleneksel ofislerden yaratıcı düşünceyi ve iş birliğini artıran hareketli ve yaratıcı ortamlara kadar, her şirket kendisi için uygun bir çalışma konsepti bulmanın ayrıcalığını yaşamaktadır.
 
1989'da Brüksel, Belçika'da kurulan Regus'un merkezi Lüksemburg'da bulunmakta ve şirket Londra Menkul Kıymetler Borsası'nda işlem görmektedir. 
 
www.regus.com.tr

,


YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Türkiye ekonomik anlamda onbirinci kez kalkınma planı yapıyor.
Diğer Yazarlar
Türkiye ekonomisinin temeli % 99.8 KOBİ’lerimize bağlı.
Truva’nın Unesco Dünya Kültür Mirası listesine girişinin 20. yılı olan 2018; ülkemizde “Truva Yılı” ilan edildi.
AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan, 13 Şubat 2018’de yaptığı konuşmada, “Bizim için Afrin neyse Ege’deki, Kıbrıs’taki haklarımız da odur. Savaş gemilerimiz, Hava Kuvvetlerimiz, gerektiğinde her türlü müdahaleyi yapmak için yakın takipteler” dedi.
Haber programında Zeytindalı Harekâtı için Afrin’e giden Mehmetçikleri izliyorum.
Ne yapmalıyız, yapabiliriz? Aydınlara düşen görevler ne olur?
Sezon başından bu yana ön görülen ve tahmin edildiği gibi, büyük takımların zor – kolay maç periyotları sonucunda 3 büyüklerin puanlarının eşitleneceği öngörüsü sonunda gerçekleşti.
Geçmişte olduğu gibi, günümüzde de, ülkeler arasında çıkan savaşların nedenleri araştırıldığında, asıl nedenlerin başında çıkar amaçlarının, yani ekonomik nedenlerin olduğu görülecektir.
Aşırı sağcı Almanya için Alternatif (AfD) Partisi’ndeki siyasetçiler başta olmak üzere Türk karşıtı olarak yorumlanabilecek söylem yükselişe geçti.
Kaçak su bedellerini kim ödüyor?
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
Bir meslek sahibi olmak mı yoksa dünyayı keşfetmek mi?