22.02.2018,23:39
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
Regnum Sky Tower kampanyaları, 24 Ocak 2018'de sona erecek
Ankara'nın merkezi Çukurambar'da hem lokasyonu hem de sosyal donatılarıyla dikkati çeken; yeni nesil iş ve yaşam merkezi, Regnum Sky Tower'ın "%18 KDV Bizden" ve "Opet bayilerine %5 indirim" kampanyaları için son haftaya girildi.
 
Öztürk Holding'in gayrimenkul markası Regnum'un Ankara'daki iş ve yaşam merkezi
Regnum Sky Tower'da yürütülen kampanyada, Regnum ailesine katılmak isteyen Opet bayileri yüzde 5 indirimden yararlanabiliyor.
 
Yılın kampanyası olarak görülen yüzde 18 KDV bizden kampanyası kapsamında ise; KDV'yi alıcılar yerine Regnum Sky Tower ödüyor.
 
OP Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Pala, prestijli ve rahat bir iş hayatına adım atmak isteyenlerin acele etmesi gerektiğinin altını çizerek, ofis sahibi olmak isteyenlere bu fırsatları kaçırmamalarını önerdi.
 
Regnum Sky Tower kampanyaları 24 Ocak 2018'de sona erecek.

,


YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Ekonomide yaşadığımız sorunlar açık.
Diğer Yazarlar
Türkiye ekonomisinin temeli % 99.8 KOBİ’lerimize bağlı.
Truva’nın Unesco Dünya Kültür Mirası listesine girişinin 20. yılı olan 2018; ülkemizde “Truva Yılı” ilan edildi.
AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan, 13 Şubat 2018’de yaptığı konuşmada, “Bizim için Afrin neyse Ege’deki, Kıbrıs’taki haklarımız da odur. Savaş gemilerimiz, Hava Kuvvetlerimiz, gerektiğinde her türlü müdahaleyi yapmak için yakın takipteler” dedi.
Haber programında Zeytindalı Harekâtı için Afrin’e giden Mehmetçikleri izliyorum.
Ne yapmalıyız, yapabiliriz? Aydınlara düşen görevler ne olur?
Sezon başından bu yana ön görülen ve tahmin edildiği gibi, büyük takımların zor – kolay maç periyotları sonucunda 3 büyüklerin puanlarının eşitleneceği öngörüsü sonunda gerçekleşti.
Dünyanın bir bütün olduğu günümüzde, bilimsel verilerden yararlanmanın vakti gelmiştir.
Aşırı sağcı Almanya için Alternatif (AfD) Partisi’ndeki siyasetçiler başta olmak üzere Türk karşıtı olarak yorumlanabilecek söylem yükselişe geçti.
Kaçak su bedellerini kim ödüyor?
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
Bir meslek sahibi olmak mı yoksa dünyayı keşfetmek mi?