22.02.2018,23:51
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
'Arabica Coffee,Regnum'lu kahve severlerin uğrak mekanlarından biri olacak'
Başkent'te yeni nesil iş merkezleri arasında en ayrıcalıklı proje olarak gösterilen, Regnum Sky Tower İş ve Yaşam Merkezi'nde bulunan 8 iş merkezinde kiralamalar başladı.
 
Regnum'un sosyalleşme mekanı olarak kurgulanan "Yaşam Sokağı"nda, iş merkezlerinden biri için Arabica Coffee ile anlaşma sağlandı.
 
Ankara'nın yeni sembol binası Regnum Sky Tower, ayrıcalıklı lokasyonu, özgün mimarisi, geniş ofisleri ve çoğu iş merkezinde bulunmayan zengin sosyal alanlarının yanı sıra zemininde yer alan "Yaşam Sokağı" ile de Ankaralı'nın buluşma noktası olacak.
 
Regnum'u kurgularken, iş hayatının keyifli ve verimli geçmesi için her ayrıntıyı düşündüklerini ifade eden OP Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Pala, yeni trendlerden üçüncü dalga kahve akımında yer alan Arabica Coffee'nin, Regnum'lu kahve severlerin uğrak mekanlarından biri olacağını belirterek şöyle devam etti:
 
"Kaliteli yaşamanın en büyük etkenlerinden biri de mutlu bir iş hayatı.
 
Regnum'un, golf sahasından yüzme havuzuna kadar çok fazla aktivite alanına sahip olması, hem sosyalleşmeyi sağlıyor hem de iş yaşamında stresten uzaklaştırıyor.
 
Regnum "Yaşam Sokağı", mağazaların, cafelerin ve çeşitli mekanların olacağı bir alan olacak.
 
Arabica Coffee de Regnum ailesine katılan mekanlardan biri oldu.
 
Regnumlular, gün içinde kahve molalarıyla da stres atarak iş verimlerini artırıp, kendi gelişimlerin yanı sıra çalıştıkları kuruluşlara da artan performans ile katkı sağlayacak.
 
Hem ofis hem sosyal donatı alanları hem de kule altındaki mağazalarını, kaliteden ödün vermeden kurguladığımız projemizi, sadece Türkiye'de değil, dünyada adını duyurmuş markaların tercih etmesi ise; sevindirici.
 
Bölgenin en gözde iş merkezi Regnum Sky Tower'da Yaşam Sokağı için, seçkin markalarla görüşmelerimiz devam ediyor."

,


YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Ekonomide yaşadığımız sorunlar açık.
Diğer Yazarlar
Türkiye ekonomisinin temeli % 99.8 KOBİ’lerimize bağlı.
Truva’nın Unesco Dünya Kültür Mirası listesine girişinin 20. yılı olan 2018; ülkemizde “Truva Yılı” ilan edildi.
AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan, 13 Şubat 2018’de yaptığı konuşmada, “Bizim için Afrin neyse Ege’deki, Kıbrıs’taki haklarımız da odur. Savaş gemilerimiz, Hava Kuvvetlerimiz, gerektiğinde her türlü müdahaleyi yapmak için yakın takipteler” dedi.
Haber programında Zeytindalı Harekâtı için Afrin’e giden Mehmetçikleri izliyorum.
Ne yapmalıyız, yapabiliriz? Aydınlara düşen görevler ne olur?
Sezon başından bu yana ön görülen ve tahmin edildiği gibi, büyük takımların zor – kolay maç periyotları sonucunda 3 büyüklerin puanlarının eşitleneceği öngörüsü sonunda gerçekleşti.
Dünyanın bir bütün olduğu günümüzde, bilimsel verilerden yararlanmanın vakti gelmiştir.
Aşırı sağcı Almanya için Alternatif (AfD) Partisi’ndeki siyasetçiler başta olmak üzere Türk karşıtı olarak yorumlanabilecek söylem yükselişe geçti.
Kaçak su bedellerini kim ödüyor?
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
Bir meslek sahibi olmak mı yoksa dünyayı keşfetmek mi?