26.02.2018,04:10
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
'Ova Kule’yi 'Ankaralıların istekleri' doğrultusunda tasarladık'
Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, Ovacık’ın Ankara’nın önemli yatırım alanı olduğunu belirterek, ”Yeni Keçiören’in doğduğu yer burası’’ dedi.
Hızla gelişen bölgenin en prestijli konut projesi Ova Kule’nin lansmanına katılan Ak, “yeni Keçiören bölgesi” olarak tanımladığı Ovacık’ın, çevreye uyumlu, otopark ihtiyacı kalmayan, geniş yolları olan, geniş yeşil alanları bulunan, alan itibari ile son derece kaliteli bir yaşam imkanı tanıyan bir yer olacağını bildirdi.
 
Mustafa Ak, Ova Kule projesini hayata geçiren İpektaş İnşaat Limited Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet İpek ile tüm yatırımcıları tebrik etti ve hayırlı olsun dileklerini sundu.
 
Ankaralıların büyük ilgi gösterdiği lansmana katılan AK Parti Ankara Milletvekili Murat Alparslan da, ‘’Başkent’e uygun, halkın ve kentin yaşam kalitesini artıracak, sadece barınmanın ötesinde bir yaşam alanı olarak düşünülecek böyle güzel konut projelerinin Başkent’e de bir katma değer üreteceğini görmüş olmak bizleri mutlu etti’’ dedi.
İpektaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet İpek ise; Ova Kule’yi ‘Ankaralıların istekleri’ doğrultusunda tasarladıklarını ve bunun için nitelikli bir ekiple, bütün ayrıntıları düşünerek ‘ruhu olan bir proje’ye hayat verdiklerini belirtti. 
 
‘’Ova Kule’de yaşayanlar mutlu ve huzurlu bir yaşamın en önemli adımını atmış olacaklar’’ diyen İpek, lansmanda açılışa özel yüzde 10 indirim fırsatı sunduklarını bildirdi.
 
“Kuzeyine Kulesi” olarak adlandırılan, 96 daireden oluşan Ova Kule konut projesi, 86 metre yükseklik, 2,80 metre kat yüksekliği ile ferah yaşam sunuyor.
 
VIDEO İÇİN TIKLAYIN
https://www.youtube.com/embed/wLoIXZSKdBo

,


YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Türkiye ekonomik anlamda onbirinci kez kalkınma planı yapıyor.
Diğer Yazarlar
Türkiye ekonomisinin temeli % 99.8 KOBİ’lerimize bağlı.
Truva’nın Unesco Dünya Kültür Mirası listesine girişinin 20. yılı olan 2018; ülkemizde “Truva Yılı” ilan edildi.
AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan, 13 Şubat 2018’de yaptığı konuşmada, “Bizim için Afrin neyse Ege’deki, Kıbrıs’taki haklarımız da odur. Savaş gemilerimiz, Hava Kuvvetlerimiz, gerektiğinde her türlü müdahaleyi yapmak için yakın takipteler” dedi.
Haber programında Zeytindalı Harekâtı için Afrin’e giden Mehmetçikleri izliyorum.
Ne yapmalıyız, yapabiliriz? Aydınlara düşen görevler ne olur?
Sezon başından bu yana ön görülen ve tahmin edildiği gibi, büyük takımların zor – kolay maç periyotları sonucunda 3 büyüklerin puanlarının eşitleneceği öngörüsü sonunda gerçekleşti.
Geçmişte olduğu gibi, günümüzde de, ülkeler arasında çıkan savaşların nedenleri araştırıldığında, asıl nedenlerin başında çıkar amaçlarının, yani ekonomik nedenlerin olduğu görülecektir.
Aşırı sağcı Almanya için Alternatif (AfD) Partisi’ndeki siyasetçiler başta olmak üzere Türk karşıtı olarak yorumlanabilecek söylem yükselişe geçti.
Kaçak su bedellerini kim ödüyor?
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
Bir meslek sahibi olmak mı yoksa dünyayı keşfetmek mi?