19.01.2018,04:29
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
İlgi, yatay mimariye kayıyor
Özellikle son 10 yılda konut üretiminde adeta devrim yaşayan Başkent’te birbiri ardına yükselen proje konutlara ilgi, yavaş yavaş kent merkezine çok yakın konumda bulunan Gölbaşı’ndaki villa projelere yönelmeye başladı.
 
Gölbaşı’nda mimarisinden, lokasyonuna kadar en fazla ilgi çeken villa projelerinden
Kuğu Gölü Villaları’nı inşa eden KLC İnşaat, daha önce de yatırım yaptıkları bölgeye her geçen yıl daha fazla kişinin talepte bulunduğunu belirtiyor.
 
Müşteri sayısı ve satış grafiğindeki artışın en önemli nedeni, doktor, avukat, politikacı, iş adamı gibi üst gelir seviyesindeki saygın kişilerin, şehirden uzaklaşmadan, daha özgür ve ferah alanları tercih etmeye başlamaları gösterilirken; Mogan Gölü’ne yürüme mesafesindeki
Kuğu Gölü Villaları’na gelen ilgide büyük odalar, geniş peyzaj, her odada banyo, wc, giyinme odası gibi detayların yanında işçilik ve malzemenin de etkin oluğu ifade ediliyor.

,


YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
TÜSİAD’ın genel kurulunda yaptığı önemli bir tüzük değişikliği var. Bu değişimle birlikte adındaki iş adamları ibaresi iş insanları olarak yenilendi.
Diğer Yazarlar
Türkiye ekonomisinin temeli % 99.8 KOBİ’lerimize bağlı.
Doğunun en batısı…Batının en doğusu…
Çavuşoğlu, kendi dönemlerinde hiçbir gelişme olmadığını da iddia etmişti.
Tarih 15 Nisan 2013.
Bu melanetleri işlemekle, işlettirmekle hangi amaca varılmak istenmiştir?
Sezon başından bu yana ön görülen ve tahmin edildiği gibi, büyük takımların zor – kolay maç periyotları sonucunda 3 büyüklerin puanlarının eşitleneceği öngörüsü sonunda gerçekleşti.
Otuz yılı aşkın süredir danışmanlık yaptığım özel sektörde, mali işler konularında işletmeleri gözlemledim.
Savaş yorgunu Avrupa kıtasının önce ekonomik işbirliği ile başladığı ve bir barış ve refah fikri olarak ilerleyen Avrupa projesi için önemli bir döneme tanıklık ediyoruz.
Unutmamalıdır ki, tarihinin hakikatına vakıf olmak bir ülkenin bağışıklık ilacıdır.
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
Bir meslek sahibi olmak mı yoksa dünyayı keşfetmek mi?