20.02.2018,04:49
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
'Ova Kule,özüne bağlı konut alıcısına istediği imkanları sunacak'
Başkent Ankara’da birbiri ardına yükselen konut projeleri, kentin gelişim yönünü kuzeye çevirdi.
Kuzey aksının en kalabalık ilçesi Keçiören’deki konut alıcısı da, Ovacık’ta yükselen modern konut projelerine odaklandı.
 
İpektaş İnşaat Ltd. Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet İpek, özellikle son birkaç yılda büyük inşaat hamlesinin başladığı Ovacık’ın çok büyük bakir alanı ile eski yerleşim merkezlerinin kargaşasından bunalan ve özellikle “park sorunu olmayan, konforlu yaşam sunan” konut arayanlara “ilaç gibi” geldiğini kaydetti.
 
Keçiören, Etlik, Yenimahalle gibi semtlerde alıcının “özü bozulmadan kurgulanan modern konut” arayışında olduğunu belirten İpek, şunları söyledi:
 
“Keçiören insanı kendi kabuğundan kopmak, özüne uymayan konutlarda olmak istemiyor. Buna karşın sahip olduğu evin de modern kurguda olmasına dikkat ediyor.
 
Doğup büyüdüğü yerden ayrılmadan, yeni nesil konutlara sahip olmak isteyen bölge insanı, çok fazla proje olmasına rağmen tam olarak istediği kurguda bir proje bulamıyor.
 
Ovacık’ta bizle birlikte çok fazla modern konut projeleri inşa edilse de; geniş daireleri, fonksiyonel planlarıyla bölgedeki diğer tüm projelerden farklı, konforlu yaşam sunacak Ova Kule, özüne bağlı konut alıcısına istediği tüm imkanları sunacak şekilde kurgulandı.
 
86 metre kule, 2,80 metre tavan yüksekliği ile 94 dairenin bulunduğu Ova Kule alıcısına, çocuk banyosundan, fitness salonuna; özel otoparktan, çocuk oyun alanlarına kadar çok sayıda ayrıcalık sunuyor.
 
Ovacık’ı yakından izleyen Keçiören-Etlik lokasyonunda önümüzdeki 5 yıl içinde yoğun ilgi bekliyoruz.
 
Modernizmi, kültürel dokuyla yoğurduğumuz projemiz sayesinde kuzey insanı, artık özünden ayrılmadan modern konutlarda oturacak.”
 
VIDEO İÇİN TIKLAYIN
https://www.youtube.com/embed/bVCC7uFuhWE

,


YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Türkiye ekonomisinde kritik sektör tanımı yapmam gerekirse bugünkü koşullarda birinci sıraya tarımı, ikinci sıraya turizmi, üçüncü sıraya da yazılımı koyarım.
Diğer Yazarlar
Türkiye ekonomisinin temeli % 99.8 KOBİ’lerimize bağlı.
Truva’nın Unesco Dünya Kültür Mirası listesine girişinin 20. yılı olan 2018; ülkemizde “Truva Yılı” ilan edildi.
AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan, 13 Şubat 2018’de yaptığı konuşmada, “Bizim için Afrin neyse Ege’deki, Kıbrıs’taki haklarımız da odur. Savaş gemilerimiz, Hava Kuvvetlerimiz, gerektiğinde her türlü müdahaleyi yapmak için yakın takipteler” dedi.
Haber programında Zeytindalı Harekâtı için Afrin’e giden Mehmetçikleri izliyorum.
Ne yapmalıyız, yapabiliriz? Aydınlara düşen görevler ne olur?
Sezon başından bu yana ön görülen ve tahmin edildiği gibi, büyük takımların zor – kolay maç periyotları sonucunda 3 büyüklerin puanlarının eşitleneceği öngörüsü sonunda gerçekleşti.
Dünyanın bir bütün olduğu günümüzde, bilimsel verilerden yararlanmanın vakti gelmiştir.
En önemlisi konunun eski anlamda bir 'siyaset' tartışması olmadığını idrak etmektir.
Kaçak su bedellerini kim ödüyor?
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
Bir meslek sahibi olmak mı yoksa dünyayı keşfetmek mi?