22.11.2017,21:45
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
'Ova Kule,özüne bağlı konut alıcısına istediği imkanları sunacak'
Başkent Ankara’da birbiri ardına yükselen konut projeleri, kentin gelişim yönünü kuzeye çevirdi.
Kuzey aksının en kalabalık ilçesi Keçiören’deki konut alıcısı da, Ovacık’ta yükselen modern konut projelerine odaklandı.
 
İpektaş İnşaat Ltd. Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet İpek, özellikle son birkaç yılda büyük inşaat hamlesinin başladığı Ovacık’ın çok büyük bakir alanı ile eski yerleşim merkezlerinin kargaşasından bunalan ve özellikle “park sorunu olmayan, konforlu yaşam sunan” konut arayanlara “ilaç gibi” geldiğini kaydetti.
 
Keçiören, Etlik, Yenimahalle gibi semtlerde alıcının “özü bozulmadan kurgulanan modern konut” arayışında olduğunu belirten İpek, şunları söyledi:
 
“Keçiören insanı kendi kabuğundan kopmak, özüne uymayan konutlarda olmak istemiyor. Buna karşın sahip olduğu evin de modern kurguda olmasına dikkat ediyor.
 
Doğup büyüdüğü yerden ayrılmadan, yeni nesil konutlara sahip olmak isteyen bölge insanı, çok fazla proje olmasına rağmen tam olarak istediği kurguda bir proje bulamıyor.
 
Ovacık’ta bizle birlikte çok fazla modern konut projeleri inşa edilse de; geniş daireleri, fonksiyonel planlarıyla bölgedeki diğer tüm projelerden farklı, konforlu yaşam sunacak Ova Kule, özüne bağlı konut alıcısına istediği tüm imkanları sunacak şekilde kurgulandı.
 
86 metre kule, 2,80 metre tavan yüksekliği ile 94 dairenin bulunduğu Ova Kule alıcısına, çocuk banyosundan, fitness salonuna; özel otoparktan, çocuk oyun alanlarına kadar çok sayıda ayrıcalık sunuyor.
 
Ovacık’ı yakından izleyen Keçiören-Etlik lokasyonunda önümüzdeki 5 yıl içinde yoğun ilgi bekliyoruz.
 
Modernizmi, kültürel dokuyla yoğurduğumuz projemiz sayesinde kuzey insanı, artık özünden ayrılmadan modern konutlarda oturacak.”
 
VIDEO İÇİN TIKLAYIN
https://www.youtube.com/embed/bVCC7uFuhWE

,


YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Ekonomiden Sorumlu Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, ekonomi zirvesinde öyle bir tablo ortaya koydu ki inanılmaz. Hatta bir ara içimden ‘Beni Şimşek’in ülkesine götürün’ demek geldi.
Diğer Yazarlar
2018’de vatandaş, belki de evim yok diye sevinecek.
Türk Siyasi hayatına yeni bir parti daha katılıyor…
Türk Silahlı Kuvvetlerine subay adayı yetiştiren toplam dört askeri liseden üçü Osmanlı Devleti döneminde, birisi de Cumhuriyet döneminde kuruldu.
Basında yer alan haberlere göre AKP İstanbul il teşkilatları, Atatürk’ün 79. ölüm yıldönümünde Anıtkabir’e ziyaret organizasyonu düzenliyorlarmış!
Evet, Fenerbahçe yönetimi bile bile lades dedi.
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
KOBİ’ler de en önemli sorun, işletmelerin iyi yönetilememesidir.
PESCO, Avrupa’daki dengeleri ve Türkiye’nin durumunu nasıl etkileyecek?
İşlenen mühendislik sefaletlerinin sonuçlarını merak etmez misiniz?
“Her ölüm, sana olan küçük bir ölümdür. ‘Çanların kimin için çaldığını sorması için birini gönderme, onlar senin için çalıyor’. Her ölüm, senin ölümündür. Ağaçtan kuru bir yaprak düştüğünde bile, o senin ölümündür.” Osho
Şirketlerin kurumsal Check-Upları ve ihtiyaç analizlerini bilimsel temelli yapmak artık çok kolay