24.08.2017,00:09
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
Ağaoğlu, Maslak 1453 özel fon kampanyasında dijitali tercih etti
İnşaat sektörünün öncü markalarından Ağaoğlu, Maslak 1453 projesindeki özel stok konutlarının pazarlamasında, sosyal medyayı ve dijital kanalları tercih etti.

İstanbul, New York, Londra ve Dubai ofisleriyle global ölçekte kreatif çözümler sunan great reklam ajansı, Maslak 1453 için Facebook, Instagram ve CRM yapısıyla entegre biçimde hazırladığı 'Landing Page' üzerinden, projeden yatırım veya oturum amaçlı konut satın almak isteyen nitelikli hedef kitleye doğrudan erişimi sağlıyor. 
 
great’in kendilerine sunduğu hizmet hakkında bilgi veren Ağaoğlu Pazarlama İletişimi Müdürü Esna Şimşek, kampanya öncesinde yapılan tüm hazırlıklarda ekip olarak %100 sonuç odaklı ve bütünleşik çalıştıklarını ifade ederek, bu kampanya özelinde sektör için yeni birçok çalışma yaptıklarını ve burada great ile aynı dili konuşuyor olmanın işlerini inanılmaz kolaylaştırdığını söyledi.
 
 
 
Projeyi yöneten great ajans yönetici ortağı Saygın Karabay da; “Ağaoğlu, pek çok alanda olduğu gibi konuda da öncü olduğunu gösterdi.
 
Maslak 1453 planlamasının temelinde, Ağaoğlu’nun, dijital yaklaşımı net olan bir pazarlama ekibi yer alıyor” dedi.
 
“Burada harika şeyler olur” sloganıyla 2011 yılında kurulan great, bünyesinde bulunan tasarım, dijital, etkinlik ve sosyal medya departmanları ile müşterilerinin tanıtım ve pazarlama hedeflerine yönelik farkındalık yaratan fikirleri hayata geçiriyor.
 
Ajansın referansları arasında Ağaoğlu Şirketler Grubu’nun dışında; ADM-GDZ Elektrik Dağıtım, Canon, Danone, Denizbank, Goodyear, Hoover, Hyundai, LC Waikiki, Lenovo, MDSap, Mercedes-Benz, Nutricia, Pera Palace, Rixos Otelleri, Unifree gibi küresel ve yerel markalar yer alıyor. 
Geleneksel pazarlama ve reklam pratiklerinin yanında dijitaldeki ağırlığını artırarak yoluna devam eden great hakkında detaylı bilgi ve iletişim için www.great.agency adresini ziyaret edebilirsiniz.

,


YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
FED Başkanı Yellen ve AMB (ECB) Başkanı Draghi ABD’de Jackson Hole toplantısında biraraya geliyor.
Diğer Yazarlar
2018’de vatandaş, belki de evim yok diye sevinecek.
Dünya Sinema Tarihi’nin en önemli yapıtlarından olan bu film 1962 yılında Ken Kesey tarafından yazılan bir romandan 1975’te beyazperdeye aktarıldı.
Türkiye’de demokrasinin askıya alındığı dönemlerde, milli irade ve Türkiye Büyük Millet Meclisi yok sayılarak kararlar alınıyor.
Yazının başlığını Prof. Hüseyin Atay’ın “İslam’da İşçi- İşveren İlişkileri” adlı kitabından aldım. Bu cümle beni çok etkiledi;
Bu ülkenin borçları neden devamlı artıyor? Çoruh Enerji Planı bize ne hediye (!) ediyor?
“Her ölüm, sana olan küçük bir ölümdür. ‘Çanların kimin için çaldığını sorması için birini gönderme, onlar senin için çalıyor’. Her ölüm, senin ölümündür. Ağaçtan kuru bir yaprak düştüğünde bile, o senin ölümündür.” Osho
Modern toplumlar, örgütlü toplumlardır ve her örgütün yönetilmesi gerekir.
Yaşanmakta olan kriz ne sadece Almanya seçimlerine dairdir ne de yeni başlamıştır.
Şirketlerin kurumsal Check-Upları ve ihtiyaç analizlerini bilimsel temelli yapmak artık çok kolay